Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:41 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
NoName píše:
2 helbo: tady jsou celkove rozmery: http://rharazin.tripod.com/models/FV/wing42.pdf

Tady je profil u korene: http://rharazin.tripod.com/models/FV/MH45_12_root.pdf

a tady je profil u spice: http://rharazin.tripod.com/models/FV/MH45_45_tip.pdf

na strankach je pak jeste dalsi navod ke stavbe.. kam dat serva a tak..
Taky se mi to moc libi,ale chci to motorove a nejradsi bych sel do stridaku.. Ale nevim jakej motor misto 400 a jaky lipa k tomu



ak schces do toho pacnut spalovak tak ti radim taku 2 ta by mala stacit a to by aj unieslo.......... vsak ja vyskusam a poviem ti ja mam 3 dvojky a 2 dava a polky tak asi tek


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:43 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
chlape mne nechce tu Americku stranku otvorit moc ta prosim posli mi na e-mail s toho voci............... lebo mne hu nechce ani za boho otvorit THENKS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:47 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
Frank Boonstra's Flying V (Monocote covering) -- "BOY, this wing really screams !!!!!! Slow and stable, easy trimmable (better than the first wing) Roll rate is 2 rolls per sec at 100% power. Looping is easy from level flight...the snappy ones or the really BIG ones..them i like the most :) Full dive this plane really kinda scares you, with a big haul i like to make low passes, make a big loop and land right out of the loop :) Flighttime is 5 minutes aerobatics or up to 10+ minutes with throttle management (8/600AE) (first flight was 15 minutes had some thermals )."

to zni celkem dobre ne ?[/quote]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
mě osobně 6V SPEED 400 vyhovuje - baterky jsou cenově nejvýhodnější
(poměr cena/kapacita) Lipol E-TECH 1700/2S - ještě lepší je Kokam2000/2S - nemusí se dovažovat ale je skoro 2x dražší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
2 helbo: mas to v mailu ;)
2 herri: ve stavu RTF to ma mit hmotnost 500g... myslis ze by to ta 400 vertikalne nevytahla ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:58 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
NoName píše:
2 helbo: mas to v mailu ;)
2 herri: ve stavu RTF to ma mit hmotnost 500g... myslis ze by to ta 400 vertikalne nevytahla ?


THK no akoze stranku mi otvori len sa mi s nej nedalo tahat tie obrazky som videl all... este raz vdaka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 15:59 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
neni zac... ted jenom to vyriznout. to bude ukrutne, kdyz jsem to nikdy predtim nedelal :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 16:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
NoName píše:
neni zac... ted jenom to vyriznout. to bude ukrutne, kdyz jsem to nikdy predtim nedelal :D


he tak to dojdi na slovensko zamnou a vyrezeme ich aj desat
nacinie mam tak nieje problem......... nemas nahodou ICQ popiseme cez to


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 16:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
400vka napřímo 1/2 kila kolmo nevytáhne. jedině snad 400 7,2V a Lipo 3článek (ale to nebude už určitě 1/2 kila a motor vydrží pár hodin :? 8) :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 16:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 6.2.2005
Příspěvky: 68
Bydliště: Mladá Boleslav
to zas ne, nechci to usmazit... jenom jsem chtel vedet jestli je nejaka alternativa pro pohon trosku brutalnejsim stylem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 19:12 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.2.2005
Příspěvky: 292
Bydliště: Jihlava
Spalovaky sou nahodou v poho. Je to mozna narocnejsi ale dobry.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 19:31 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
kdyz vas tak slysim, co takhle klasicka osvedcena kombinace na samokridlo TornadoII, mig 280 racing, 8xSanyo500mAh,CamSlimProp 8/6''? mozna nejde kolmo vzhuru, ale lita paradne. a hlavne nevazi pres pul kila, ale do 300g. kdyz tam das stridak, vyjde te to okolo 6kKc a na plnej plyn ho do minuty neuvidis, kolme stoupani samozrejmost. jen ta cena :(. sanya 500mAh sou osvedceny baterky- sou hodne tvrdy, schopny davat i brat fakt velky proudy. litam na ne pres 12 minut, pripadne 7 minut litani na plnej plyn. nabito do ctvrt hodiny a zase vzhuru. k tomu vyrezavani- jestli nemas odporovou pilu a dalsi patricne vybaveni, tak mi pripada jednodussi koupit si hotovou stavebnici nebo napis ladislavu krivskemu- ladislav.krivsky@atlas.cz a domluv se s nim, samokridla z epp reze hromadne a do 500kc/kus(aspon jeste pred okem to tak bylo).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 19:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
czernitko píše:
kdyz vas tak slysim, co takhle klasicka osvedcena kombinace na samokridlo TornadoII, mig 280 racing, 8xSanyo500mAh,CamSlimProp 8/6''? mozna nejde kolmo vzhuru, ale lita paradne. a hlavne nevazi pres pul kila, ale do 300g. kdyz tam das stridak, vyjde te to okolo 6kKc a na plnej plyn ho do minuty neuvidis, kolme stoupani samozrejmost. jen ta cena :(. sanya 500mAh sou osvedceny baterky- sou hodne tvrdy, schopny davat i brat fakt velky proudy. litam na ne pres 12 minut, pripadne 7 minut litani na plnej plyn. nabito do ctvrt hodiny a zase vzhuru. k tomu vyrezavani- jestli nemas odporovou pilu a dalsi patricne vybaveni, tak mi pripada jednodussi koupit si hotovou stavebnici nebo napis ladislavu krivskemu- ladislav.krivsky@atlas.cz a domluv se s nim, samokridla z epp reze hromadne a do 500kc/kus(aspon jeste pred okem to tak bylo).


co si blazen ze 500 korun. To co reze zo zlata. Vsak len za 180 Sk kupim 50mm EPP. Kua to je ale drahe........ a neboj ja mu s tym vypalenim prodim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 19:37 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
teda poradim nie prodim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 20:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Ne, blázen opravdu nejsem. Stavebnice běžně prodávané stojí přes litr, takže pořád ještě výrazně ušetří. Ne každý má vybavení na řezání, započítej investici na zřízení odporové pily a odpovídajícího zdroje, pokud ještě nic neřezal tak to rozhodně jen 1 deska nebude, u nás epp 50mm tak levně neseženeš(aspoň ne v odpovídající kvalitě,a taky pochybuju že si pro něj pojede na slovensko), desek bude určitě víc, vejdou se obě půlky křídla na jednu desku?? spočítej si, že s nákladama na tohle pořizování to pořád ještě vyjde mnohem levněji koupený. i kdybys to vyřezal ty a poslal to, pořád to cenově vyjde skoro na stejno. pořád by to byl rozdíl(s poštovným) pár stovek, když si to koupí odpadají veškeré starosti se sháněním vybavení a řezáním, jen dostane výřez, přetáhne skelnou páskou, zalepí vybavení a za večer má postaveno a může lítat. s experimentováním s řezáním to bude na hoodně dlouhou dobu a nekonečné hodiny dřiny bez výsledku. A jak už sem psal, ani nepočítám těch desek co padnou na nepovedený první kusy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz