Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Regulator Cemech (Jeti)
PříspěvekNapsal: sob 20.05.2006 10:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2003
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Zajimal by me konkretne set Python 100+regu. Jaky regulator je v setu? Na foru jsem zjistil, ze pro Cemecha dela regulatory Jeti. Jsou to regulatory bezne prodavane? V cem spociva ono "odladeni" na Python 100? Ma nekdo blizsi technicke informace?

To Cemech: nepochybuji o tom, ze je to 18A regulator 8)


A jeste jedna vec: jak moc se tento motor hodi do Super Zooma, Losna pise, ze nejvic se mu to libilo s velkym cervenym MPJetem, ale to uz je o jiny cene!!! V podobny cenovy je i Xmotor od Horejsiho, ktery se mi libi vic nez MPJety. Doporucovany MEGA nepripada v uvahu-na to proste uz nemam! Jaky na to mate nazor?

_________________
Thermic Palio, Palio Sport, Super Zoom, Sportavia, Tornado XX, Minicorado, unknown f3f


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 20.05.2006 11:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Take jsem po tom onehda patral a podarilo se mi zjistit, ze to udajne jakasi orezana verze, ktera se bezne neprodava (snad Jeti Advance).

Nelze tam nastavit brzdu a typ acu (LiPol / NiMh) se dela pres vysilac - nikoliv prehazovanim jumperu primo na regulatoru.

V cem tkvi "odladeni pro Pythona" to netusim...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2006 7:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2003
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha
Tak tak brzda by mi tam asi chybela. Navic jsem nekde cetl, ze kdyz k Jetimu (asi k ty zakladni rade) pripojis ne uplne nabitou Lipolku, tak ti ji to znici, protoze to nastavuje vypinaci napeti procentualne podle pripojeny baterky (odpada tim nutnost volit pocet clanku). TO je sice v pripade plne nabitejch baterek ok, ale kdyz tam das z pulky nabity akumulatory, tak je to docela pruser. Na druhou stranu si na Jetiho nemuzu stezovat!!! Rozbitej (mou vinou) regulator mi opravili v ramci zaruky a Rexe 4 jsem nekolikrat utopil v lodi a dodneska i po 4 letech paradne facha!

Jeste k regulatorum: ptal jsem se Hangaru jesti regulator ze sady Guard 15+motor za 1400 prodavaj taky samostatne. Prej jo; motor 600,- a regu 1000,-. V teto cenove kategorii by se mi asi nejvic libil Castle creations Thunderbird (18A) za 999 nebo MGM Compro easy 12 (12A) za 959.

Jaky mate zkusenosti s Python 100? Bude na Super Zooma stacit? Nebo co treba jeste POT 150W?

_________________
Thermic Palio, Palio Sport, Super Zoom, Sportavia, Tornado XX, Minicorado, unknown f3f


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2006 19:49 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.10.2004
Příspěvky: 160
na reglu v setu Čemech je brzda je zapnutá (furt)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz