Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Koho budete volit
ODS 59%  59%  [ 20 ]
KSČSSD 24%  24%  [ 8 ]
KDU-ČSL 3%  3%  [ 1 ]
US-DEU 0%  0%  [ 0 ]
Zelení 15%  15%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 34
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 21:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2004
Příspěvky: 291
Bydliště: kousek od Pardubic
myslis me?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 27.05.2006 21:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
arda1 píše:
Calimero.. píše:
A ještě abych nezapomněl. Volím ČSSD, jsem čeln ČSSD, jsem kandidát za ČSSD, nestydím se za to.
Proč by jsi se měl za něco stydět-naopak, je demokracie a kyždý může být kde chce-jenom primitivové a chudáci napadají někoho , že je v nějaké straně(vyjma komunistů-to ee-viz naše ústava a paměť-alespoň já jsem nezapoměl) a jeden to tady včera vzdal(bohudík) a druhý dneska zasmrděl ale taky dal nakonec pokoj. :wink:


mě komunisti taky dvakrát nevoní, právě proto takový bojkot té ankety. i v levicové straně jsou ti kteří míří víc doleva a někteří víc doprava, pak vznikaj stranické rozepře, já jsem ten trochu doprava, aleto už sem vůbec nepatří.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 6:35 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Okres Olomouc
Jsem velice potěšen, že většina hlasujících modelářů míří doprava. :)

Škoda jen, že valná část národa si zvykla nechat se opečovávat a nemít vlastní názor. :x

Pro ty, kteří si přejí tuto diskuzi zrušit mám vzkaz: nechoďte raději k volbám, čím míň komunistů u voleb, tím líp. :wink:

_________________
Skylark - made in China, Duplex - vlastní konstrukce
Bobík - vlastní konstrukce, JES012, Naro pro, SPEED 400-1:4, vrt. 11/6
TOXI - tvorba plánku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 7:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Chjo SkyLarkMene :evil: Co to tu pises. Kazdy kdo nevoli ODS je komunista? Ja budu volit CSSD a nenavidim komunisty. Delam 8 let. 2 roky jsem podnikal ted jsem zamestnanec na podpore jsem byl 1x 1 mesic. Celou svou karieru mam nadprumernou mzdu takze dane platim slusny. Socialni stat funguje ve spouste zemi treba ve Svedsku.

Proste POCHOP ze existuji dva celekm funkcni systemy (zadny neni funkcni 100% ale tyhle jsou nejzivotaschopnejsi)

1) Pravicovy (USA atd..) Obcan se stara o vetsinu veci sam s malymi danemi a malou podporou statu. Nevyhoda je ze za prachy v tomhle systemu koupis vsechno. Socialni rozdily jsou velke. Proste hodne chudaku a par strasne strasne bohatych. vyhoda je jasna prehlednejsi sprava statu a vetsi zasluhy konkretnich lidi.

2) Levicovy (Svedsko, GB, Nemecko...) Vetsi podpora statu tj i vyssi dane. Dostupnejsi veci jako lekar, vzdelani atd... Bohuzel je tento system treba vice hlidat aby toho lide nezneuzili.

Muj pohled na vec. Hodne dlouho jsem se rozhodoval mezi ODS a CSSD. V teto zemi je bohatych dost a pokud si nekdo mysli ze s ODS nebo CSSD ci s jakoukoli stranou budeme bohati vsichni je na omylu. Navic proc ja nevolim ods je:

1. Rovna dan je experiment ktery neni provereny dlouhou praxi. EU ji vyhledove nepodporuje a bude se snazit ji nezavadet (duvod je snad jasny). Navic pokud budou mensi dane rozpocet bude zakonite mensi.

2. Strasne me nastvalo to jejich planovane rocni odpusteni dani podnikatelum. Verim ze to podnikatele nemaji lehke ale pokud nejsou schopni platit dane proc je ja mam podporovat? At jdou do fabriky.

3. Spousta mych kamaradu jsou podnikatele. Vetsina s vyrazne vyssim rocnim prijmem nez ja. Soucet toho co zaplati rocne na danich je 100X mensi nez toho co zaplatim ja jako zamestnanec. Jestli si myslis ze zacnou platit dane kdyz budou polovicni tak ja teda NE (podnikal jsem vim jak to chodi) . Proc by meli kdyz ted neplati skoro zadne?. ODS s uvolnovanim podminek pro podnikani je ktomu urcite nedonuti a ze bychom tu meli malo bohatych podnikatelu ?? Ze se tu neda podnikat?? Myslim ze zivnostniku je tu celkem dost.

I v soucasnem systemu se schopny clovek vypracuje sanci k tomu ma dost. Ti co nejsou schopni se podnikanim uzivit a neplati dane se jen schovavaji pred praci :!:

A jeste jedna vec. byl jsem pro zamceni tehele debaty prave kvuli tomu aby se ztoho nestal FLAME (ne proto ze sem komous coz se me dotklo) :evil: ale to se uz stalo a to i moji zasluhou coz me pekne s..e :evil: :evil: :evil:


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 7:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Okres Olomouc
to Vigo.

Proč nevolíš ODS?
1)není pravda, že když jsou menší daně je zákonitě i menší výběr daní. Státy, které rovnou daň zavedly rostou rychleji než ty co se stále bojí.

2)do jaké fabriky pudeš, když tady nebudou žádní podnikatelé? To zas budem všeci státní zaměstnanci?

3)když se všeci Tvý známí podnikatelé mají tak skvěle tak proč jsi sám přestal podnikat? Proč volíš ČSSD, když sám říkáš, že dovolí podnikatelům neplatit skoro žádné daně ? Proč si myslíš, že živnostníků je tu dost? Ze spousty nezaměstnaných by se mohli stál živnostníci, kdyby měli jasně dané a jednoduché podmínky živnosti.

S tím, že schopný člověk se může prosadit i dnes nezbývá než souhlasit. 8)

_________________
Skylark - made in China, Duplex - vlastní konstrukce
Bobík - vlastní konstrukce, JES012, Naro pro, SPEED 400-1:4, vrt. 11/6
TOXI - tvorba plánku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 8:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
1. Jak jsem psal rovna dan neni dlouhodobe vyzkousena a stim rustem je to jen odhad. Roste slovenska ekonomika lepe nez nase? Maji se lip? Navic unie to zatrhne protoze ostatni zacnou rvat ze plati vetsi dane nez my. Proto to zatim nema jasnou budoucnost. Mozna casem ale ne ted.

2. Souhlasim podnikatele musi byt ale tak strasne ze by vyhynuli to zatim neni.


3. Podnikat jsem prestal (ver ci never) protoze jsem nechtel podvadet pri odvodu dani (jsem asi blbec). Pri legalnim placeni to neneslo jak jsem si predstavoval (Tj nejsem schopny podnikatel. ). Tak jsem sel pracovat jako zamestnanec odvadim dane podporuji stat jednoducha rovnice.... Problem je vtom ze pokud uvolnis podminky podnikani ,bude podnikat vice lidi kteri nebudou platit dane. ODS zatim neuvedlo jediny zpusob jak zabranit danovym podvodum. CSSD taky ne to je fakt...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 8:22 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Okres Olomouc
Právě tím, že budou daně jednoduché, bude složitější se jim vyhnout. A navíc nebudou likvidovat poctivé ponikatele, mezi které jsi taky patřil. Všichni pak budou mít stejné podmínky a nebude záležet kdo má lepšího daňového poradce.

Opravdu nechápu jak můžeš volit ČSSD když jsi kvůli nim musel přestat podnikat.

PS: Kdo podle Vás vyhrál včerejší debatu? Podle mě to byl jasně Mirek.

Nejvíce se mi však zalíbilo jak se Jirka v jedné odpovědi zasekl a asi tři sekundy mluvil naprázno. Dlouho už sem se tak od srdce nezasmál. :lol: :lol: :lol:

_________________
Skylark - made in China, Duplex - vlastní konstrukce
Bobík - vlastní konstrukce, JES012, Naro pro, SPEED 400-1:4, vrt. 11/6
TOXI - tvorba plánku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 9:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Mas na mysli toto? :lol:
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/28.05.2006/1126672097-otazky-vaclava-moravce/21922.html


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 10:05 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Okres Olomouc
Jo, tenhle pořad mám na mysli.

_________________
Skylark - made in China, Duplex - vlastní konstrukce
Bobík - vlastní konstrukce, JES012, Naro pro, SPEED 400-1:4, vrt. 11/6
TOXI - tvorba plánku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 15:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
SkyLarkMene nedalo mě to. Celá politika ODS je přesně o tom jaks sám napsals v jednom svým příspěvku o svým kamarádovy ... nejlépe okrást stát=národ=nás všechny pak jít podnikat a pak ze sebe dělat pana úspěšného takový Z***Y bych věšel na náměstí !!! Nedělej tady s toho propagaci že pouze jedna strana je to správný a ostatní jsou komunisti, je to jakoby se pokoušel někdo tvrdit, že veškerá pravice jsou nacisti či jinej extrém. Jak už tady bylo psáno, v hodně zemích levice normálně funguje. Každej ať volí jak myslí že je správný, od toho snad volby jsou ne :?:, rozhodně bych nechtěl nikomu nic nutit stejně jako SLM, ale volit něco takovýho kde padají výroky že je jedno jestli jsou peníze špinavý nebo čistý a fackujou ubožácky zezadu a ještě tu ubohost musí předvést před kamerama :lol: bych teda já osobně volit nemohl. Podle mě a ostatně hlavně článků na webu (protože osobní názor je určitě ovlivněnej tím komu fandíš) diskuzi vyhrál Paroubek :wink: .

P.S. SLMne prosím strč si někam názory že ČSSD je pro nefakčenka atd. je to dost ubohý a nemorální a je hodně slušných lidí co volí tuhle stranu a třeba již několik 10tek let poctivě makaj a těch se to může minimálně dotknout !!!! a navíc stačí se podívat na historii některých tvých příspěvků kde sám fňukáš jako bys byl právě na podpoře !!! :?

Btw. Vůbec se mě ani nechtělo do tohodle threadu něco psát, ale prostě mě to nedalo ... propagujete tady ODS asi jako TV NOVA :D ... dále to co jsem napsal je čistě můj názor nikomu nic nenutím a taky si myslím že se všema z Vás by se v pohodě dalo posedět a pokecat u pivka (hádat se tady nehodlám) klidně i o té politice pokud není prezentována tak šíleně arogantně .... toť vše snad :twisted:

_________________
\_ StanY _/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 15:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Pánové prosím chovejte se jako civilizovaní lidé a nenapadejte se za názory-je každýho věc čemu věří a doba, kdy někdo byl za své politické názory perzekuován je díky bohu pryč,tak sem nezavádějte bolševický móresy a nikoho za jeho přesvědčení nekamenujte--díky Radek.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 15:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Prave jsem dokoukal tu diskusi. Zadne velke drama to tedy nebylo. Par slabsich osobnich utoku, minimum konkretnich veci, ne nijak palciva temata a spousta prazdnych slov. To slavne Paroubkovo zakolisani bylo pomerne obycejne zadrhnuti. Paroubek se obecne vice prerikaval nez Topolanek, ale zadna velak hruza to nebyla.

Jedine, trochu komicke bylo zaverecne Paroubkovo slovo volicum. To lehce hranicilo se zatemnenim mozku zpusobenem sebeklamem vlastni velikosti.

Jinak celou diskusi hodnotim jako slabou. Moravec tomu taky nepridal. Svymi radobyvtipnymi forky o "sibalech" atp. dost shazoval serioznost diskuse a delal z toho kabaretni taskarici.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 22:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2003
Příspěvky: 272
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
StanY píše:
SkyLarkMene nedalo mě to. Celá politika ODS je přesně o tom jaks sám napsals v jednom svým příspěvku o svým kamarádovy ... nejlépe okrást stát=národ=nás všechny pak jít podnikat a pak ze sebe dělat pana úspěšného takový Z***Y bych věšel na náměstí !!!...... :twisted:
děkuji to je přesně muj názor.....
a SLM je asi važne dobrej ůch.l , kdyz ma takovéhle názory......kdybych měl tu možnost tě trochu malinko skopat za ně......joj to bych si ulevil......tvoje nazory tady na RCManii přesně odpovídají tomu jak je tvá duše a mysl ještě nevyzrálá.....asi nežiješ ve velkém městě nebo snad ano??Prosím nechoď letos k volbám a bude to OK! díky.....btw. jako státní zaměstnanec se mam perfektně.....zkus nefňukat a dostat se do státní správy jako já!! JE to jen o volbě...... :D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2006 6:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Okres Olomouc
Do státní správy se nedostanu, protože tam nemám žádné příbuzné, a ani bych tam nešel. Podle mě je stejně polovina státních zaměstnanců zbytečnejch. :? Státní úředníci doposud nepochopili že jsou našimi zaměstnanci a ne mi jejich prosebníky. Snad se to časem změní.

To že nežiju ve velkým městě znamená jako co :?:
Prosím o hlubší rozbor :wink:

_________________
Skylark - made in China, Duplex - vlastní konstrukce
Bobík - vlastní konstrukce, JES012, Naro pro, SPEED 400-1:4, vrt. 11/6
TOXI - tvorba plánku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2006 7:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
zalik píše:
StanY píše:
SkyLarkMene nedalo mě to. Celá politika ODS je přesně o tom jaks sám napsals v jednom svým příspěvku o svým kamarádovy ... nejlépe okrást stát=národ=nás všechny pak jít podnikat a pak ze sebe dělat pana úspěšného takový Z***Y bych věšel na náměstí !!!...... :twisted:
děkuji to je přesně muj názor.....
a SLM je asi važne dobrej ůch.l , kdyz ma takovéhle názory......kdybych měl tu možnost tě trochu malinko skopat za ně......joj to bych si ulevil......tvoje nazory tady na RCManii přesně odpovídají tomu jak je tvá duše a mysl ještě nevyzrálá.....asi nežiješ ve velkém městě nebo snad ano??Prosím nechoď letos k volbám a bude to OK! díky.....btw. jako státní zaměstnanec se mam perfektně.....zkus nefňukat a dostat se do státní správy jako já!! JE to jen o volbě...... :D :D :D :D


Sorry, ale nedá mi to. ČSSD pořád tvrdí něco o výpadech a neslušnosti kampaně, která měla být nastartována jinými stranami.

Mám zcela opačný názor. V napadaní vyniká (a to dlouhodobě) Paroubek. Velmi často i jeho příznivci - jak se zde opětovně potvrdilo. Kde chybí rozumné argumenty, nastupuje arogance a oviňování ostatních. Docela by mne zajímalo, kdy ty dozraješ, když už ne k rozumu, tak aspoň k základní úrovni slušnosti.

Děkuji, takový styl politiky mne opravdu nebere. A už vůbec nemluvím o korupci a jiných průserech. Potentáti ČSSD si nevidí ani na špičku nosu a 80% jimi a komunisty prosazených zákonů a akcí je kontraproduktivních. Ve jménu "zlepšení" v důsledku nekompetentnosti a nedomyšlenosti nastává reálné zhoršení. Speciálně v sociální politice a politice zaměstnanosti je to zcela evidentní. O daních, zdravotnictví a přerozdělování ani nemluvím. Jediný, koho to může těšit, je státní úředník. Slušné peníze, žádná zodpovědnost, moc buzerovat lidi, případně pobírání nelegálních "pobídek". Tvé vyjádření navíc jen podporuje starou pravdu, že člověk, který se nedokáže uživit svými znalostmi a výkony, se zašije do úřadu nebo politiky. Na to jsi hrdý? To jsme to dopracovali...

Hluboká pravda se skrývá v tomto vtípku:

"ČSSD je strana bojující za zájmy nemajetných. Proto dělá všechno proto, aby měla co nejširší voličskou základnu."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz