KABINA

Nezapomeňte uvést kontaktní údaje.

Po koupi prosím téma smažte nebo změnte název tématu na KOUPENO (pokud souhlasíte s tím aby byl pro neaktuálnost smazán).

KABINA

Odeslatod jojokutil v 25/2/2013, 09:59

Koupím kabinu, která by pasovala na tento trup, dlélka cca 500 šířka cca 260, díky
DSCN7611.JPG

DSCN7462.JPG
jojokutil
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Pavel
Příjmení: Jindřišek
Letiště: kde se dá
Hangár: ve stavbě Pitts 2,2m

Re: KABINA

Odeslatod Sysring5515 v 25/2/2013, 10:47

Tiez mam podobny problem. Potrebujem kabinu na vlastny rozmer Katany 2,2 m. Najrychlesie riesenie je kupit kabinu z podobneho modelu. To sa mi vsak vidi dost drahe riesenie - 1 vylisok kabiny, cca 500 Kč bez dopravy a este to nemusi pasovat.
Tak som sa radsej pustil do vyroby kopyta. Chcem vyskusat tvarnit Durofol za tepla vakuovou metodou. Rieseni je nato dost. Viem, ze to zoberie cas, ale aspon sa nieco nove naucim. :wink:
Chcem vyrobit vakuovy stol pre vytahovanie kabin pre rozmery obrich modelov. Nech uz to stoji zato. Bude potrebne vyrobit aj zahrievaciu pec, ale toho sa nebojim, starsich izbovych ohrievacov sa po bytoch najde dost. :-)
Přílohy
bits.jpg
Sysring5515
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Pavol
Příjmení: Vojtek
Letiště: Vyšná Šebastová, Ražňany - SR
Hangár: Christen Eagle II - 26ccm,
Edge 540 - elektro,
Katana SYSring 2,2m

Odeslatod jojokutil v 25/2/2013, 12:41

Sysring5515 napsal:Tiez mam podobny problem. Potrebujem kabinu na vlastny rozmer Katany 2,2 m. Najrychlesie riesenie je kupit kabinu z podobneho modelu. To sa mi vsak vidi dost drahe riesenie - 1 vylisok kabiny, cca 500 Kč bez dopravy a este to nemusi pasovat.
Tak som sa radsej pustil do vyroby kopyta. Chcem vyskusat tvarnit Durofol za tepla vakuovou metodou. Rieseni je nato dost. Viem, ze to zoberie cas, ale aspon sa nieco nove naucim. :wink:
Chcem vyrobit vakuovy stol pre vytahovanie kabin pre rozmery obrich modelov. Nech uz to stoji zato. Bude potrebne vyrobit aj zahrievaciu pec, ale toho sa nebojim, starsich izbovych ohrievacov sa po bytoch najde dost. :-)

Ahoj, no právě řeším to samé, kopyto mám zatím jak je na fotce, když nepořídím tady, tak mi nezbude, než ji vyrobit jak popisuješ, potrebuji jen jednu, ale jsem také odhodlaný k výrobě, no ještě počkám :wink:
jojokutil
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Pavel
Příjmení: Jindřišek
Letiště: kde se dá
Hangár: ve stavbě Pitts 2,2m

Odeslatod Miloš Zavadil v 25/2/2013, 15:30

Pokud by někdo chtěl pro inspiraci mrknout jak to dělám já, tak tady:
http://www.mojehobby.cz/magazin/detail.php?idclanku=47
Miloš
Miloš Zavadil
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Miloš
Příjmení: Zavadil
Letiště: Třebíč
Hangár: Eira - RCA
Shifty, Taira- hala
Eira - Fun
Flash

Odeslatod Sysring5515 v 26/2/2013, 14:39

Miloš Zavadil napsal:Pokud by někdo chtěl pro inspiraci mrknout jak to dělám já, tak tady:
http://www.mojehobby.cz/magazin/detail.php?idclanku=47
Miloš

...myslim, aspon podla fotiek z odkazu, ze by som nic viac ani nechcel dosiahnut. Takto vytiahnuta kabina musi postacovat.
Dolezity je dostatocny ohrev, podtlak, pouzity material, cas a skusky tvarovania plastu...
Ked budem experimentovat, urcite tu poslem tiez foto. :-)
Sysring5515
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Pavol
Příjmení: Vojtek
Letiště: Vyšná Šebastová, Ražňany - SR
Hangár: Christen Eagle II - 26ccm,
Edge 540 - elektro,
Katana SYSring 2,2m

Zpět na Poptávka