Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Typhoon 3D RTF od fa ParkZone
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 19:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Ma nekdo s timto modelem zkusenosti ? Jsem zacinajici modelar nema zadnou vybavu proto volim tenhle model. Nebo je lepsi si koupit vse zvlast(vysilac,primac,model,serva,..) ? Odkaz na letadlo je zde
Kód:
http://www.astramodel.cz/_private/cele/parkzone.htm


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 19:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Prijde te to levneji, nez kdybys kupoval vsechny komponenty zvlast, ale me to jako vyhodna koupe nepripada. Nepise se tam nic poradneho o vysilaci a uprimne, bude to asi peknej krapik. Pokud jsi nikdy nelital, nebude pro tebe ani ten model vhodny.
Myslim, ze lepsi, i kdyz kapanek drazsi by bylo koupit nejaky "skutecne zacatecnicky" model.

Chces neco nalinkovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 20:01 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Honza píše:
Prijde te to levneji, nez kdybys kupoval vsechny komponenty zvlast, ale me to jako vyhodna koupe nepripada. Nepise se tam nic poradneho o vysilaci a uprimne, bude to asi peknej krapik. Pokud jsi nikdy nelital, nebude pro tebe ani ten model vhodny.
Myslim, ze lepsi, i kdyz kapanek drazsi by bylo koupit nejaky "skutecne zacatecnicky" model.

Chces neco nalinkovat?

Ja jsem chtel puvodne koupit od fa elite ultimate 3D nebo od fa cemech severe 3d mam ale strach to poskladat na zaklade tehle recenze
Kód:
http://www.rcgroups.com/links/index.php?id=4928
jsem si rekl, ze ten model nemusi byt spatny. Jinak jestli mas odkaz na nejaky model ktery me chces doporucit urcite je se dej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 20:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Lital jsi nekdy nebo ne?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 22:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Honza píše:
Lital jsi nekdy nebo ne?

Jen vetrone(kde se ovladala jen smerovka), a vrtulnik ktery se prodava v supermarketech(tel letal jen dopredu,nahoru a dolu a otacel, ale za 800,- co by clovek nechtel).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 27.01.2006 23:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Tak to spis potrebujes neco co lita samo a moc to nerozbijes, treba jako Quixota od Simimodel nebo Easy od FreeAiru. (hm takova reklama...) nebo neco podobnyho, urcite hornoplosnika, mozna by nebyla na skodu kridelka, to musis vedet sam, jak jsi dobry :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 8:34 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
Honza píše:
Tak to spis potrebujes neco co lita samo a moc to nerozbijes, treba jako Quixota od Simimodel nebo Easy od FreeAiru. (hm takova reklama...) nebo neco podobnyho, urcite hornoplosnika, mozna by nebyla na skodu kridelka, to musis vedet sam, jak jsi dobry :)

Asi pujdu do toho typhoona pokud budu zacinat pomalu tak se nemuze nic stat :D . Jinak diky za odpoved.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 9:50 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Tak to potom pošli fotky z tvého prvního letu....Jsem zvědav,co z toho éra zbyde... 8)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 10:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
amerlock píše:
Tak to potom pošli fotky z tvého prvního letu....Jsem zvědav,co z toho éra zbyde... 8)

spise video at se tady potom muzete pobavit :D
Ja to budu kupovat stejnak az na jare az trochu vyroste trava at to ma do ceho padat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 11:44 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.8.2005
Příspěvky: 83
Bydliště: Praha
Video neposilej, to bude moc kratky, odhaduji to tak na 5 az 8 vterin. Vsichni to zname jak probiha prvni let. Ja jsem zacinal se samokridlem v tlacne verzi a uplne sam na poli s nezalitanym erem. Prvni dva lety dopadly zhruba po tech osmi vterinach urazenym cumakem. Dalsi lety nebyly o moc delsi, ale aspon se to nerozbilo. Ctvrty den uz jsem vylital cely baterky a pak uz to celkem slo. Behem pul roku jsem zlikvidoval asi 4 samokridla a pak jsem zacal litat s Trickem 800 od Telinku. Hlavne se nenech odradit prvnim nezdarem. Nejlepsi by bylo, kdyby Ti to ero nekdo zalital. Pokud jsi presvedcen, ze Te to bude bavit, tak bych rozhodne nekupoval ty levne "sety". Kvalita bude dost zoufala a brzy si reknes, ze jsem si nekoupil nejakou lepsi vysilacku. Taky bych nezacinal s tim nejslabsim vykonem. Chce to, aby to trochu letelo a ne se to plouzilo tesne nad zemi. Kdyz nemas vysku, nemas ani cas napravovat chyby v rizeni a jak to skonci to si jiste umis predstavit. Ted je venku stejne zima, tak mas jeste cas na rozmyslenou. Rozhodne bych to neuspechal. Letu zdar.:lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 16:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Já nevim ale jsou lidi kteří na co šáhnou to jim jde.
Můj první let vypadal uplně normálně .
A to jsem lítal s hornoplošníkem na 6,5 brno
akorát jsem zezačátku přistával do trávy nějak jsem se bál abych to nerozbil při přistání na beton.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 19:25 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Zlin
plavec píše:
Já nevim ale jsou lidi kteří na co šáhnou to jim jde.
Můj první let vypadal uplně normálně .
A to jsem lítal s hornoplošníkem na 6,5 brno
akorát jsem zezačátku přistával do trávy nějak jsem se bál abych to nerozbil při přistání na beton.

Konecne nekdo kdo me od toho neodrazuje. Jinak ma nekdo skusenost s rc soupravana od GWS ? Jednu jsem nasel na netu 6 kanal vysilac,primac,nabijecka,3 serva,.... cena 2999,- kdyz to spocitam a dokoupim baterku, motor a letadlo tak to mohu potom predelavat i do budoucich letadel a koupit si ze zacatku nejake jednodussi na ovladani.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 21:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Jestli to s modelarenim myslis vazne, nekupuj si GWS ale neco poradnyho. V pripade soupravy neni setreni na miste, Tx je vzdy to prvni!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: První letadlo
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 21:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2006
Příspěvky: 845
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou
Jestli můžu poradit tak si jako první éro kup Belancu 480 od Pelikánů (RC set).Já ji dostal jako vánoční dárek od manželky a od vánoc ještě žije a to chodím létat prakticky denně ,mráz ani vítr mi v tom nezabrání. Velmi dobře se opravuje, stačí silikonové lepidlo a pořádná páska. Až se trochu zorientuješ v ovládání tak si můžeš přidat jedno servo a ovládat křidélka.
Já jsem s Belancou velmi spokojenej !!!! (za ty prachy)

Pajax007


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: První letadlo
PříspěvekNapsal: sob 28.01.2006 22:19 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
pajax007 píše:
Jestli můžu poradit tak si jako první éro kup Belancu 480 od Pelikánů (RC set).Já ji dostal jako vánoční dárek od manželky a od vánoc ještě žije a to chodím létat prakticky denně ,mráz ani vítr mi v tom nezabrání. Velmi dobře se opravuje, stačí silikonové lepidlo a pořádná páska. Až se trochu zorientuješ v ovládání tak si můžeš přidat jedno servo a ovládat křidélka.
Já jsem s Belancou velmi spokojenej !!!! (za ty prachy)

Pajax007


Neni to trochu moc živí na začátečníka? Jakdlouho létáš na jednu baterku?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz