Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: jaký model???
PříspěvekNapsal: čtv 05.05.2005 17:15 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2005
Příspěvky: 8
ahoj,
Takže po delší modelářské pauze, mám za sebou lety s modelem z číny, které jsem celkem v pohodě zvládl, (accipiter badius). Už mně ale moc nebaví, chci prostě více. Takže přemýšlím nad modelem, který by byl pro mně. Mám představu o nějaké polomaketě na elektro, nejraději dvouplošník, rozpětí kolem 1m. Vzhledem k tomu, že nemám ještě rc soupravu, tedy mimo té z accipitera, tak si asi koupím optic 6, tedy v prodejně mi ho doporučili. No a měl by mít řízené otáčky motoru, směrovku, výškovku a křidélka. Pár letadélůek jsem viděl, např. Formoplast apod. ale jsou trošku moc malé. Líbí se mi spíše historické modely, máte někdo nějaký tip???


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Tip
PříspěvekNapsal: pát 06.05.2005 8:53 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.1.2005
Příspěvky: 81
Čau, tak zaprvé bych rád reagoval na radu prodejců. Optic 6 je opravdu dobrá volba, disponuje velkým množstvím užitečných funkcí a za ty peníze je zcela ideální, mám ho asi měsíc a nemůžu si ho vynachválit, jedinné mínus je silně zářící modrá LED dioda, která je umístěna v čele rádia, ovšem není problém ji přelepit kouřovou fólií. Určitě se tohoto rádia drž :D
Teď přejdu k tomu letadlu, pokud chceš velkého dvojplošníka, co takhle firma VA-MODELS - www.va-models.com. V nabídce je 1200mm dvojplošník Ultimate a nebo jestliže si opravdu potrpíš na klasiku, tak třeba Fokker Dr.1 o rozpětí jednoho metru...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Petrkem a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz