Klubové neshody - přesunuto z Heinkel 51 stavba

Klábosení jen tak a o čemkoliv.

Klubové neshody - přesunuto z Heinkel 51 stavba

Odeslatod Érofanda v 5/2/2009, 23:57

Na Bahna seru zase já, je to tam docela jako klub namyšlených snobů. Z původního klubu zůstalo jen těch pár snobů a ostatní modeláři založily nový klub. Lítáme na starém letišti u prasečáku. Nikdo tam nikoho neshazuje za neumění nebo malý model, ale poradí každý každému. Je to asi 1 km přes pole. Zrovna si připravuji Arianu V6. Ale podívat se na Tebe přijdu. Chci stavět něco podobného, ale to až příští zimu. Nějak se mi nedostává času :-) . Tak ať pojíždění skončí úspěšným záletem s učebnicovým přistáním :-) . Držím palce flyboy dance
Érofanda

Re: Heinkel 51 stavba

Odeslatod mirek932 v 6/2/2009, 22:24

Dobrý den.Mohl bych vědět kdo je érofanda?
Je sice hezké že se pochvalně vyadřuje o našem novém klubu,ale chtěl bych upozornit že z Bahenského letiště k nám nepřešel nikdo přišli jen lidi kteří tam lítali a měli tam problémy.Ale myslím si a mluvím i za ostatní členy klubu,že není dobré rozdmýchávat nesváry mezi těmito letišti nebot vy nikdo a to myslí i členy mod.klubu neznáte pozadí o další spolupráci s Bahenským letištěm.Proto bych chtěl za Frýdecko Místecký klub prohlásit že se distancujeme od podobných výroků,jako jsou ve výše uvedeném článku od pana érofana(pro nás neznámého) a jako rada klubu se snimi nestotožnujeme.A tyto výroky jsou jen soukromou iniciativou a klubová rada ani neví od koho.Jinak samozřejmě přivítáme všechny modeláře na našem letišti a budeme se snažit poradi i poci komukoliv.
mirek932
Nový člen
Nový člen

Jméno: Miroslav
Příjmení: Pekarek

Odeslatod Érofanda v 7/2/2009, 01:29

mirek932

neměl jsem a nemám nikde snahu zatahovat pomluvy a hádky. Jen jsem tady prezentoval zkušenosti těch, se kterýma občas lítám a svou, kterou jsem zažil při jedné akci. Příklad: pokud někdo organizuje modelářskou akci a nezajistí ani to základní, jako je třeba monitoring frekvencí, nebo jednoduchou tabulku s upozorněním,stane se lehce, že na jiné ploše letiště někdo zrovna neinformovaný zapne vysílač bez úmyslu někomu škodit. To, co jsem slyšel od pořadatelů, byla snůška AROGANCE A sprostých urážek, výhružky nevyjímaje. Promiň, neznáš mne z klubu,protože v něm nejsem ale to neznamená, že neposlouchám lidi kolem sebe a nerozeznám modeláře od kšeftaře .
Modelařina je o radosti z povedeného díla a prožitku z létání ( platí i pro ostatní kategorie ) a kamarádské potlachání k tomu patří. Naopak posměch, odsuzování a vychloubání se svými úspěchy s přehlížením ostatních je přesně to, proč se některým místům a akcím vyhýbám. Jen na okraj. Loni na podzim byli kluci z frýdecka na vrtulníkovém srazu ve Znojmě. Tak nasranou partu nadšenců po jejich návratu jsem dlouho nevyděl. Všichni se se kterýma jsem mluvil se shodli na jednom. Už NIKDY!
A bylo to právě ze stejných důvodů, jak jsem psal výše. Prostě, jsou modeláři a modeláři. Jaký je mezi nimi rozdíl, to si myslím každý někdy zažil a ví, o čem jsem psal.

Vše, co jsem tady psal jsem psal pouze a jen za svoji osobu, ne za nově vzniklý místní klub.
Érofanda

Odeslatod mirek932 v 7/2/2009, 09:09

Děkuji ti za tvé vyjádření a rádi tě mezi námi uvidíme v případě že budeš dodržovat naše pravidla která jsou uvedena na našich stránkách budeš vítán.Ty pravidla nejsou nijak revoluční a omezující,ale aspon tyto je opravdu třeba dodržovat.Nevím jestli znáš ty mne a jestli jo tak určitě víš že nejsem zastáncem nějakého nařizování a omezování ,ale tyto jednoducé předpisy je opravdu třeba. http://rcfm.modelklub.cz
mirek932
Nový člen
Nový člen

Jméno: Miroslav
Příjmení: Pekarek

Zpět na Chat