Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29.05.2005 20:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
no nejak sofistikovane jsem to nemeril ':lol:' - nemam kde - letam na kraji pole a pristavam na vysekamym kousku silnice a nechce se mi moc slapat po poli - chci tam letat i nadale ':oops:'
Ale :
1. motor odrusený 2 kondiky
2. skubalo mi to cca od 20 m ve vzduchu a to vzdycky cca 2- 3 skubnuti za sebou a pri ruznych polohach modelu vuci mne i kdyz nejcasteji smerem ode mne
3.antena byla pendrek -coz taky asi byl jeden z faktoru - i kdyz s tim samym pendrekem jsem protahl Primu (2 m elektra ) pro overeni okolo sebe cca 100 metru - bez skubancu - ale - Direct - stejne jako Toro bude citlivejsi nezli hodna Prima

Ted se mi vratil Rex z reklamace - dam do pobiteho Twinstara a uvidim ':?:'


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 31.05.2005 19:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2004
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Ja jsem to taky nemeril nejak sofistikovane, proste jsem polozil radio do travy a sel sem s modelem pryc dokud serva nezacaly skubat a pak po ceste zpatky jsem pocital kroky. Dosah na zemi je vzdycky nizsi nez ve vzduchu a kdyz se model polozi na zem, tak se to jeste zhorsi (ja jsem zkousel dosah s modelem v ruce, takze tak 1m nad zemi).

PS akorat je potreba davat pozor aby nikdo mezitim neslohnul radio, pokud na to jses sam ;-)

Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2005 11:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
minule som zistil zaujimavu vec!!! bol som lietat na nedalekom placku, model pripraveny k hodu do vzduchu ked tu zrazu mi zvoni mobil... polozim model do travy zdvihnem telefon a co nevidim: kormidla zacali sebou cukat... vysielac bol pritom zaveseny na krku... ked som dotelefonoval, serva prestali cukat... tak som radcej mobily vypol... ale model mi aj tak sem tam skubol :cry: prijimac REX 5FM+...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Ruseni & REX 5+
PříspěvekNapsal: stř 01.06.2005 17:33 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2004
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
Tak tohle me nenapadlo, nekdy mobil sebou na litani beru, nekdy ne. Ale uz jsem premejslel jestli to neni nejaky ruseni zvenku, treba ne z mobilu ani od jinych modelaru (delalo to i kdyz jsem byl na louce sam). Ale chodim porad na stejny misto, tak jestli tam neni blizko nejakej zdroj ruseni...

Taylor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.06.2005 21:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
no to je vec - s tim mobilem to fakt schvalne zkusim '8O'
hele s tim slohnutym radiem jsi mne fakt vydesil':lol:' ,
delam to bezne :polozim radio a jdu pro letadlo ci pro trosky ':lol:'


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02.06.2005 23:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
MakoBear píše:
no to je vec - s tim mobilem to fakt schvalne zkusim '8O'
hele s tim slohnutym radiem jsi mne fakt vydesil':lol:' ,
delam to bezne :polozim radio a jdu pro letadlo ci pro trosky ':lol:'


Potvrzuju, ze mobil opravdu rusi. Otestovano v Kombinaci Siemens - Hitec Flash ;-) Ale neni to podle me nic divneho nebo prekvapiveho, vezmete si ze mobily rusi i normalni rozhlas. Pred zacatkem zvoneni je v radiu vzdycky slyset lupani a navic se mobil jednou za cas sam prihlasi k BTSce. To je v radiu taky slyset. Takze pri litani mobil asi radsi vypinat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03.06.2005 8:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
jasne ze mobil rusi aj rozhlas... s toho vyplyva ze to asi bude rusit i RC... to je jasne a nic zaujimave ako odpovedal KOVBOJ... ide vsak o to ze ci nahodou nespajaju vsetky tieto rusenia, co tu popisujeme, prave mobily... skuste vsetci ked idete lietat nechat mobil doma alebo ho aspon vypnut a hlavne ho hodit niekde do vaku na zem a nemat ho pri sebe vo vrecku ci dokonca na krku... 8O a potom sa uvidi ci REX je ruseny prave mobilom alebo je v tom daco ine... inak mobil sa vraj sem tam prihlasi aj ked je vypnuty... mozno by to chcelo komplet vybrat pred lietanim baterku z mobilu alebo ho fakt nehat doma... :roll:

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ruseni & REX 5+
PříspěvekNapsal: pát 03.06.2005 8:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
Taylor píše:
Tak tohle me nenapadlo, nekdy mobil sebou na litani beru, nekdy ne. Ale uz jsem premejslel jestli to neni nejaky ruseni zvenku, treba ne z mobilu ani od jinych modelaru (delalo to i kdyz jsem byl na louce sam). Ale chodim porad na stejny misto, tak jestli tam neni blizko nejakej zdroj ruseni...

Taylor


skus ist teda na nejaky iny placek a sam uvidis...

mne rusia signal tieto faktory o ktorych uz viem:

1. Zapnuty mobil
2. Lietanie blizko sidliska
3. mierenie antenou vysielaca na model
4. zle odruseny motor
5. kabliky "VN" pomotane so servokablikmi alebo dokonca antenou, hlavne kabliky co idu z reglu do motora
6. primac na nevhodnom mieste-blizko serv, reglu, bateriek ci dokonca motoru 8O

po odstraneni vsetkych tychto "rusidiel" sa mi podarilo sklbnutie serv eliminovat na minimum, cca mi to cukne 1x z cca 4 letov...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03.06.2005 17:54 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.9.2004
Příspěvky: 50
Bydliště: Praha
MakoBear píše:
no to je vec - s tim mobilem to fakt schvalne zkusim '8O'
hele s tim slohnutym radiem jsi mne fakt vydesil':lol:' ,
delam to bezne :polozim radio a jdu pro letadlo ci pro trosky ':lol:'


Zkousel jsem teda mobil kterej vysilal (navazanej hovor) davat do ruznych poloh kolem modelu (s Rexem) a radia, ale cukani serv se projevilo jen kdyz byl mobil hodne blizko prijimace nebo anteny, takze to (aspon u myho mobilu - ruzny mobili muzou mit trochu odlisny vysilaci charakteristiky) neni tak kriticky. Jinak vypnutej mobil nevysila, jen pokud je zapnutej, tak i kdyz neprobiha hovor nebo odesilani/prijem SMS obcas zavisila aby dal siti najevo ze je jeste porad na prijmu.

PS zatim jsem zadnou spatnou zkusenost s ukradenym radiem nastesti nemel, ale protoze dneska jsou lidi schopny vseho, tak kdyz se vzdaluju tak se snazim na radio koukat.

Pavel


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Help
PříspěvekNapsal: ned 19.06.2005 8:44 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: Praha
Chci se zeptat, koupil jsem si Trick 800 Lite a do toho Rex 5 MPD. ještě jsem to nezkoušel, protože to je dárek otci, ale nebude to škubat? :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2005 19:22 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 8.1.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Ne. :D

Na strankach jetiho si muzes precist ze MPD maskuje drobny vypadky signalu. Ja mam REX5MPD a REX5+ a nezjistil jsem nikdy zadny problem. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20.06.2005 20:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Tedy, neda mi to, abych se nepripojil. Litam hodne casto s mobilem v kapse, nekdy dokonce i telefonuju za letu a nikdy mi nic nerusilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 28.06.2005 10:54 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.2004
Příspěvky: 13
Ja jsem slyšel otom, že JETI má vlastní krystaly pro své přímače. A dokonce i vyrobce tvrdí, že s jinýma krystalama mohou být problémy. Prosím ty, kteří mají nějaké zkušenosti s JETI přímačema aby napsali zda používají original kristali a jestli jim to ruší nebo ne? Zajímalo by mě jestli existuje vztah mezi používáním či nepoužíváním original kristalů vůči spolehlivosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 28.06.2005 12:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Já tam mám krystaly z Hradce Králové .
A nemám zaplať pánbůch žádný problém :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 28.06.2005 13:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
Zdenda píše:
Ja jsem slyšel otom, že JETI má vlastní krystaly pro své přímače. A dokonce i vyrobce tvrdí, že s jinýma krystalama mohou být problémy. Prosím ty, kteří mají nějaké zkušenosti s JETI přímačema aby napsali zda používají original kristali a jestli jim to ruší nebo ne? Zajímalo by mě jestli existuje vztah mezi používáním či nepoužíváním original kristalů vůči spolehlivosti.


JETI bere krystaly z Hradce a je to typ "Hitec"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz