Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: neznámá vysílačka
PříspěvekNapsal: sob 14.05.2005 16:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Mám dotaz, neznáte někdo vysílač HITEC Skysport??? :roll: Mě se to zdá jako uplná kravina, protože na netu to nikde není a google mi našel pouze FUTABA SKYSPORT.Ta hledaná vysílačka má být 4 kanál,regulace,40 Mhz,
ovládání něčeho se servy atd.Please odepište někdo.Díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 14.05.2005 17:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Chomutov
Futaba : 6VH SkySport
Hitec: Ranger 3FM Sky
Možná si to někdo kdo ti to říkal popletl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.05.2005 15:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Díky,máš pravdu je to FUTABA SKYSPORT 4.Nikdo není neomylný.Nemáte s ní někdo zkušenost?????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: re Skysport
PříspěvekNapsal: ned 15.05.2005 19:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
Futaba skysport 4 je klasické 4 kanálové rádio dez mixů a podobných vymožeností, je to nástupce modelu attack 4 , který jsem vlastnil 6 let a fungoval bez problémů, ostatně jako všechny výrobky firmy Futaba . Kamarád má skysport už 4 rokem a také se nepochlubil s nějakou závadou. Je to zkrátka klasická spolehlivá vysílaška se kterou si zalétáš a nemusíš nic programovat a nastavovat Má jedinou "vadu" ukazatel baterek je nastaven pro zdroj z 8 suchých článků a po vložení nabíjecich baterek naní možné dostat rafičku ukazatele napětí na 100 % , zkrátka víc jak 80 % to neukáže a je třeba s tím počítat a nanachat se zmást nízkým napětím a pokoušet se reklamovat baterie a tak.... Jinak je v pohodě... :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.05.2005 22:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
tak s tym ukazatelom sa uplne pleteš!!! ja Skysporta mam, mam v nom 8 NiCD člankov 1,2V 700mAh a ukazatel mi vzdy pri plne nabitych zdrojoch ukazuje tesne nad 100%!!!

Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.05.2005 17:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 28.3.2005
Příspěvky: 174
Bydliště: Brno
[quote="cuki"]tak s tym ukazatelom sa uplne pleteš!!! ja Skysporta mam, mam v nom 8 NiCD člankov 1,2V 700mAh a ukazatel mi vzdy pri plne nabitych zdrojoch ukazuje tesne nad 100%!!!
Hmm je možné že máš nějakou novější variantu u které to již opravily. Je také možné že kamarád měl nějak blbě seštelovaný rozsah, ale je zajímavé že tuto vlastnost měla i moje stará Attack 4 . Jinak tuto soupravu nezavrhuji, je spolehlivá a to je hlavní......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.05.2005 7:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
cap232 píše:
tak s tym ukazatelom sa uplne pleteš!!! ja Skysporta mam, mam v nom 8 NiCD člankov 1,2V 700mAh a ukazatel mi vzdy pri plne nabitych zdrojoch ukazuje tesne nad 100%!!!
Hmm je možné že máš nějakou novější variantu u které to již opravily. Je také možné že kamarád měl nějak blbě seštelovaný rozsah, ale je zajímavé že tuto vlastnost měla i moje stará Attack 4 . Jinak tuto soupravu nezavrhuji, je spolehlivá a to je hlavní......


jj, to je pravda... mozem len doporucit, este som s nou nemal ziaden problem, je uplne spolahliva...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: návod
PříspěvekNapsal: sob 21.05.2005 5:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Nemáte někdo návod v češtině na futabu skysport 4?Napište mi na tel.:736 408 363.Zn. levně


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 05.06.2005 6:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Musím se vložit do diskuze:vysílačka je vpohodě a ukazuje i reálnou kapacita akku...Každý máme svůj názor, ale je pravda, že ji mám asi novější(typ). :D :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz