Jak trénovat

Přesné akrobatické létání­, F3A, RCA, soutěže...

Jak trénovat

Odeslatod Patas v 3/7/2007, 21:53

Jak trénovat v P07 8bodový výkrut ze zad na záda ? Furt to nejsem stavu letět rovně a to už se s tím trápím druhej rok. Když letím 8bodovej normálně tak je to celkem v pohodě, ale ze zad na záda se mi furt motaj ruce :-(
Patas
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Odeslatod Majk1 v 3/7/2007, 22:39

Čistě teorie: oprosti se od toho, že začínáš na zádech a jakmile do toho naletíš správně, tak po první fázi bys měl mít vyhráno. Ale jak píšu, je to jen teorie, já jsem zatím dotrénoval jednobodověj výkruthumour
Majk1
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Michal
Příjmení: Novák
Letiště: Vyšehořovice, Sedlec

Odeslatod Mad_Box v 3/7/2007, 23:01

Začni čtyřbodem ze zad do zad. A když to nepomůže tak na simulátoru si jich dej 50 za sebou a uvidíš že to přijde.
Mad_Box
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Re: Jak trénovat

Odeslatod DIPS v 12/2/2008, 17:18

Kdysi byl v K-Faktoru popis jak se lita vykrut rovne. Kdyz delas vykrut s normalni polohy, smerovka jde proti kridelkum, kdyz ze zad, smerovka jdme na stejnou stranu. Nemyslis doprava nebo doleva ale stejne jako kridelka nebo proti.

Ja jsem ten 8 bodovy vykrut nemohl dostat... Ale kdyz jsem prestal premyslet jestli to bylo doleva nebo doprava, ale ze ted je ta smerovka stejne jako kridelka. Rovnou se to zmenilo a dostal jsem ten obrat do rovna. Nakonec to je ten obrat kde jsem zachranoval body.
DIPS
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Pavel
Příjmení: Safarik

Re: Jak trénovat

Odeslatod Mad_Box v 12/2/2008, 18:44

Ano ale když se naučíš SOP proti křidélků atd. tak sice zalétneš ten obrat z normálu ale pak jdeš ze zad a je to obráceně, Nejlepší je se to opravdu naučit podle polohy letadla.
Mad_Box
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Zpět na F3A