Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: zkušenosti s regulátory
PříspěvekNapsal: stř 25.01.2006 9:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.10.2005
Příspěvky: 247
Zdravím všechny.Pokud má někdo zkušenosti s těmito regulátory,napište prosím.JETI ADVANCE:40-3P Plus
40-3P OPTO Plus
45-3P OPTO Plus
JETI MASTER: 40-B-Flight
48-B-Flight
MGM:TMM4416-3S
TMM4012-3S
EASY 40
A,má někdo typ na nejlevnější prodej těchto regulátorů???
Předem dík.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.01.2006 14:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7119
Bydliště: Vsetín
Ja mam jeti advanced 30 3-P plus a je to v poho regecy od tinky jsou nejlepsi a z neho sice beru jen 10A ale slape perfektne mam tam 3č li-pol a 2 x HS-55 a 1 x HS-81 bez problemu,teda letel jsem prozatim jen 4x


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.01.2006 20:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2005
Příspěvky: 149
Pokud vím tak JETI chystá nový regulátory s inovovaným BEC-víc serv a větší účinnost. Začít prodávat by se měly v únoru. To bude asi to nejlepší co bude na trhu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 9:16 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2005
Příspěvky: 22
Mám JETI ADVANCE Plus 40 Plus. Těžko k tomu něco napsat, protože se mi s ním nikdy nevyskytly žádné problémy. Takže maximální spokojenost.

Nutné je zmínit taky jejich přístup k servisu, který asi většina znáte, ale kdyby někdo náhodou neznal: tak např. můj případ: Rozšvihnul jsem éro "na ruce", hrál jsem si na útok se sluncem v zádech :roll: . Z éra moc nezbylo. Regl měl přestřihlé přívodní kabely (o přepážku), poslal jsem to výrobci s prosbou o opravu, že to samo zaplatím. Poslali mi zdarma zcela nový regl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 9:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2005
Příspěvky: 22
Mám JETI ADVANCE Plus 40 Plus. Těžko k tomu něco napsat, protože se mi s ním nikdy nevyskytly žádné problémy. Takže maximální spokojenost.

Nutné je zmínit taky jejich přístup k servisu, který asi většina znáte, ale kdyby někdo náhodou neznal: tak např. můj případ: Rozšvihnul jsem éro "na ruce", hrál jsem si na útok se sluncem v zádech :roll: . Z éra moc nezbylo. Regl měl přestřihlé přívodní kabely (o přepážku), poslal jsem to výrobci s prosbou o opravu, že to samo zaplatím. Poslali mi zdarma zcela nový regl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 9:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Ja mam Jeti Advance 18 plus a Jeti Hacker master 70 B Flight a jsem s nimi take maximalne spokojen. Uz 2x se mi stalo, ze jsem vlastni vinou potreboval opravit regl Jeti a vzdycky mi poslali do tydne novy a zdarma. Je to od nich skvela podpora zakaznika a pokud to nebude nutne z hlediska pozadovanych parametru, jiny regl nez Jeti si nekoupim :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz