Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 15:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.7.2004
Příspěvky: 1266
Bydliště: Škvorec
Ja jsem na modelhoby nikdy nenasel seznam prispevku nebo temat. Vzdy najdu jen jedno a to treba diky odkazu nekoho z vas. Zkousel jsem tam hledat jina temata ale nic. Vubec tomu nerozumim. Spis se ale domnivam ze RC mania uz jaksi rekla vse. Kazda vec se tu uz probirala nekolikrat a nic novyho se v soucasny dobe nenachazi.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 19:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
To zdzd : Pokud se ti tu nelíbí tak sem nechoď....... ale vysvětlovat jak je to tady hrozný a všechno je špatně je na h...o pokud se ti líbí mojehobby tak si choď tam :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 19:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
ale notak nevyhanej odsud cloveka, ktery je jednim z mala co neco vi, nebo alespon najde na mojehobby :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 19:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.12.2005
Příspěvky: 252
Bydliště: Vřeskovice CITY :D
Jako spousta lidí tady jsem nepochopil logiku mojehobby a proto zůstávam věrnej RC manii :P

_________________
Vzduch je naše moře!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 21:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
j3nda píše:
ale notak nevyhanej odsud cloveka, ktery je jednim z mala co neco vi, nebo alespon najde na mojehobby :wink:


ja ho nevyhanim ale nechapu proc sem pise ze je tu spatny a vsechno je blbe.....??? lidi ktery sem chodej tenhle web pripada dobrej ja nechapu kdyz mu to tu prijde blby tak proc sem chodi.....????? :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 21:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja vubec nechapu k cemu je tato diskuze, podle mne je to jen rypani, nic vic...tohle je muj nazor, ja byt losna tak bych na to napsal ,,komu se to nelibi, at mi klobou polibi" a vystihovalo by to vsechno, nemam pravdu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 21:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
Chodím na oboje, zde píši málo, na MH vůbec, nemám tolik zkušeností abych se zapojil.I když tadyto mám radši z důvodu, že to je víc pro začátečníky ( můj případ ), dávám za pravdu ZD, na MH je to přehlednější a jak už jsem zde pasal jednou i na MH se to s trochou důvtipu dá seřadit jako tady.Stačí dát v jakékoliv sekci při hledání hledat něco, co se opakuje v každém příspěvku, řeba a,e,i nebo tečku a možnost " v příspěvku (zobrazit téma)" a hledat, tak se to zobrazí jako tady - po tématech.Je to logické, vyhledavač projede všechny příspěvky a hledá znak, vyhovujou všechny příspěvky a tak je dle našeho zadání seřadí do témat podle času vzniku.Každý si musí sám vybrat kam bude chodit, ale je nesmysl něco zatracovat.Můžeme být rádi, že ty diskuze máme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 21:40 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
koko píše:
Ja jsem na modelhoby nikdy nenasel seznam prispevku nebo temat. Vzdy najdu jen jedno a to treba diky odkazu nekoho z vas. Zkousel jsem tam hledat jina temata ale nic. Vubec tomu nerozumim. Spis se ale domnivam ze RC mania uz jaksi rekla vse. Kazda vec se tu uz probirala nekolikrat a nic novyho se v soucasny dobe nenachazi.


Seznam témat v moje hobby? Jak prosté: Do vyhledávání dát tečku, vybrat zobrazit téma a klik na hledej. Dostaneš stejný seznam jako tady a klikem na téma u příspěvku si vybalíš celý jeho strom.

Primitivní, rychlé, přehledné a maximálně účinné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 14.05.2006 21:45 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Polynom píše:
To zdzd : Pokud se ti tu nelíbí tak sem nechoď....... ale vysvětlovat jak je to tady hrozný a všechno je špatně je na h...o pokud se ti líbí mojehobby tak si choď tam :roll:


Nikomu jsem nevysvětloval jak je to tu hrozné. Jen říkám, že pokud si člověk chce všechno projít, tak je to děsně pomalé a neefektivní. To brání tomuto fóru v rozvoji. Počet příspěvků se nemůže nijak výrazněji zvednout, protože pak se všechno utopí v komplikované navigaci a je po ptákách.

Chodím kam chci a do jisté míry jsem ochoten překousnout i tyto nevýhody. Pokud ale počet příspěvků nějak výrazněji naroste, tak tu končím. Nemíním tu trávit mládí přehrabováním hromad balastu kvůli pár příspěvkům o kterých má cenu se pobavit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.05.2006 17:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2003
Příspěvky: 75
Kdyz tady ZD napsal svuj prispevek, taxem si rikal, ze o vikendu mam casu dost, nic jsem neplanoval a obul jsem se do toho pochopit mojehobby. Kdyz jsem do toho konecne proniknul, taxem pochopil to o cem tady ZD mluvi. To, co se ti otevre jako prvni je chronologicky vypis vsech prispevku. A pokud uz jsi nekde reagoval, taxe jen mrknes ze u temata "aaa" pribylo neco a taxi ho hned otevres (idealne v FF jako panel). Taky jsem prolouskl vyhledavani a musim Vam rict, ze to forum ma jedinou chybu - ze tenhle navod tam neni nikde uvedeny, protoze kdyz tam prijde novacek, taxe zhrozi a utece. Kdyz jsem to rozlouckl, taxem pochopil o cem tady ZD mluvi.
Super a neocenitelna je ta graficka struktura vlakna, kdy vis presne kdo na co reaguje a prispevky, ktere te nezajimaji preskocis a jedes po vlakne az tam, kde te to zajima.
Ja se teda priznam, ze jsem happy, ze jsem to rozlouskl, protoze tohle DF uz mam komplet precetany a tam jeste ne, takze mam co cist ;-)

ZD - ja taky potrebuju treba na bakovnictvi a na urcity stranky IE, ale jinak pouzivam FF a kdyz potrebuju IE, taxi ho otevru. Na FF jsou nejuzasnejsi ty panely - koleckem klikas na odkazy a oteviraj se v novym panelu - no nemenil bych za nic na svete - v praci pak v IE taky klikam koleckem a nic :-))) Ale to uz jsem asi OT - omlouvam se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.05.2006 19:28 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
No, když si k mojehobby stáhneš a nainstaluješ ještě http://df.linux5.ignum.cz/download/MiniDF106.exe tak už budeš úplně happy i bez FF.

Automaticky se ti ve zvolených intervalech překontrolují všechna nebo jen vybraná témata a ukáže se ti co je kde nového. Pak si můžeš otevřít co chceš, nebo všechno najednou do separátních oken jedním kliknutím. Co neotevřeš, se pamatuje a počet nových se v každém tématu počítá separátně od jeho poslední návštěvy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.05.2006 19:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Pořád mi to nedá a snažím se s MH naučit... už se to poslední dobou lepší, snažím se hlavně proto, že tam jsou lidi, kteří něco vědí a poradí. Právě jsem nainstaloval MiniDF a je to decela fajn ;-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 24.05.2006 21:54 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Ach jo, dnes večer zase...

Za odpoledne 12 nových = 12 x pravý klik a 12x klik "otevřít v novém okně". Na moje hobby za pomoci MiniMC klik na jedinou ikonu.

Není k dispozici nějaká funkce "Otevřít nové příspěvky od poslední návštěvy" místo "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy
"?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 24.05.2006 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.2006
Příspěvky: 688
Bydliště: Litoměřice
Tady mám volbu co chci a nechci číst. Když chci prohlédnout nové příspěvky na mojehobby a je jich náhodou víc než je max. limit tak, tak při přechodu na starší příspěvky dojde k odznačení nových příspěvků a zobrazení opět těch samých jen počtem omezených hodnotou kterou mám nastavenou v profilu. Já raději kliknu jednou navíc myší a vyberu si jen téma v dané kategorii co mě zajímá. Nemusím nutně stáhnout 500 nových příspěvků (občas i s obrázky) jen abych se podíval jestli mi někdo náhodou odepsal na dotaz. Navíc Puntik už nijak neprojevuje zájem dále vylepšovat nebo upravovat svůj web a tak pochybuju o budoucnosti toho webu.

Mám LINUX.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.08.2006 14:14 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.7.2006
Příspěvky: 4
Polynom píše:
To zdzd : Pokud se ti tu nelíbí tak sem nechoď....... ale vysvětlovat jak je to tady hrozný a všechno je špatně je na h...o pokud se ti líbí mojehobby tak si choď tam :roll:


Odtamtud ho totiz vylili.. hahahaha


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz