Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26.05.2005 23:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Tak panove,dneska mi prisel Easy Star,jako zacatecnik bez znalosti jsem z toho dost vykulenej,takze doufam ze mi pomuzete.
Mam plno dotazu:1problem-motor neni odrusenej,kolik tam musi byt tech kondenzatoru a kam se pripajej,to vubec nevim.
Regulator-nema zadny koncovky a jsou u nej kratky kabely/jes012/,pak tam je nejaky jumper,to taky nevim co s tim.
Tak zatim to staci a zejtra se urci ozvu.Zatim diky za rady a pomoc.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 6:48 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2004
Příspěvky: 117
motor odruseny by mal byt /teda moj permax co som mal mas tam napisane FULL/ aj v navode sa pise ale ak das odrusenie nic sa nestane. Davaju sa keramicke kondiky 47-100 nF. z kazdeho polu motora na to iste miesto na kostre motora a jeden medzi poly.regulator, podla navou by so ho mal napajkovat rovno na poly motora / je to najidealnejsie ale musel by si ho potom dat hned za motor vlastne zalepit do trupu a uz by si sa knemu nedostal, co podla mna nie je najvhodnejsie riesenie. Ake z hladiska rusenia by to bolo najlepsie. Dalej mas moznost dat ho zvonku nad kridlo alebo do kabiny ako ja. Droty musis nadpojit, silove vodice skrut a nezabudni dat dostatocny prierez. tecie tam cca 8 A a ak budes mat mensi prierez drotou= vecsi odpor. Ja som si to urobil tak ze na regulator som dal na vsetky 4 koncovky konektory a na motor napajkoval odrusenie , droty az do kabiny skrutil som ich /kvoli ruseniu/ a vyhlbil vecsi zliabok v EPP, . Na koniec som dal tiez konektory ale nie je to potrebne ak nebudes vyberat reg /napr. do ineho modelu/, rovno napoj regulator na tie droty od motora. Na regulatore mas vyznacene kde ide mototr a kde aku. Na vystup reg kde je aku jednoznacne konktory najlepsie gold 2mm.
regulator dam na suchy zips na zadnu stranu kabiny hore, rozmyslam tam este dorobit vetranie
Hlavne silove vodice co najdalej od primaca a anteny. A skrucat nenechavat ist osobitne - a +
jumprom nastavujes brzdu a chovanie pri nizkej kapacite aku, nemas k reg manual ? vseko je tam podrobne rozpisane.
Aku pack mas ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 8:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Diky za pomoc,ale jsem zacatecnik takze me ty kondiky trochu rozhodily a ani nemam predstavu jak to vypada.Nemas nejaky obraze kjak to vypada?Myslel jsem ze o vikendu politam,ale ta kompletace u me bude asi trvat dele.Dneska musim koupit jeste baterky a dobijecku nejaky konektory lepidla...atd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 8:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2004
Příspěvky: 117
obrazok nemam ale nieje to nic zlozite. Na motore mas dva vystupy. napajkuj na jeden vystup jeden koniec kondika druhy na kostru /plast/ motora. Na druhy vystup rovnako druhy kondik ale na to iste miesto na kostre ako prvy . A potom este jeden medzi vystupy motora. Ale mozno ny si to ani nemusel robit. Ja este davam na drot kondikov buzirku kvoli izolacii aby tam nieco nezoskratovalo.
Je to skor pre istotu.
Aku kupujes ake ? NICD alebo LI-on ? Nimh nemam skusenosti. Musis vediet ci 7 alebo 8-clanok. Ja mam 7 , 8-ka bude zivsia ale neviem ci je to prave to potrebne ak sa ides ucit.
Nabijacku potrebujes rychlo nabijacku s deltapackom. Pohonne aku sa nabijaju rychlo a pred letom. Vysielacove zase pomaly a malym prudom. Jednoducho ak chces aby rychlo tieklo von, musis rychlo pchat dnu :-))
ja mam SANYO 1100 AAU 7 clanok. Porozmyslaj aj nad lion su lahsie ale drahsie a maju nizsiu zivotnost. podla mna NICD ti staci. Inac regulator co mas myslym ze ide aj na nicd aj lion, ja mam jes 020 a ide na vsetko. Nabijacky su tiez rozne, existuju aj take co dokazu tiez nabit nicd aj lion takze potom by si mohol na lionky hocikedy prejst


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 8:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
At zije varianta c.2
Nechci uz moc investovat,takze bych to videl na 7clanek NiMH,a nejakou dobijecku za solidni cenu.
Zatim jsem uz dost utratil jeste jsem ani neletel,znalosti zadny .......to je mazec.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 8:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2004
Příspěvky: 117
pri aku ked kupujes daj pozor na povoleny odber, musis mat aspon 8 A


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 8:46 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2004
Příspěvky: 117
a daj si urobit hned pack, nech ti top zospajkuju. Musis si rozmysliet ako to chces su rozbe sposoby. Ale to ti poradia skusenejsi :-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 11:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Tak jsem to odnesl do obchodu a poprosil je jestli by mi to tam vsechno nezapojili,takze nehrozi ze bych to ja zapojil blbe.
Moc mi tam pohli.
Doporucili mi li-on 1500 mAh.Takze kdyz to o vikendu dam dohromady tak v nedeli k veceru by to mozna mohlo letet.Uvidime.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 11:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.6.2004
Příspěvky: 117
napis ake lionky si vzal, typ, pocet clankov a cenu. AKu si kupil nabijacku, tiez sa po niecom obzeram.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 12:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Ja tam jedu za hodinu a pak rovnou do prace,takze budu na netu az ve 23:00hod,ale urcite ti to napisu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.05.2005 12:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Jeste se zeptam,ta trubicka co se dava do kridla ta se tam taky lepi do ty jedny 1/2kridla?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2005 7:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Gratuluji k ES - je to milacek :- ) . Jeste ted jihnu kdyz si na ni vzpomenu. Zbyly mi kridla ,asi si k nim udelam jednoduchý trup s uhlikovou tyckou na poletovani vecer s 280...........vidim ze jdes rovnou do lionek - kde se ten pokrok zastavi :-) :-) ta tyc podle mne muze byt zalepena do jedne pulky ale taky jenom volne a drží to zamky - pak je to skladnejsi ....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2005 10:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
:)


Naposledy upravil RIDER dne ned 29.05.2005 20:09, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2005 11:36 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.7.2004
Příspěvky: 99
Bydliště: Brno
A z jakýho důvodu?

_________________
Deklik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2005 11:51 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 25.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
No z duvodu totalniho zacatecnika,kterej nema zadny znalosti to absolutne nemuze dat dohromady/nejedna se o stavbu modelu-ta je v pohode/.
Nechal jsem si v obchode/abych predesel zniceni nejakeho dilu/dat baterku s konektory,pridelat regulator a motor.
Doma jsem to vsechno zapojil,kdyz to pustim,tak serva se malinko pohnou,neco asi pipne v reg. a tim to konci.
Na vysilaci hejbu smerovkou,vyskovkou,zkousim plyn A NIC TO NEDELA.


Naposledy upravil RIDER dne ned 29.05.2005 20:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 159 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz