Mazzucchelli

3D akrobacie, EFC, obraty, nastavení­, rady...

Mazzucchelli

Odeslatod Jiří­ Balada v 26/9/2011, 15:23

Zdravím piloti,rád bych se naučil trik co se mi moc líbí,mám dvd z roku 2006 kde to létá Jason Knoll,teď to létal v Mašůvkách Mazzucchelli.Nalétává do toho v čase 2.02.Dnes dopoledne jsem si to nazoomoval a zpomaleně pouštěl na dvd,takže už vím jak to letět,tak už zbývá ukecávat ruce aby to tam dávaly. Netušíte někdo jak se to jmenuje?Jo a díky Momobrute za kvalitní videa,pro mě to je perfektní studijní materiál.
Jiří­ Balada
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Jiří
Příjmení: Balada
Letiště: Dobkov u Chotěboře,Třebíč
Hangár: Diablotin,154 cm,MVVS 15cm
Velox 2,60 m, ZDZ 80 RV-J

Re: Mazzucchelli

Odeslatod Malda v 26/9/2011, 21:03

Podobný prvek letí ještě ke konci(nalétává 4:16) akorát je to v přímém horizontálním letu. To by také stálo za naučení :-D
Malda
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Tomáš
Příjmení: Maleček
Letiště: Česká Třebová
Hangár: YAK55m 2,2m
YAK55m 1m

Odeslatod dědek v 27/9/2011, 09:56

Tyto utažené výkruty točené jedním směrem, ale fázované prudce v jednom výkrutu doleva a v druhém výkrutu doprava se létají již delší dobu a mnoha piloty i u nás. Nejvíce se létají v sestupném letu, ale dají se létat po různé dráze letu, včetně vertikály ve stejné výšce. Chce to mít dokonale zažité létání harrierových výkrutů na obě strany a oba směry točení po jakékoli dráze letu a podvědomý návyk pro přesné fázování výchylek směrovky a výškovky tam, jak chci letět. Na simu tento obrat není tak výrazný, především ve vertikále. Chce to trénovat v reálu s odpovídajícím modelem. Specifické pojmenování " tohoto obratu" asi nebude existovat, protože se jedná o další aplikaci harrierových výkrutů v letu.
dědek
VIP člen Akrofora
VIP člen Akrofora

Jméno: Petr
Příjmení: Čermák
Letiště: Babice nad Svitavou
Hangár: Extra 330S 2,7 m
Cap 232 2,65 m
Akro 2,6 m
Extra 300S 2,66 m

Odeslatod Jiří­ Balada v 27/9/2011, 22:35

Zítra je volno,paní ale bude v práci. Takže nejdříve budu :-o na dvd s vysílačkou v ruce abych potrénoval časování a pak crazyp na letiště.
Jiří­ Balada
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Jiří
Příjmení: Balada
Letiště: Dobkov u Chotěboře,Třebíč
Hangár: Diablotin,154 cm,MVVS 15cm
Velox 2,60 m, ZDZ 80 RV-J

Zpět na 3D akrobacie