Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ASP vs MVVS
PříspěvekNapsal: čtv 21.07.2005 12:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
Brna jsou určitě výkonější motory, ale mám ASP 12ccm v 3Déčku a nemůži si ji vynachválit.Ten motor mám už přes rok a ani jednou mě nechcípnul a staruje prakticky po prvnim protočení.A na druhou stranu, když někdo umí dobře poladit MVVS a bude chodit spolehlivě tak bude lepší něž ASP a to hlavně ve výkonu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.08.2005 22:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
pelo píše:
Utáhnou mi to běžná serva HS-322(tah 2,8kg/cm)? Hlavně mi jde o to, jestli mi jedno servo utáhne křidélka. Jsou totiž čtyři, vrchní a dolní jsou spojeny tyčí.

Jedno servo na křidýlka je dle mýho dost nešťastné řešení. Rozhodně bych použil dvě už jen z důvodu diferenciace výchylek, případných mixů klapek nebo brzd atp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Mám zkušenost
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 15:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Pardubicko
Mám zkušenost s oběmi značkami ale ASP je lepší i když je levnější a spolehlivost v zimě je bezkonkurenční. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7121
Bydliště: Vsetín
ASP!!! ASP!!! ASP!!! ASP!!! ASP!!! ASP!!! ASP!!! ASP!!! ASP!!!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 22:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 417
Bydliště: Praha 6
Tak jsem narazil na prvni problem s motorem ASP,konkretne 12ccm. Motor chodil dve sezony perfektne ve cvicnym hornoplosnikovy miho kolegy,ktery ho pouzival i jako vlecnou mensich vetronu. Kolega mi motor poslal,ze neni v poradku. i kdyz minulou zimu chodil moc pekne.
Motor jsem rozebral,a jenom jsem koukal 8O 8O 8O .Z pistu se odlomila cast horni hrany o velikosti asi 1x2mm!!!!!!!! asi si dovedete predstavit co se stalo s vybrusem.......
S necim takovym jsem se setkal u motoru Quadra(34ccm) pochazejicim ze sekacky. ktera mela nabehano asi osm sezon a neni stavena pro pohon vrtule. Nevim jestli je to chyba konkretniho kusu,nebo cele serie motoru. Kdo vi z ceho to cinani delaj? zajimaj me vase nazory,protoze to je vec ne moc obvykla!!!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 23:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2005
Příspěvky: 337
honzisk píše:
Z pistu se odlomila cast horni hrany o velikosti asi 1x2mm!!!!!!!!

Že bychom udělali soudruzi někde chybu? Ne to není možné soudruzi, to jsou jen štvavé řeči japonských imperialistů, naše motory jsou okopírovány dobře !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.01.2006 23:26 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 10.2.2004
Příspěvky: 109
Bydliště: LM - KE (SVK)
2 Pelo:
No nazdar parde, jak ide skola. :wink:
Tak ja tu 7,5 ASP mam, a spokojnost uplna. Je hodena v tom hornoplosniku, sak vies.
R 1600 H 2800g, taha jak diva. este trosku a vykonu a mozno by to s tym aj zaviselo heh.
Hlavne ta spolahlivost, a prechody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2006 16:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.10.2005
Příspěvky: 386
Bydliště: Praha 4
plavec píše:
Jo brno je sice dobrej motor ale jenom dobrej. Do 3D éčka je to na rozflákání.
Nechtěl bych aby mi motor v přechodu chcípnul :? a MVVS je v tom přeborník. Co se tíče ladění, nejlip vychází ASP.
Mám 15 v Diablotinovi a můžu se na něj 100% spolehnout.
8) Předtim jsem měl MVVS a jenom místo lítání jsem pálil palivo na zemi a ladil :x

No nevim jak tobě ale já mvvs nemůžu vynachválit to je totiž o tom jak si člověk umí motor vyladit když neumíš naladit pořádnej motor tak tu nemáš na tý diskusi co radit :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15.02.2006 16:39 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
hmmmm otázka je v čem ten motor ladíš. V modelu typu doprava doleva motor hlavou normálně jsou to špičkové motory. v F3A hlavou dolů s kolenem laďákem APC 16*14 má motor špičkový výkon jen ta spolehlivost:0))))) tam se na OS ani nehrabe a není to o tom že bych ho neuměl naladit :lol:

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16.02.2006 20:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Mám 2 motory MVVS a nemůžu si stěžovat.ASP při stejném objemu má nižší výkon.Ale není to o moc.Doporučil bych ti hodit si mincí,protože ti každý řekne něco jiného.A navíc když si hodíš tou mincí,něco koupíš a nebudeš s tím spokojený tak nemůžeš nikoho obvinit že ti špatně poradil :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz