Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Bohuzel musim se priklonit k tomu co rika J3nda. V teto podobe to nema sanci na uspech. Priznam se, ze jsem mel uplne stejny zamer a dokonce jsem to uz mel pripravene v PHP RS - ale engine je jedna vec a obsah vec druha. Velice brzy me doslo, ze aby byl tvuj web zajimavy, musel bys tam mit kvanta stale novych veci a to se obavam neni v silach jednotlivce.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 15:41 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
Vzduchoplavec píše:
Bohuzel musim se priklonit k tomu co rika J3nda. V teto podobe to nema sanci na uspech. Priznam se, ze jsem mel uplne stejny zamer a dokonce jsem to uz mel pripravene v PHP RS - ale engine je jedna vec a obsah vec druha. Velice brzy me doslo, ze aby byl tvuj web zajimavy, musel bys tam mit kvanta stale novych veci a to se obavam neni v silach jednotlivce.


máš podle mě pravdu, pokud si začátečník jako já, nemáš tam v podstatě co dát, navíc to chce čas a chuť je obnovovat, já si je sice udělal ( jen ze zvědavosti jestli to zvládnu) a teď tam jednou za hoodně dlouhej čas něco dám, spíš to stojí.Takový mrtvý stránky jsou k ničemu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 15:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
http://modelaukce.wz.cz/index2figl

Tohle je díky klikihákům navíc téměř nečitelné a hlavně převzaté. Takhle se taky dají dělat stránky, kopírovat od jiných články, ale to taky určitě není to pravé.Alespoň slušnost je uvést autora a mít dovoleno to prezentovat.

http://www.rcweb.cz/tiptrik.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 16:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
ale podivejte se na statistiky, kolik jsme uz toho naklikali - i takhle se da delat navstevnost :lol:

kdyz jsem se za svych studentskych let pokousel vydelavat na internetove reklame, zjistil jsem, ze co se tyce klikani na bannery neni potreba delat kvalitni stranky - nejlepsi jsou co nejstrasnejsi, ze kterych navstevnik radsi rychle vypadne i za cenu kliknuti na banner :twisted:
jedine co bylo potreba bylo velke mnozstvi tech spravnych klicovych slov...

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 17:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Nojo, ale tohle myslim neni ten priapd, ze by si Skreklich chtel honit co jevetsi nasvtevnost a vydelavat na reklamne.

Ja jsem mel take vizi, ze udelam super zajimave stranky pro modelare a az bude velika navstevnost, tak vydelam na reklame od modelarskych vyrobcu a prodejcu, pripadne ze budu dostavat zdarma vyrobky k otestovani pro napsani recenze - stejne jako to je treba u pocitacovych webu. Ale jaksi v jednom cloveku na to neni sila. Musela by se dat dohromady schopna redakce a pak by to mozna slavilo uspech.

Konkurence tu moc neni. Otazkou je, jak je to s poctem potencialnich ctenaru.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 12.06.2006 20:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Doplnovani obsahu - s tim mate pravdu. Ja jsem v uplne stejny pozici. Rad bych neco doplnil, ale nemam moc casu na psani, vsechno vezme skola. Ted ziju od jednoho zkouskovyho k druhymu a kdyz chci taky litat.... Alespon ze jsem konecne poradne pripojenej k inetu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz