Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: shock-flyery
PříspěvekNapsal: čtv 28.07.2005 18:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Chtěl bych, aby se toto téma věnovalo shock-flyerům, což znamená jejich vylepšování, letu a dalších věcí okolo.
--------------------------------------------------------------------------------------


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2005 8:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Obavam se, ze dokud nepolozis konkretni dotaz, moc se toho nedozvis.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.07.2005 6:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
No jasně, já myslel že se chytne někdo kdo má nějakej problém :oops:
Na www.freeair.cz píšou že se mezi shock- flyery dá počítat BLADE.Je to pravda???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.07.2005 6:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Blade má plovoucí výškovku, nechce se mi tam dávat zbytečně hodně uhlíku(aby byla plovoucí) a chci jí uříznout, aby něco málo pod pulku výškovky bylo na pevno a tu druhou půlku přilepim pomocí skelný.Oba ty konce výškovky spojim uhlikem 1,5 a ve směrovce budu muset něco vyříznout.Jen tak pro ilustraci něco na způsobu ZoomBi-ho.Myslíte že to nebude mít vliv na stoupavost??? :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.07.2005 12:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 279
Bydliště: Praha 9
Blade funguje tak jak je, tzn. s plovoucí vop. Tak proč to měnit ? Na stoupavost to žádný vliv mít nemůže, stoupavost závisí na hmotnosti, motoru, accu a použité vrtuli. Jediné, na co to bude mít zásadní vliv je obratnost, která bude výrazně horší...

_________________
Barny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 02.08.2005 14:08 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.2.2005
Příspěvky: 357
Bydliště: ČR, Praha 13
Obrázky: 9
No nejprv se musím omluvit všem super pilotům a duchovnímu otci BLADEA, protože ho létám s plovoucí VOP viz předchozí diskuse, jak je původně navrženo ale bez křidélek, tj. V,S,M :oops: . (Starší model bez naříznutých křidélek.) I tak je to pro mě jako začátečníka mazec, i když musím uznat že to éro je i tak mimořádně příčně stabilní a v této konfiguraci si ho dovolím doporučit i začínajícím letcům a křidélka zapojit až po nějaké praxi. No a o jeho odolnosti, která je úžasná, toho bylo napsáno až až.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Extrema 330S
PříspěvekNapsal: pát 05.08.2005 21:06 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2005
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Máte někdo Extremu 330S?Chtěl jsem se jen zeptat jak to ostatním lítá s tou základní 300 motorem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Extrema 330S
PříspěvekNapsal: sob 06.08.2005 10:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Jurdy píše:
Máte někdo Extremu 330S?Chtěl jsem se jen zeptat jak to ostatním lítá s tou základní 300 motorem...

+zapomnel dodat samozrejmne i stou prevodovkou...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: zeldovi
PříspěvekNapsal: sob 06.08.2005 13:24 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2005
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
jdi nekam byku(zeldo) ja se ti taky nehrabu do tvojich clanku na rcmanii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: zeldovi
PříspěvekNapsal: sob 06.08.2005 14:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Jurdy píše:
jdi nekam byku(zeldo) ja se ti taky nehrabu do tvojich clanku na rcmanii

ja ti do toho nechci kecat, ale zaprve tohle neni tvuj clanek, tento zalozil hitman a za druhe to ze je tam i ta prevodovka je celkem dulezita vec, protoze je velky rozdil jestli mas na motoru prevodovku nebo ne, jestli neveris tak si zkus dat na tu speed 300 tu vrtuli 10.5*5.5 naprimo a zmer jak dlouho ti to ten motor vydrzi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2005 9:42 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 13.5.2005
Příspěvky: 290
Bydliště: Ústecký kraj-Most
Souhlasím se Zeldou!!!!300 bez převodu ti rychle odejde.A tu Extremu jsem si chtěl koupit, ale neni to z EPP, takže by asi hodně rychle skončila, právě proto jsem si koupil Bladea, kterej je na naučení dobrej a hlavně s ním nemusim na letiště, které je pro mě zatím pasé(mam zlomenou nohu, takže budu lítat až v zimě možná v hale-JESTLI MĚ TAM TIKEF BUDE CHTÍT)

Jaké máte zkušenosti s Bladeem???Já jsem tam zatím dal 300 s převodem 5:1 od MP Jetu s kul. ložisky, ale možná mi "Ježíšek" nadělí stříďáček...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2005 10:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ta extrema se jevi jako krehka, ale celkem vydrzi...vcera s ni jurdy poradne drbnul o zem, a jedine co se stalo bylo to, ze se urvala jedna podvozkova noha, kterou ale stacilop doma zakapat lepidlem a uz to drzi...jinak ve vzduchu to vypada uplne skvele, akorat bych ji udelal nejake jine zbarveni, protoze vecer, kdyz uz je sero tak sme zazili rusne chvilky, kdyz sme nemeli sebemensi paru jestli je letadlo na zadech nebo co to vlastne dela...ale jinak ji hodnotim na jednicku...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07.08.2005 13:05 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.8.2005
Příspěvky: 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ne ja taky s nim souhlasim,ale ted jsem s tim opet lital a proste perfektni vlastnosti,ale s vetrem se moc nemusi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.08.2005 9:20 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
hitman: do haly se mnou mužeš
Bladea jsem měl: nejmenší AXík, 3s 1000mah, váha 230g-----nejlepší letadlo, velký rozsah rychlostí prostě super

ted mám postavené letadlo na způsob Shaker s tím rozdílem, že váží 120 g při stejné velikosti délka 950mm, rozpětí 800mm, jen samotné éro važí 35g a věřím, kdybych měl peníze na lehčí vybavení, dostal bych se do 100g letové hmotnosti----vystuženo kevlarem.....dobrý ne?

_________________
support slowflyers


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 10.08.2005 11:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
tikef píše:
hitman: do haly se mnou mužeš
Bladea jsem měl: nejmenší AXík, 3s 1000mah, váha 230g-----nejlepší letadlo, velký rozsah rychlostí prostě super

ted mám postavené letadlo na způsob Shaker s tím rozdílem, že váží 120 g při stejné velikosti délka 950mm, rozpětí 800mm, jen samotné éro važí 35g a věřím, kdybych měl peníze na lehčí vybavení, dostal bych se do 100g letové hmotnosti----vystuženo kevlarem.....dobrý ne?

muzes poslat fotku???rad bych se mrknul jak to vypada...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz