Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 22:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
panove nehadejte se tu jako male deti.je sice pravda ze ma ty programy MOZNA nelegalne ale kdyz ho tu budete kritizovat tak s tim stejne nic neudelate, akorat to tu vypada jak kdysi moje ,,plodna" diskuze s tikefem(nic proti tobe, ale je to tak).co kdyby mu misto toho hadani kolik stoji reflex a kolik ne radsi poradili at si stanhne FMS-to je zadarmo a na nauceni staci.neni sice takove kvality jako reflex a spol ale do zacatku je docela dobrej a je zadaco takze neporusuje jakesi kraviny..precet sem si to aspon trikrat a o FMS tam nepadla ani zminka, jestli se mylim tak mne opravte.nebylo by pro priste lepsi nezacinat hned tak z ostra a spis mu normalne poradit??zkuste se nad tim zamyslet....


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 9:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Lachim píše:
No tak když ses nám tady přiznal, že když jsi byl mladší kradl jsi taky nechápu kde bereš tu drzost někoho kdo je na tom dnes stejně jako ty kdysi krytizonat.
Jinak na Google jistě najdeš co hledáš pod po zadání "torrent Aerofly_deluxe". Pak si nainstaluješ Azureus taky z netu. Doporučuju vyskoušet a pokud se ti Aerofly bude líbyt tak koupit.


Ty jsi ale kouzelnej :lol: Kvuli takovy reakci urcite stalo za to registrovat se na Manii. Nebudu to dal vysvetlovat, az dospejes, treba to pochopis.

Jinak souhlasim se Zeldou, zvrhlo se to v neco co sem nepatri (a mam tom svuj podil hihi). Jediny rozdil je v tom, ze Orry se evidentene nechce ucit litat, ale chce se ucit litat akrobacii, v tom mu FMS moc nepomuze.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 13:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 311
Bydliště: Jablonec nad Nisou
orry ty pořádáš veřejné hudební produkce, že. Předpokládám, že jsou všechny ohlášené a zaplacené ochranným svazům. Nebo máš přístup k autorům hudby stejný jako k autorům SW?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 13:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
To sice poradam a OSE a INTEGRALE platime ale to uz sem nepatri a proto bych se tu o tom nechtel bavit. Napis mi na ICQ klidne se o tom s nekym v klidu pobavim ale nebudu tady poslouchat a ani odpovidat na urazky. Ja s vami taky jednam slusne tak se podle toho chovejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 17:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 311
Bydliště: Jablonec nad Nisou
No vidíš. Se SW je to stejné, musíš ho zaplatit. Pokud stojí víc než si můžeš dovolit zaplatit, nebo než jsi ochoten zaplatit, tak ho nekupuj a samozřejmě nepoužívej, jinak se dopouštíš krádeže.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 19:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
strycArtus píše:
No vidíš. Se SW je to stejné, musíš ho zaplatit. Pokud stojí víc než si můžeš dovolit zaplatit, nebo než jsi ochoten zaplatit, tak ho nekupuj a samozřejmě nepoužívej, jinak se dopouštíš krádeže.
Jediné,co ti závidím je ta tvoje dětská naivita :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 19:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 311
Bydliště: Jablonec nad Nisou
arda1 píše:
Jediné,co ti závidím je ta tvoje dětská naivita :lol: :lol: :lol:
Proč naivita. Zatím se viditelně brání jen ti největí producenti SW, ale můžeš si být jistý, že se nebrání i ti menší?Obrázek
No nic, na každého jednou dojde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 19:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
strycArtus píše:
arda1 píše:
Jediné,co ti závidím je ta tvoje dětská naivita :lol: :lol: :lol:
Proč naivita. Zatím se viditelně brání jen ti největí producenti SW, ale můžeš si být jistý, že se nebrání i ti menší?Obrázek
No nic, na každého jednou dojde.
Amen. :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 19:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 311
Bydliště: Jablonec nad Nisou
OK. Přeji pěkný večer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 04.11.2005 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
strycArtus píše:
OK. Přeji pěkný večer.
Tobě taky :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.11.2005 20:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.2005
Příspěvky: 1194
Bydliště: Liberec
Tak jsem náhodou narazil na vaši "plodnou" diskuzi a dovolil bych si také jednu poznámku:
Problém shánění funkčního interface do WinXP není problém jen SW pirátů, ale i obyčejných smrtelníků, kteří ctí naše všemocné zákony.
Já jsem před nedávnem (legálně z druhé ruky!) zakoupil starší verzi Aerofly Pro včetně orig. interface za 1k (Aerofly Pro Deluxe stojí 5x více).
V manuálu nikde není psáno, že by aplikace nesměla být provozována pod WinXP, ale mě zkrátka nefunguje. Podotýkám že interface si hlídá loopback na sériovém portu a v tom je zřejmě problém.
Takže paradoxně používám legální AFP na nelegálním Win98 :oops:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 30.11.2005 21:33 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Na W2k a XP je s LPT obecně problém, aplikační program se na něj nedostane. Proto je taky všechno v poslední době USB.

Částečně to lze oblbnout instalací pomocných software očetřujících porty, v XP taky volbou u zástupce "spustit v režimu W98" je to někde v jeho vlastnostech.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.12.2005 9:06 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Pro experimentátory jsem z hloubi archivu nakonec vykutal popis, jak rozchodit LPT interface REFLEXu pod W2k resp. XP.

Princip platí pro cokoliv, jde o to jak se ze systému dostat přímo na port.

Mně to tak chodilo, REFLEX jsem stáhnul, vyzkoušel s LPT a koupil REFLEX XTR s USB. A bylo vystaráno.

Kdo má zájem, vše potřebné je ke stažení zde: http://zd.wwwcity.cz/LPTpodW2k.zip

Bacha, je to něco pře 10MB, protože jsou tam přiloženy i potřebné systémové utility.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Bože,bože...
PříspěvekNapsal: úte 16.05.2006 21:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
zdzd píše:
orry píše:
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.


Ty jsi, sprominutím, fakt deb*l. Krást, a ještě se s tím chlubit na webu, o tom svědčí.

Předpokládat, že jsou všichni stejní jako ty, je pro nás urážka. Kdyby jsi nevěděl, jak vypadá faktura za REFLEX XTR, tak takto:

Obrázek

A běž už s těmi požadavky a komentáři někam do háje. Myšlenkový postup "Když na to nemám, tak to šlohnu.", opravdu miluji. :evil:

Nechci se nějak vyjadřovat k tomu co je podstatou téhle diskuze.Chudák ten co se zeptal..a hlavně že dostal odpověď..no nic.Ale mě by docela zajímalo co ty si za člověka?Nechci tě vůbec urazit, ale ty už si to udělal mě a ani to netušíš :wink: Představ si,že si student...nemáš jako většina studentů moc pěněz,ale chceš taky hezkej simulátor, kterej už je mnohem dál jak FMS.Neříkám, že "krádež" softwaru je v pořádku, ale ruku na srdce.. Proto se v této situaci "někdo" uchýli ke slovům jako je DC++,Torrent,Crack,Key-gen a podobně.Na spoustě těchto simulátorů výrobce doslova "rejžuje" a to je ten pravý důvod, proč se děje to co ty si vlasně nemusíš připouštět...protože na to máš.Jenže né každej má.. P.S.: Pokud se k mému příspěvku vyjádříš nějak hrubě tak měj na mysli ty prachy cos do toho vrazil a já prostě ne :roll: Už jen tohle mě na tváři vykouzlí úsměv :lol: pa


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 16.05.2006 22:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Sorry, ale s názorem: "Když na to nemám, tak to šlohnu." opravdu nemůžu souhlasit.

A to bez urážky. Zloděj je zloděj, ať sebral cokoliv. Není co řešit.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz