Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 14.09.2004 6:46 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.9.2004
Příspěvky: 23
Bydliště: Třemošná u Plzně
Ahoj, hledám blázna, zájemce o pravidelné, společné létání s elektrami WW2 (1:13, FSK,Alfa), případně EPP Jety. Klidně začátečníka. Plzeň, Třemošná a okolí.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Letani v okoli Plzne
PříspěvekNapsal: pon 20.09.2004 16:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2003
Příspěvky: 1
Chodime pravidelne v nedeli dopoledne do Zichlic (odbocka na Chotinou). Sejde se tam vzdy dost lidi a nekdy i stim co ty chces.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14.10.2009 19:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2009
Příspěvky: 2
jelikoz jsem narazil na takovy pekny topik, tak si sem taky pisnu. Rozhodl jsem se splnit si detsky sen a koupit http://www.blokovano.cz/akce/p51d.html rad bych vedel, jestli nekdo z vas neni z Prahy ze Stodulek a nechodi letat k rybnikum, parkrat jsem tam videl asi 2 lidi, jak si delaji radost. Kazdy solo, proto bych chtel nekoho s kym bych si mohl zaletat a pokecat. Prijde mi divny, kdyz od sebe dva lidi se stejnym konickem stoji 200 metru a jedou si solo to svoje a rad bych se tomu vyhnul :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 14.10.2009 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
kamarád je ze stodůlek, ale netušim kam chodí létat. Jen tam někde u nich prej chodí na nějakou louku.

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.10.2009 17:04 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.6.2007
Příspěvky: 94
sice nejsem ze stodulek ale z Prahy sem. muzem se klidne nekdy domluvit a skocit nekam zalitat. necekejte odemne nejakej kombat, krome svahoveho :D. Tedy zadne WW2 ale zalitam si rad :).
moje modelove vybaveni: Zlin 50 od cinanu na elektriku, Lancair na 10ASP a Dingo od pelikana v tuto chvili v oprave no a jak sem rek Tomahawk na svahovej kombat :D:D:D takze klidne dejte vedet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 15.10.2009 17:19 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.10.2009
Příspěvky: 2
super, cekam, az mi dorazi mustang a pak az se pocasi umoudri, tak se ozvu, kombat bych videl blede, budu rad, kdyz to hned na zacatku nerozflakam a naucim se svoji masinku ovladat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 19.01.2010 18:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
Pockej si radsi az poradne povyroste trava, at to pri prvnim letu nerozbijes - zrovna na podzim jsem tohohle Mustanga videl v troskach, protoze si ho dotycny poridil jako prvni ero :(
Radil bych ti hodit dotaz do sekce Zacatecnik (davat to do kombatu je dost mimo misu) a urcite se nekdo pobliz tebe najde, kdo ti pomuze se zaletem atd. My chodime litat na Divci Hrady, takze kdyby se ti nekdy chtelo jet az tam, tak se muzeme domluvit

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20.01.2010 8:59 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Dobra parta modelaru je z Velke Ohrady a okoli (nekdo i ze Stodulek). Vic se doctes na jejich webu - http://www.ikarus.estranky.cz/ popr. ti mozna napisou i tady, dost jich sem chodi.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.02.2010 18:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 2.1.2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Trnava
Hoys ludia. No aj ja radim na zaciatok cosi jednoduchsie ako mustanga..jednak mustang je sam o sebe rychly, tazky a vyzaduje si uz skusenejsie rucicky...nestaci ti na to niekolko hodin trenovania na simulatore...sused si kupil nieco podobne tiez mustanga a hned prvy let ho rozflakal teraz mu to sedi na skrini a boji sa s tym letiet znova...priznam sa ja uz som tiez skusal ale ten stroj netaha je to srot...
Ja som si postavil vlastneho mustanga z Depronu, lieta krasne, mam tam 90watovy motor roxxi 3s 2200mAh hmotnost mam 532 gramov a na combat tak akurat...ale uvazujem o lahsej lipol..jednak ta vaha a aj dlzka letu dava mojmu krku zabrat..vyblbnem sa celych 30-35 minut na plny plyn:D
Cize nejaka 1500 bude bohate stacit..takze ti radim nejakeho vetronika ako easy star alebo sky lady;) Na tej som sa ucil ja.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz