Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 04.09.2005 22:30 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
Zdravim, kdyz jsem tak videl zelduv clanek o vstupu do noveho skolniho roku, nemuzu si to odpustit a musim ukazat jak jsem do nej vstoupil ja, mrknete na to.. (bylo to dneska odpoledne)........(corsair od plavce)

http://mujweb.cz/www/Smic/P9040035.JPG

http://mujweb.cz/www/Smic/P9040004.JPG

http://mujweb.cz/www/Smic/P9040021.JPG



.......motor lezel asi 5m od trupu promacklej vyfuk, kulicky polystyrenu vsude.... ale udivuje me, ze vrtule zustala cela :lol:


Naposledy upravil smiC dne ned 04.09.2005 22:38, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.09.2005 22:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
tak to ti nepreju...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 04.09.2005 22:42 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
diky, ale bylo to diky moji blbosti....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 6:17 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2005
Příspěvky: 954
Bydliště: Val.Mez.
Zajímavé, já jsem včera lítal taky, ale s větroněm 2,5m. Při posledním přistání jsem udělal hvězdici a bylo to, polámané křídlo. Už to mám sice zpravené, ale říkám si že je lepší někdy přistát dál od sebe, než u nohy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 14:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
smiC píše:
diky, ale bylo to diky moji blbosti....
podel se s nama proc je to tvoje chyba..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 18:37 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
no, s kamosem zaciname litat aircombat, tak nas napadlo ze utrhneme stonek z kukurice, dame ho do zeme tak, aby pri nejhorsim vypadl a eru aby se nic nestalo, a zkusim si presny nalety... po nekolika pokusech jsem nabezkou seknul stonek presne v pulce, nadhera, pristani do kukurice, vsechno ok. Tak jsme letadlo natankovali ze to zkusim jeste, pri druhym pokusu sem sice seknul , ale v pravym naklonu takze se ten stonek jen sklouznul po nabezce, a to byla ta chyba...... letadlo asi tak v 40cm nad zemi se mi prudce otocilo skoro az na zada a nez jsem stihl neco udelat, skrtnul si kridlem o zem.... sel do hvezdy ale asi tak v 60-70 km/h takze pulka kridla letela pryc , druha opacnym smerem a motor byl asi 5 m od letadla, promacklej vyfuk, kulicky polystyrenu vsude... proste jak je videt na fotkach... prijemnej pohled to nebyl.... ale za blbost se plati...


EDIT: Pridavam jeste celkovej pohled na misto havarie

http://mujweb.cz/www/Smic/P9040011.JPG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 20:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
i tohle k tomu patri.....bohuzel..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 21:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2005
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
hej to te lituji....ja ten pocit rozsekaneho letadla znam.....co s tim budes delat dal?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 21:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Jurdy píše:
hej to te lituji....ja ten pocit rozsekaneho letadla znam.....co s tim budes delat dal?

ver mi ze on to zan az moc dobre....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 21:41 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
No, co budu delat, pokusim se to spravit jak to jen pujde a pustim se do stavby BF109, je to hodne vychvalovany ero co se letovejch vlastnosti tyka a taky je hodne rychly, akorat premejslim jestli ho mam stavit sam, nebo si poridim stavebnici, ale casem asi oboje... taky musim vycistit motor od hliny, ten se ji napapal az az... :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 22:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
smiC píše:
No, co budu delat, pokusim se to spravit jak to jen pujde a pustim se do stavby BF109, je to hodne vychvalovany ero co se letovejch vlastnosti tyka a taky je hodne rychly, akorat premejslim jestli ho mam stavit sam, nebo si poridim stavebnici, ale casem asi oboje... taky musim vycistit motor od hliny, ten se ji napapal az az... :)

hlina je mrcha..taky sme kdysi zaborili letadlo do zeme az po kridlo, al emotor byl ready protoze do karbose se nic nedostalo..nastesti..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2005 22:28 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
smiC píše:
No, co budu delat, pokusim se to spravit jak to jen pujde a pustim se do stavby BF109, je to hodne vychvalovany ero co se letovejch vlastnosti tyka a taky je hodne rychly, akorat premejslim jestli ho mam stavit sam, nebo si poridim stavebnici, ale casem asi oboje... taky musim vycistit motor od hliny, ten se ji napapal az az... :)


smiC ak mas plan na BF109 a mas ho v pc tak mi ho please posli na helbo@zoznam.sk

THX Helbo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.09.2005 19:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Tak to seš docela frajer tokovýhle kousky si dovolí jenom RAMPA
a to je nejlepší pilot ĆR a jestli si nezvládnul uřídit Corsaira tak si radši kup lodičku Jelikož mne to jako stavitele dost mrzí takovýhle mrhání modelama. Ale to je na tobě


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.09.2005 19:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.6.2005
Příspěvky: 328
Bydliště: Praha 5
Jo a ještě něco na takovýmhle letišti co je na fotkách a jestli si přistával do tý oranice tak by se ti asi tak po pár přistání narušil trup a rozlousklo by se ti éro ve vzduchu, v lepšim případě na zemi kombatáci přistávaj na jemně posekanou travičku a né doprostřed oranice. ale to pro příště 8)
. Mněl bys jít v nejbliší době lítat s Kobrou. To je nej. rada co ti mohu dát .
Nebo se jed podívat do Aera Vodochody. Jo a ten drát na výškovce to je dobrá finta )
To nechápu proč jsto tam dal to vydim poprví takhle kazit letadlo :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.09.2005 20:16 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2004
Příspěvky: 61
Bydliště: Praha
no neboj pristavam do dvou a pulmetrovy kukurice, predtim jsem uz tejden lital a v pohode, tohle byl ciste nechtenej crash, neboj, a "kazit ero" sem musel, protoze s tim tahlem co si tam dal chodila kazda vejskovka jinak, takze jsme to tam narychlo dali na letisti..... a taky si na kryt motoru mohl pouzit palivu odolnou barvu, protoze po tom co sem na ni kapnul a ona odpadla, to me celkem prekvapilo....., jinak, na aircombatovyho speciala se mi tahle konstrukce zdala celkem dost slaba, jen to potahnout papirem.. ja ti to nevycitam jen rikam co si myslim


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz