Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.11.2005 12:10 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
Sakil:to je právě ono,jestli jsi nikdy v hale nelítal soutěžně(nemyslím tím nějaké plácání se ve vzduchu) tak opravdu nemůžeš pochopit ten rozdíl několika málo gramů.Sám vím,jak velký rozdíl je,když dám místo 640tek (35g) 360tky(22g) rozdíl "jen" 13g ale pocitově je to úplně jiné letadlo.Rozdíl asi jako když sedneš z Felicie do Octavie... :lol: Doporučuju postavit nějaké supr lehké 3D éro s hmotností nad 200g(a nebo vezmi Energii) a přijď na nějakou halovou soutěž.... :D potom snad pochopíš.

Hitman:Viděl jsi někdy nějaké video s aeromuzikálem?Jestli ne,tak si nějaké odsud z mánie stáhni ať můžeš posoudit,jestli je to na hranici pádu a nebo ne.... 8) Když se to tak vezme,tak každé letadlo je na hranici pádu,akorát nejčastěji je pád ovlivněn rukama pilota.... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.11.2005 12:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 9.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
to amerlock: díky za společenské zněmožnění :lol: dělám sis randu.......
asi to bude ono no.....abych prawduřekl, tak na nějakou soutěž nemám vůbec čas.. ale když mi to vyjde přes zimu, tak bych se jel někam podívat, abych to viděl v reálu...jě někde seznam halových soutaží? Nejlépe někde na moravě okolo třebíče atd..ale tady asi nic nebude že? Takže asi prágl nebo brno.....
BTW: nikdy jsem na přesnost nelítal.....to mě neba.....nejlepší je pořádný 3D, který stejně neumím :lol: ale snad se to s nergie zlepčí....

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.11.2005 12:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
V Praze bude v lednu SF 2006 a to je prozatím asi vše.V Brně možná,na jaře snad Vyškov.....
Jinak mě přesná taky moc nebaví,proto mám raději AM.... :D A nebo pylony,a nebo podobné adrenalinové úchylárny ve kterých se hodně rozbíjí éra... :D :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.11.2005 19:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
AMERLOCK nevies nahodou kde v Brne zozeniem Waypointy W-060 ??? nevies jestli ich maju u Reicharda???

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 24.11.2005 19:29 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 7.8.2003
Příspěvky: 141
Bydliště: Brno
U Reicharda asi ne(ale nevím to jistě),ale měli by je mít v JR Models(na veveří).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.11.2005 11:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
ok, dik...

_________________
- PARK fly - F3J/B/F/K -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 25.11.2005 11:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
O čempak se to tady diskutuje? Halový akrobat musí být schopen letět pomalu (takže být v mezích možností co nejlehčí), jinak je to mrcha co nelétá čistě. Letadlo na "kravení" může být těžší, ale pak bych to nenazýval akrobatem, i když zaletí víceméně všechno..
Jardo při vší úctě, proč bys chtěl lítat 20 minut? Leda že bys v tý hale byl sám... a i tak by tě to přestalo bavit.
Do akrobatů (soutěžních) se dává 2-článek 340-tek (někdo to značí taky jako 350 nebo 360-ky, ale jsou to ty samé Kokamy - i když u Graupnera je prý vybírají). 160g stroj s vhodným motorem (MicroTex 40, Potensky 30 atd) létá tak 5 - 6 minut, po 4 minutách už jsou ostatní nervózní a pokřikují ať přistanu...
Hmotnosti mých letadel: CrossBow 140g, Focus 155g, Endorifn 155g... nový barevný Endorfin se dvěma servy na křidélka 160g.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 28.11.2005 8:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Já chodím do haly s Danielem-V a s Havlim, takže jsme tam 3 a máme docela dost času, takže 10 min. je tak akorát.
Už mám postavenýho focuse s pythonem 60+12 A regl+3xserva HS-55+REX 5 MPD a baterie 3s 1000 mAh/2s 1200 mAh/2s 600 mAh, takže se váha pohybuje okolo 200g-280g...Je to staršně těžký, já vim, ale na to jaký je tam vybavení, tak je to docela slušný(trup z 9mm EPP a křídla ze 4mm potpronu a SOP+VOP ze 3 mm potpronu)
Dnes možná přibudou i fota... :D

_________________
--------support park- & 3D slow- flyer--------


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 29.11.2005 9:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Půjdete někdo na SF 2006? :oops:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz