Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přijímač REX5+ / škubání
PříspěvekNapsal: ned 08.05.2005 18:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Jaké jsou praktické zkušenosti v praxi s REX 5 + ? V Directu od Telinku mi občas škubnou křidélka ve vzdálenosti nad 50 m při letu rovnoběžně ode mne. Podle prodavače u Pecky se používá i do motoráků a v testu RC revue vyšel tento přijímač dokonce jako neškubající ... Anténu na vysílači M12 mám zkrácenou ( originál od Graupnera ). Díky.....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.05.2005 19:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
mam ho v kombatu a i pri hustejsi motanici cca 5 kusu ve vzduchu kdyz stojime vedle sebe mi zadny spatnosti nedela


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 08.05.2005 19:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Jak mas vyvedenou antenu? Treba by pomohlo zmenit jeji polohu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.05.2005 1:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
antena přilepena páskou se skelnými vlákny nejdříve diagonalně zespoda na křídlo ( do tvaru V - podobně jako na Microjetu od MPX) , naposledy jsem zkoušel ji nechat vlát za model mimo dosah vrtule


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přijímač REX5+ / škubání
PříspěvekNapsal: pon 09.05.2005 7:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
MakoBear píše:
při letu rovnoběžně ode mne.


nemieris nahodou antenou na model? ja som mal stejny problem s MiniTornadom, ked mi borci povedali ze sa nesmie mierit antenou na model, myslel som si ze na model nikdy nemierim, no az ked som si to zacal vsimat a davat nato pozor, som zistil ze miniTornado sebou opravdu sklbne jen kdyz je antena namierena priamo nanho...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09.05.2005 9:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
kajicne se priznam ze toto nesleduji :-) proste stojim a packuji a koukam nahoru na toho EPP orla , takze pravdepodobne mirim. Nicmene stojim tak u vseho a dela mi to pouze REX.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 23.05.2005 19:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
na zaver - vymenil jsem rex za pentu - radikalni zlepseni situace, pridal jsem i pipaka - ktery mi velmi zridka kdy kratce pipne ale nic neskube. Pri pokusech vyletet co nejdal je videt vyrazny vliv kratke anteny, rozhodne to neni tak jak se obcas tvrdi nejaky prodavac, kratka antena je striktne pouze na letani ne snad okolo hlavy ale urcite na mensim prostoru - pri letu s klasickou elektrou 2m je to riziko, rex na reklamaci - ale necekane to u pecky vazne...


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 23.05.2005 20:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.4.2005
Příspěvky: 3072
Bydliště: Praha východ
Obrázky: 6
Koukam že se vyznáte :) Jak mám nejlépe umístit anténu ? Zatím ji mám souběžne přilepenou zespoda na modelu a zbytek vlaje za letadlem ?


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 23.05.2005 21:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
:-) :-)
anténa -
1/2 prilepena zespoda na křídle do V
druha 1/2 na konci křidla vlaje
Penta ma vyrazne delsi antenu nezli rex.....


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24.05.2005 17:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.4.2005
Příspěvky: 29
tiež mám jeti rex 5+ a tiež som mal problémy zo šklbaním serv
ale anténu prímača som predĺžil (napájkoval som na koniec 20cm kábla rovnakého priemeru ako anténa ktorá tam bola spoj som zabalil do izolačky) o cca 20cm a problémy zmizli úplne :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 24.05.2005 22:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 12.4.2005
Příspěvky: 13
Bydliště: Zlin
Me taky rex skube, asi to prodlouzeni testnu..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.05.2005 10:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
No jsem z toho trosku rozpacity . Nekomu to skube, nekomu to neskube..... - viz i jine prispevky na RC manii. V RC revue vysel naprosto skvely test, doporuceni combatisty prave pro NESKUBANI a kratkou antenu... Prodlouzit antenu - to zkusim jakmile se mi Rexik vrati z reklamace, ktera ovsem necekane trva dlouho - jiz 3 týden. Jsem nejak zmlsany reakcni dobou treba Telinku ci RCM.... :-)
Ohledne prijimacu : dal jsem ji nedavno pro jistotui k p. Hnizdilovi na kontrolu svoji MC12 a vsechny prijimace. ( 2 rany za sebou - skubani a prepnuti do failsafe ) . Zde je zebricek :
1. Graupner C700
2. Hitec - modry čtyřkanal
3. REX 5plus
4. MZK nano / stare
3 a 4 - citlivost na letani okolo hlavy. Pravda je ale takova - a je to samozrejme moje osobni zkusenost a neda se pausalizovat, ze s prijimaci 3 a 4 jsem mel problemy pri letu, ktere nemohu jednoznacne priradit mym olsovym rukam.
K prodluzovani anteny - myslel jsem si ze delka anteny je presne dana a souvisi s odladenim vstupniho obvodu..... V kazdem pripade co se mne tyce MZK si dam do plachetnice a koupim si misto nej Hiteca 5 kanala. Kdyz se nad tim zamyslim, tak se znackou Hitec jsem nemel nikdy sebemensi problem - prijimace a serva ( samozrejme Weather je vyjimka ktera potvrzuje pravidlo :-) .


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 25.05.2005 11:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
Rozhodně doporučuji vyzkoušet Rex 5 MPD - v místech, kde mi Rex 5+ běžně cukal, tak s MPDčkem naprostá pohoda :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2005 8:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Diky za radu, nechce se mi ale kuchat EPP , necham tam tu Pentu a s dlouhou anténou litam na hranici viditelnosti, Rex se mi vrati z opravy - hura - dam ho do Twinstara... ahoj


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Rex 5+
PříspěvekNapsal: sob 28.05.2005 23:20 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2004
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Taky se musim pridat s tim ze mi obcas cukaj serva v minitornadu, kde mam Rex 5+. Motor mam odrusenej 3ma kondenzatorama (mezi privodama a plastem) a do vonyho kanalu prijimace jsem pro jistoru pridal 220mikro kondik, takze odruseny to je snad dost.
Chtel jsem se zeptat na jinou vec, kolik mate s Rexem dosah na zemi (vysilac polozenej na zemi a model v ruce)? U me zacnou serva poskubavat tak po 50-60m a pres 80-90m uz je signal nepouzitelnej (skube to hodne a skoro porad).

Pavel


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz