Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: blbá skelná páska!
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 12:29 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
Tak som si isiel vcera zalietat s mojim miniTornadom bo som kupil nove baterky LiPol E-Tec 3x 1250mAh! su lahsie ako 8xAAA Sonyo Twicel 720mAh NiMh, takze do predku prislo kus olova... letelo to nadherne! uplna spica... 39minut aj 28 sekund vo vzduchu a to som este akrobatil!

no ale k problemu... po zime ked som s minitornadom nelietal som si vsimol ze skelna paska prestala drzat na EPP aj PP a zacala sa odlepovat a to nevravim o tom ze na niektorych miestach vobec nedrzala... nevahal som a vsetku vadnu pasku z modelu strhol a nalepil som tam uplne novu pasku... vsetko ok az do vcerajska ked som si to s modelom pekne nastupal tak cca 150m a strmhlav sa pustil k zemi, plna vychylka kridelok a miniTornado sa krasne vrtelo k zemi... asi tak v cca 70m zrazu bez akehokolvek zasahu do riadenia miniTornado v sekunde spomalilo, zdvihlo cumak a zacalo v pomalej pravej spirale letiet niekam daleko prec... cely vyplaseny som si myslel ze som stratil baterky, ale zacalo nejak i ked neochotne reagovat na knipl tak som myslel ze je daco s dosahom... vysielac som dal nad hlavu a nic stale to iste... potom som dal plne lave kridelka vyskovku asi do polovice vychylky odtlacil a hele... minitornado sa zacalo chovat ako by nic... s takto chromym modelom som pristal nastastie bez havarie... pridem k modelu a co nevidim... skelna paska na pravom kridle uplne odepena, div ze som nestratil kridelko!

preto som sa rozhodol ze skelnu pasku necham len na nabezke (ta je v pohode...) a kridelka zavesim na kvalitne zavesy! a snat bude po probleme...

ako mate riesene zavesy elevonov vy? nemate problem s odlepovanim skelnej pasky? :roll:

PS: sory ak som sa trochu viac rozkecal :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 12:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
ja mam na vsech modelech pasku z hora dlouhy pruh , zespodu taky ...
a drzi kupodivu :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 13:07 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.5.2004
Příspěvky: 19
Skelnou musíš dát vždy na epp i proti. Na MT dát jen shora opravdu nestačí. Jinak mám mp jet malé černé panty pomalým purexem a je to ok. Teď jsem přešel na skytex od reicharda. Pásky jsou sice užší, ale drží to jako prase na čemkoliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 15:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
sak jasne ze mam pasku aj z hora aj z dola, zase taky extremista niesom aby som tam nalepil pasku len zvrchu...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 15:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 1.2.2005
Příspěvky: 58
Bydliště: Považská Bystrica
Ta páska sa odlepuje aj mne. Ževraj stačí pred nalepením pásky EPP pretreť zriedeným chemoprénom. V Žiline som raz kúpil pásku TESA, je síce ťažšia a menej ohybná, ale drží ako fras. A na všetkom.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 21:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Frýdek-Místek
Chlapi , co takhle skusit přižehlit tu pásku? Já používám pásku jenom z horní strany a modelářskou žehličkou nastavenou na 1. stupeň , ji přižehluji.Ještě se mi nestalo , aby povolila. Je dobré vyzkoušet teplotu , ale jak píšu , drží jak čert. Mám ji na epp i styroduru.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15.04.2005 21:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Frýdek-Místek
Jo a ještě jsem si vzpoměl , že jsem jednou nebo dvakrát používal sprey 3M77 , ale ta žehlička je podle mých zkušeností ještě lepší


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2005 14:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Dolfa ma pravdu, taky na samokridle skelnou pasku jen prizehluju. zavesy mam taky ze skelne pasky. kridelka mam obalena skelnou paskou, a proto paska ktera tvori zaves drzi lip nez jen na holem povrchu epp, ktery je dost hruby a paska se od nej ochotneji odtrhne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 16.04.2005 22:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 242
Bydliště: Frýdek-Místek
Jo , a taky jsem si vzpoměl , že na 3.m ve 2 jsem lepil tou samou technologii klapky, a to je nějaký vztlak. Líátá to spousta V2 ale i F3j,pilotů.a ještě jsem neslyšel , že by za letu někomu upadly klapky , a to nebyla skelná páska , ale obyč průhledná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18.04.2005 10:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.5.2003
Příspěvky: 22
To lepidlo sa na páske časom pôsebením UV vysuší a skrehne. Tiež som tak lietal celé leto, a v zime som ju musel meniť, na vrchú sa lepidlo začalo rozpadať, na spodku však bolo OK.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18.04.2005 12:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
Mamavra píše:
To lepidlo sa na páske časom pôsebením UV vysuší a skrehne. Tiež som tak lietal celé leto, a v zime som ju musel meniť, na vrchú sa lepidlo začalo rozpadať, na spodku však bolo OK.


jj, to je presne ono...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz [Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz