Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Motor a Přijímač...penta
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2005 14:29 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.9.2005
Příspěvky: 47
CHtěl bych vás poprosit o nějaké informace o motorech které používáte(jaký typ, odběr proudu... atd..)... Dále bych se chtěl zeptat jaké máte zkušenosti s přijímačem Penta od MZK... děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2005 16:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
mam AXI 2212/34, regl Easy 12 od MGM Compro, baterky E-Tec 1250 mAh..mam to v shocku, celkovou vahu nevim, ale vim ze to visi neco kolem pul plynu, presnejsi udaj nevim protoze to jeste tak neumim:), jinak mam tam vrtuli GWS 10*4.7, a i kdyz mam plyn treba pet minut na plno a ero drzim v ruce tak baterky nejsou ani vlazne, takze odbery jsou asi kolem tech sedmi amper jak uvati model motors na svych strankach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2005 19:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.9.2005
Příspěvky: 47
zelda píše:
mam AXI 2212/34, regl Easy 12 od MGM Compro, baterky E-Tec 1250 mAh..mam to v shocku, celkovou vahu nevim, ale vim ze to visi neco kolem pul plynu, presnejsi udaj nevim protoze to jeste tak neumim:), jinak mam tam vrtuli GWS 10*4.7, a i kdyz mam plyn treba pet minut na plno a ero drzim v ruce tak baterky nejsou ani vlazne, takze odbery jsou asi kolem tech sedmi amper jak uvati model motors na svych strankach


Já mám v "shockovi" modrej MP jet (malej), 3x 640kokam, 2x dymond D54, 1x HS55, Régl Jeti Advance 12Plus... a přijímač Samoo REX 5MPD..... Plánuju vyměnit přijímač, chtěl bych ještě jedno servo D54 a 22g motor od Hořejšího... co vy(ty) na to?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2005 20:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Přijímač Penta používají téměř všichni haloletci, včetně mě... Jsem s ním naprosto spokojen...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2005 20:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.9.2005
Příspěvky: 47
Pete píše:
Přijímač Penta používají téměř všichni haloletci, včetně mě... Jsem s ním naprosto spokojen...

Kamarád má Pentu také, ale není to pravé... je silně rušen... Ale je fakt, že nelétá na střídavé motory....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.09.2005 20:22 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 23.12.2003
Příspěvky: 229
Bydliště: Praha
Záleží kde s tím přijímačem chceš létat... Na venkovní létání nemá penta opodstatnění... V hale je to pro nás ušetřených 7g oproti Rexovi. Ale venku těch 7g jen těžko poznáš... Jak říkám, nikdy jsem s ní neměl nějaké neobvyklé problémy, pochopitelně, že pokud létáš společně s dalšími modeláři najednou, a jsou zapnuty 3 vysílače zároveň, rušení se asi dostaví...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15.10.2005 17:58 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.4.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Brno
Já mám v "shockovi" modrej MP jet (malej), 3x 640kokam, 2x dymond D54, 1x HS55, Régl Jeti Advance 12Plus... a přijímač Samoo REX 5MPD..... Plánuju vyměnit přijímač, chtěl bych ještě jedno servo D54 a 22g motor od Hořejšího... co vy(ty) na to?[/quote]

S tím dymondem si to ještě rozmysly. Jsou to na pytel serva a odcházej jim ložiska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15.10.2005 21:32 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 5.9.2005
Příspěvky: 47
S tím dymondem si to ještě rozmysly. Jsou to na pytel serva a odcházej jim ložiska.[/quote]
Dymondy mají nalétáno asi 12 hodin.. a zatím je všechno (co je okem viditelné) v pořádku... Motor beru od freeairu... 40w.. 19.7g... Penta taky perfektně funguje


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz