Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2006 21:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Takže na vaše asi 530 kaček(slov.) :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2006 23:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
tjn.Ja uz to asi na Slovensku zabalim... :D Ale mame aj dobre obchody akurat ze ne v Ba.Napriklad v Piestanoch tusim je Tatramodel lacne tam stoji 55 499,- akciu maju.Ozaj neviete niekto jak je to zo Skylady kamarat to chce a kamos mi powedal ze je to najhorsie co moze zaciatocnik urobit.Prosim nech sa vyjardi profesional.thX :wink:

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 6:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
SrAjni píše:
tjn.Ja uz to asi na Slovensku zabalim... :D Ale mame aj dobre obchody akurat ze ne v Ba.Napriklad v Piestanoch tusim je Tatramodel lacne tam stoji 55 499,- akciu maju.Ozaj neviete niekto jak je to zo Skylady kamarat to chce a kamos mi powedal ze je to najhorsie co moze zaciatocnik urobit.Prosim nech sa vyjardi profesional.thX :wink:

Tatramodel je v Žiline a v Piešťanoch je Modelhobby. Ešte aj v Považskej je Extrempropilot.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 6:42 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
jj to som myslel sorac :) jj wiem som si objednaval s Tatramodel uz.Ale extrempropilota som este neskusal

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 10:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Myslíš jako názor na kvalitu Skylady(obzvláště Rc vybavení) a nebo na to, zda je vhodná na naučení lítání? :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 11:59 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
myslim kvalitu.To ze sa nauci kamos lietat je jasne je tam sklopka takze v pohode vyleti hore vypne motor a plachti to sa nauci ovladat ale myslim kvalitu predsa len je to cinsky set...Lebo bellacnu tu by hned rozmlatil tak on chce potom elektroniku aj tak dat do akrobata a som pozeral ze by dal v pohode aj do niakeho Shockyho niakeho 3D akra su tam vahy napr od 450g-550g co je podla mna poho ja by som mu to poskladal a tak...Dik za rady ale skylady sa mi celkom paci jedine kvalita...ThX lebo kamos uz setri peniaze a este stale nevie co si ma kupit.Ale ja mu nechcem poradit zle neco sa mu pokazi...no pokazi to sa obcas stane ale ma vyhody ktore som ja nemal ked som zacinal nikdo mi nevedel poradit a teraz ma velku vyhodu ked nieco nevie hned mu to vysvetlim a tak.Takze dik moc

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 12:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
No, tu elektroniku bych nedal ani do lodičky(samo pokud by byla na 40MHz) :lol: :lol: :lol: Je to "systém rozkop,značka zahoď"-prostě lagricový drek--pokud se ti to nerozpadne v ruce(TX) tak odejdou serva a tak.Já třeba teď koupil za 600kč rc set Modelcraft 3 kanál a ten je kvalitou zpracování(taky china) úplně někde jinde. 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 12:46 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
joOO ? :) a nemas niaku fotku alebo ako to vyzera? jaky je to typ? vetron ? Alebo co.Kamos si chcel kupi x-twina :D:D:D

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 12:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Já se sakryš blbě vyjádřil-omlouvám se. Myslel jsem samozdřejmě RC soupravu-Tx+Rx+vypínač+pouzdro baterek.(Conrad ho má za 40eur).Jinak je tam třetí kanál"nepropo" ale stačí tam dát místo přepínače 5k potenciometr a je z toho proporcionál. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 13:20 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
aha a ma to aj elevon mix ? Lebo kamarat chce lietat zo Samokridlom ktore mam nahodou doma :)

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 13:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Ne, tak to nemá- má jenom reverzy 1 a 2 druhé funkce,ale já ji mám na 40MHz(v jiném pásmu se myslím ani nedělá)a půjde do lodičky. Jinak se to dá vyřešit mixem v modelu. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Janek2 a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz