Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 24.05.2006 8:51 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Chtěl bych to zaonačit tak, aby byla Easy ve vzduchu aspoň 30 min. Ten Flyingdragon vydržel na sedmičlánek 650 mAh NiMh ve vzduchu zhruba 8 min, a když byly opravdu ideální podmínky, tak se mi to jednou podařilo vyždímat na 13 min, ale to se mi zdá pořád málo. Prostě bych chtěl lítat do úplnýho zblbnutí. :D Než jsem si pořídil Easy, uvažoval jsem o Vampire od VA models, je to lehoučký éro a díky tomu asi i hůř zdemolovatelný, ale když už Easy mám, vyhazovat jí nebudu, navíc myslím, že těžší éro ti dá lepší školu... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: jak to zaonačit...
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2006 11:22 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2006
Příspěvky: 16
půl hodiny s Easy ve vzduchu - na 3čl LiPol 1550mAh 35 min ve vzduchu (motor 480, regl 12A)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2006 13:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
billicku, mám pro tebe náročnější úkol : Půl hodiny ve vzduchu ale s původním motorem, takže tříčlánek by mu asi dobře neudělal. Myslíš, že nějaká sedmnáctistovka dvojčlánek a vystoupat, vypnout motor, plachtit, zapnout motor, vystoupat....by nestačil ? Jde mi o ekonomiku letu, ne nějaká divočina. 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 26.05.2006 14:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Mike K. píše:
Půl hodiny ve vzduchu ale s původním motorem, ...
Jde mi o ekonomiku letu, ne nějaká divočina. 8O

Staci najit termiku a je to vpohode. Nebo jeste lepe vyhodit motor a jit na svah, nekolikahodinove lety bezproblemu :D
Sorry, nemohl jsem odolat....
Asi by nebyl problem tam dat libovolne velky dvouclanek lipol, ktery bude vazit priblizne stejne jako puvodni Nixx, treba 2000mAh....

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 8:25 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli jste to někdo zkoušel lepit Purexem, docela se bojím lepit třeba ty pouzdra spojky křídla vteřiňákem, abych náhodou neměl nerozebíratelný křídlo... :( Hlavně mě zajímá, jakou pevnost mají ty spoje lepený Purexem. Když už jsem někdy něco lepil vteřiňákem, tak obyčejným za 18 Kč , konkrétně Alteco. U toho jedinýho se mi nikdy nepřilepil uzávěr k tubě u všech ostatních spolehlivě! :lol: S vteřiňákem s aktivátorem nemám žádný praktický zkušenosti. :oops:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 10:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 215
Bydliště: Blansko
Já jsem vše lepil vteřinákem s aktivátorem /lepidlo na jeden díl dáš k sobě a stříkneš aktivátor/
U purexu se vždy bojim že mi poleze ven.
Jinak purexem jsem pak lepil výstuhy do křídel /tak do týdne snad dám na web/ po vložení to zalepím lepící páskou a tu po zaschnutí lepidla strhnu.

Tibor BK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 11:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Mike K. píše:
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli jste to někdo zkoušel lepit Purexem


Já jsem ES lepil středně hustým vteřiňákem + aktivátor podle návodu, jenže jsem to lepil sám a u takovýho trupu jsem měl trochu problém, že než sem to celý objel dokola, tak to zasychalo... Nakonec jsem to slepil, ale nebyl jsem s tím moc spokojenej. Ale drželo to a lítalo. Pak jsem trup rozsekal na kaši (nezvládnutí řízení 8) ) Koupil jsem novej trup a ten jsem lepil Purexem Rapid. Líp se s tím pracovalo, člověk nemusel tolik spěchat, ale zase je potřeba to zafixovat než to celý vytvrdne (omotal jsem to gumičkou a izolačkou). Problém je, že ač mi Purex moc nevytekl, tak je prostě spára vidět. Pevnost je ale vyhovující. Takže pro estéty doporučuji spíš vteřiňák :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 11:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
..a neexistuje ještě nějaká třetí cesta, která by byla kompromisem mezi obojím? Vteřiňák je sice rychlej ale jak to někde ujede, těžko se to napravuje. :cry: :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 20:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Tak přemýšlím, jestli by nebylo lepší tam rovnou vrazit stříďáka, a tak se vyhnout výmněně původního motoru před uplynutím životnosti modelu :D Taky mi vrtá hlavou jak to udělat v případě, že mi třeba nedejbože odejde servozesilovač, nebo při nějakým karambolu oddělám převody, jak vydoluju z modelu přilepený servo ?? 8O :?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 20:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja jsem serva nelepil. Pasovala tam tak akorat takze jsem je trochu zafixoval kouskem drivek proti vyklani a pak jsem pres serva nalepil spalik z polystyrenu (prilepeny jen ke stenam sachty).

Serva pak drzela bezvadne a pripadna demontaz by byla bez problemu.


Naposledy upravil Vzduchoplavec dne pon 29.05.2006 8:59, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 21:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Chytrá hlavička, díky za inspiraci ! A co tam máš za serva, HS-81 ?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 5:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Lepší je přilepit serva oboustrannou lepící páskou. Drží to perfektně a jde to vyndat (vlástní zkušenost, když jsem měnil trup).

_________________
jezevec.ic.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 8:49 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
To je ale trochu jinej případ, to je jasný, že když rozšvihám trup, tak ty serva z něl vždycky nějak vydoluju, jde o to dostat je ven bez poškození trupu. Neříkej mi, že ta oboustranná páska drží tak blbě, že to jde bez problémů odloupnout. Navíc když serva přesně pasujou do otvoru, tak trochu místa na zabrání je snad jenom na straně páky. :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 9:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Jojo, mam tam HS-81 - drzi to fakt dobre. Predek trupu jsem rozsekal na maderu, ale serva jsou stale na miste a pracuji.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 10:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Myslim, ze na seva by bylo nejlepsi silikonove lepidlo po stranach, da se v pripade potreby v pohode odriznout.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz