Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Éro do haly
PříspěvekNapsal: čtv 17.11.2005 20:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Zdravim . Mám doma VČ MP-jeta (28:7/35 D) a 18 A régl
Achtěl bych na to postavit Něco s čim by se dalo poletovat v menší hale.
Koukal jsem na Algola lítá docela férově ale jestli by to snim šlo i v hale .
Zatim jsem lítal v hale jenom s torem. A to byl fičák :twisted: tak se porozhlížím po ničem pomalejšim. A hlavně 3D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.11.2005 20:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Hochu,pokud chceš lítat nějak obstojně v hale,tak budeš muset změnit vybavení.S VČ to sice půjde,ale nebude to ani tak halové lítání,jako spíš halová křeč.... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.11.2005 20:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Takže to neni možný. S VČ ale tak kdybich měl změnit vybavení tak co bys mi doporučil. Od pohonu až k modelu


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 17.11.2005 21:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Hele,i s VČ to půjde,ale potom to bude chtít lehoučký éro a co nejlehčí ostatní vybavení.Dříve jsme s podobnýma érama lítali,ale teď jsme s hmotností téměř o 100g níž.Záleží co chceš lítat,jestli počítáš i s nějakou soutěží,a tak.Těžko říct,co je pro tebe nejlepší,můžu ti říct s čím lítám já.Letadla vlastní konstrukce,na přesnou dvouploch a na hudbu jednoploch.Dvouploch letová cca 135g jednoploch letová 170g.Pro začátek bych asi doporučoval nějakýho deskovýho jednoplocha a moje osvědčený vybavení je Python 60(nebo MČ MP Jet),regl TMM 0710(7A)vrtule GWS HD 9/5 Baterka Kokam 2s 640mAh přijímač asi REX 4 MPD(levnej a spolehlivej,já ho nemám,mám schulze),a 3 serva waypoint W 60,nebo podobný.To co jsem ti vypsal,je asi nejvíc muziky,za solidní peníz....A s érem si už musíš nějak poradit,ale pro začátek je lepší jednoploch,je odolnější a jednodušší na stavbu.Buď vlastní konstrukci,nebo třeba šoka od Ikarusu,a nebo se možná dá něco vybrat od českých firem.Ale v tom nemám přehled. :wink:
ps:já vím,teď si asi trochu protiřečím,ale věc se má tak,že i s těžším letadlem(VČ)(pokud jsi dobrý pilot) si nějak v hale zalítáš,ale stejně velice rychle zjistíš,že jsi na hranici letadla a budeš pořizovat lehčí vybavení a éro.Tak že je lepší si ušetřit zklamání a rovnou to postavit přímo na halu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 19.11.2005 17:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Já totiž jezdim dost často na soustředění do Nymburku. Ve sportovnim
areálu je taková velká Basketbalová tělocvična. A do tý bych to chtěl splácat aby bila zábava po večerech. Ale zase v okolí mého bydliště žádná hala neni :( Jsem totiž ze Stodůlek a tady je prd. Tak by mi ten speciálek ležel doma ladem. Ale jinak co takhle S Uzi Xl by to šlo ne.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.11.2005 8:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Já nevim, jestli UZI, kolik ti váží, já totiž vůbec nemam přehled, ale jak říkal už kolega přede mnou, do haly to chce něco lehkýho, pokud chceš na nějakou soutěž a vůbec si zalítat 3D, tak opravdu něco lehkýho, jako já mám co mluvit:moje vybavení 3x HS-55, přijímač REX5 MPD, motor python 60+12 A regl JETI, a teď přijde bomba baterky 3s 1000 mAh=80g...

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.12.2005 22:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
tak jsem vymyslel ze bych to mohl skusit se severem . neviděl jste ho někdo lítat v hale :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz