Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 22.06.2004 20:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 142
StanY- se SKYLARKem se dá lítat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je to sice jen takové vlažné a opatrné poletování v rovině, ale alespoň něco pro začátek. Dal jsem mu novou vrtuli - sklopku od Graupneru 15-8/6-3". Křídlo jsem podložil na náběžné straně asi 3 mm a 5 minut jsem poletoval, pak baterky došly. Zkoušel jsem jen 7mi článek, příště zkusím, zda to poletí i s 6ti článkem. Dělal jsem také měření a odpovídá to realitě - je to hrachovina a vyhozené peníze.
http://czdodo.wz.cz/MereniMotoru/MereniMotoru.xls


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.06.2004 9:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
A nezhorel ti regulator ?? prud se lisi asi 1A podle tvyho mereni se divim ze to vydrzel :wink: kazdopadne dik za novy poznatky :)
Kolik stoji ta vrtula :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 23.06.2004 19:00 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 142
Regulátor to zvládá celkem obstojně (možná to je tím, že moje lety jsou zatím dost krátké - asi 1 minuta) a vrtule stála asi 200 Kč.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.06.2004 15:58 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
StanY:vetsina regulatoru docela obstojne snasi proudy minimalne okolo 8A, a to dlouhodobe, kratkodobe i 12-15A(treba do 20sekund), potom jsou regulatory na 12A,14A,....a dalsi a dalsi, ale tech osum je standartni minimum, nepocitam vyjimky jako regulatory od potenskych nebo gasparina pro letadla do 14g... ;) takz etech 7.5A by mu nemelo delat takovej problem, jestli tam das ten osmiclanek tak proud asi bude kolem 8,5-9A, takze zkus ten regulator nak chladit- bud rozmysli driy v trupu nebo naky jiny zpusob, aby se ti neprehrival, ale to by mohl byt jediny dusledek... ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.06.2004 23:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Zdravim vsechny,jsem tu novej,a chtel jsem si taky koupit rc set,jsem uplnej zacatecnik a jak na to koukam tak to jsou asi vyhozeny penize,takze bych chtel zainvestovat tak 6tis do nejakyho vysilace ktery by jste mi doporucili?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 5:46 
Pro zaÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 7:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2004
Příspěvky: 2825
Bydliště: dinoletiště u karviné
i levneji


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 8:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 24.6.2004
Příspěvky: 264
Bydliště: Liberec
Barny ale i ostatni:myslel jsem kdyz se to uz kupuje,tak at se koupi treba nejaka stredni trida,aby to chvilku vydrzelo.Abych se za pul roku se nedrbal na hlave ze jsem mel koupit neco lepsiho.
Docela by me zajimal nazor odborniku jako jste vy,ktery by jste mi doporucili vysilac,jedna se mi o konkretni typ.Neco co je treba u modelaru oblibeny atd,dale potom nejaky skutecne model pro zacatecnika.Kterej by vydrzel i trosku hrubsi zachazeni,neco co je uz skoro postaveny.
Jsem skutecne uplny zacatecnik,takze znalosti temer nulove.
Predem moc dekuji za rady a pomoc


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 8:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
rider : JJ RC set PaC rozhodne nekupuj :( a jestli chces zainvestovat tak cucni treba na http://194.108.73.26/rcm/index.php?katM ... &zbozi=262 anebo na www.modelbazar.cz a taky dobry stranky sou www.sczmodelsport.cz :wink: No kdyz se to tka veme tak muzes z bazaru mit set kolem 3k ale na rozdil od PaC bude litat :D


czernitko : no tak to nevim kam bych ty dury vyvrtal :?: 8) a co kdybych tam jeste dal tu vrtulu 15-8/6-3 co psal dedek ?? proud by se asi jeste zvysil .... jedine asi koupit a merit ze :?: :? :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 8:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
Jeste dotaz na czernitko :) Nasel sem si v historii nekde zes chtel delat ten stabil. zdroj z toho pocitace :) Povedlo se ti to s tou zatezi na tom +5V vystupu. Chodi ti to OK ja sem si zatim stahl materialy (popis) a chystam se na to taky ;) Pripadne me to good a levna varianta do zacatku ten upravenej AT zdroj + HT CG340 .... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 12:28 
RIDER : kámoÅ¡ se uÄ


Nahoru
   
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 20:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 17.5.2004
Příspěvky: 142
HITEC Flash 5 je myslím dobrá střední třída a dá se sní dost dlouho vydržet. Já jsem taky naletěl na RC Set - Skylark. Po úpravách jsem ho rozlétal (taky to bylo k něčemu dobrý, naučil jsem se zprovoznit letadlo k letu) a včera to lítalo celkem obstojně, tak jsem si nastoupal asi do 50 - 80 m, ale bohužel mi letadlo spadlo do vývrtky, tu jsem vybral na střemhlavý let a když jsem ho vybíral (příliš razantně), tak se ze Skylarka stala labuť, svěsil křídlo a bylo na dva kusy. Byl jsem včera v Pardubicích v prodejně u Pelikána a tam mají alespoň 10 až 15 starších letadel za celkem dobré ceny, to by taky byla cesta. Já začnu zítra stavět ,,Ušáka" od Skočdopoleho. Je to pomalolet, který údajně létá téměř sám. Velmi příjemné ceny baterek a regulátorů jsou k mání zde:
http://www.mgm-compro.cz/cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.06.2004 21:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2004
Příspěvky: 607
StanY tady dával odkaz na model Sonic, ta celá sada by nebyla až tak špatná(ba dokonce skvělá) až na ten model. U nás na Airportu lítal a pilot mi říkal že to neni model cviční, ale že to je takový žihadlo, že se jen divil. Tenhle stroj prý zalétne celou akrobacii a let na zádech prej NO PROBLEM. A z toho bych usoudil to, že tento model je pro zkušenější piloty. Nějákej ten pomalolet je pro začátek vhodnej a nebo model z EPP, Já se učil na Mini Tornádu sám a nikdo mi do toho nekecal a nešmátral a byla to pohoda.(ale né tak moc):wink:

_________________
Rata


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 26.06.2004 9:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
Dedek : Ja sem ten planek koupil i stim jakstaks popisem a jsem z toho uplene vedle nechapu to :( Pro nekoho kdo uz asi nejaky to letko slozil je to asi v poho ale ja neco takoviho vidim poprve :roll: Nechapu treba jak udelat ty usi na kridlech jakym lepidlem co lepit kdyz tam ma napsany 3 druhy .... Ten popis od neho sem cetl asi 3x a jsem asi uplne natvrdlej :( proste sem to vzdal :( kdyby nekdo vedel jak me poradit prosim HLP me :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 26.06.2004 10:49 
Já ho stavěl takže mi popořadě pokládej otázky a rád odpovim . (předtim jich tam bylo na mě moc :lol: :oops: )


Nahoru
   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 247 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz