Ocelot

Vše kolem elektroletů a elektropohonu.

Re: Ocelot

Odeslatod Érofanda v 20/4/2008, 19:23

tak to gratuluji k úspěchům. On Ocelot je fakt "hodný" éro a dobrých rukách umí neuvěřitelné obraty. Lipolky bych dnes už nechtěl ani zadarmo, přešel jsem na A123 a zatím nemám jediný důvod to měnit. Je to sice lítání na čas, ale to nabíjení, to je radost a navíc, není třeba pořád z trupu něco vytahovat. Do Ocelota vejdou 3 kousky a s Rotonem200 a vrtulí 9/5 si pohon veme nějakých 21A a to je asi 4minuty motorového letu. Prostě takto osazený Ocelot je pro starší , ale i mladší ruce perfektní polítáníčko, však to sám víš. Přeju hodně dobrých startů i přistání flyboy jupiiija :dance: dance
Érofanda

Odeslatod Dzordzik v 20/4/2008, 21:02

Čoveče, to zní skoro jakobys ho i lítal :D Ne fakt, hodnější modýlek sem zatím asi nelítal ... Kolem hlavy a přistání do ruky. Nj, já už 3článek mám nachystanej, takže hned jak LiPolka dá kožu, půjde tam A123ka :D
Je: Extra 300L 3m, ZDZ 160 B2RV, JMB, Mejzlík 28x12 3l, MKS 767/DS1210
Bejvávalo: Katana 3m, ZDZ 160, 2,7m Wigens MVVS 58
Dzordzik
Přispěvatel (video)
Přispěvatel (video)

Jméno: Jirka
Příjmení: Chvátal
Letiště: Holešov
Hangár: Extra 300L 3m, ZDZ 160 B2RV Champion, JMB, Mejzlik 28x12 3l, MKS 767/DS1210.

Odeslatod Érofanda v 20/4/2008, 21:31

No nebudeš tomu věřit, ale fakt jsem ho lítal flyboy a dokonce hned dva. jenže první mi sundal soused s prokletým číňanem ve Skylady a o druhý jsem přišel díky Optikovy :cry: . Oboje byla totálka ze které mi zůstalo jen rádio . Ale o tom jsem tady někde už psal. S těma lipolkama raději nečekej, připravuješ se o to lepší. To, co Ti dá lipolka prvních pár vteřin, to máš u A123jek několiák minut. Však to skus a vsadím se, že je tam spátky nedáš dance
Érofanda

Předchozí

Zpět na Elektrolety