Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Interface pro ruzne simulatory
PříspěvekNapsal: stř 02.11.2005 10:58 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
Mam problem sehnal sjem si par simulatoru : Reflex XTR, AeroFly Professional Deluxe, RealFlight G2 a tedkom resim problem se stavbou interface na netu jsou ruzna zapojeni ale potreboval bych poradit co koupit abych to mohl pouzivat treba na vetsinu simulatoru. Na Reflex zrejme musim mit od p. Zajice jiny mi asi fungovat nebude ze ? jinak nasel jsem tento http://www.volny.cz/michal.cerny/sortim ... html#start
USB interface ale nevim jak by to fungovalo s myma simulatorama. Dokazal by mi nekdo prosim poradit abych nekoupil neco zbytecne diky.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.11.2005 16:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Zadarmo bys ten interface nahodou nechtel?

Ze zachazis s warezem a muzes mit probemy, to je tvoje vec, jenze site patri Losnovi a ten by mohl mit diky tobe problemy taky, TAK SE RADSI SBAL A BEZ DO KSA.

Vsechny tyhle interface jsou na pokraji minimalne moralnich zasad, nebudu se tu roztahovat s autorskyma pravama. Vsichni to vedi a chovaji se podle toho (kazdy jak uzna za vhodne, uzivatele jsou ticho, jen blbci se s tim roztahujou v takovych diskuzich).

Klidne si o me mysli, ze jsem starej debil, ze tu moralizuju nebo ze ti zavidim .. cokoliv, me je to sumafuk. Zamysli se nad tim co delas a jak to delas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.11.2005 21:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Honza píše:
Zadarmo bys ten interface nahodou nechtel?

Ze zachazis s warezem a muzes mit probemy, to je tvoje vec, jenze site patri Losnovi a ten by mohl mit diky tobe problemy taky, TAK SE RADSI SBAL A BEZ DO KSA.

Vsechny tyhle interface jsou na pokraji minimalne moralnich zasad, nebudu se tu roztahovat s autorskyma pravama. Vsichni to vedi a chovaji se podle toho (kazdy jak uzna za vhodne, uzivatele jsou ticho, jen blbci se s tim roztahujou v takovych diskuzich).

Klidne si o me mysli, ze jsem starej debil, ze tu moralizuju nebo ze ti zavidim .. cokoliv, me je to sumafuk. Zamysli se nad tim co delas a jak to delas.
No, mohl jsi mu to říct trochu šetrněji.A nemusíš nikoho urážet.Když má losna práva admina, tak si to má hlídat a vymazat. A co jako, když(čistě teoreticky) má ty simy legálně a nějakým způsobem(odcizení,ztráta,zničení) mu"odešel" interface?-To si jako má koupit nový sim za nekřesťanské peníze? :oops: Zlob se nebo ne,ale reaguješ jako hysterická baba.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.11.2005 23:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.6.2005
Příspěvky: 311
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Na www.mojehobby.cz bylo toto téma již smazáno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.11.2005 23:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
strycArtus píše:
Na www.mojehobby.cz bylo toto téma již smazáno.
Na mojehobby je mazání národní tradicí. :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 6:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
arda1 píše:
A co jako, když(čistě teoreticky) má ty simy legálně a nějakým způsobem(odcizení,ztráta,zničení) mu"odešel" interface?-To si jako má koupit nový sim za nekřesťanské peníze? :oops: Zlob se nebo ne,ale reaguješ jako hysterická baba.


Myslím že všichni tady víme, o co tady jde. Ta situace, že by mu všechny najednou 'odešly' je hodně hypotetická... A i kdyby, tak by určitě bylo nejjednoduší kontaktovat prodejce než přemýšlet, jak sehnat 'kopie' interfaců... Zlodějina je prostě zlodějina, to neokecáš.

Kde lítáš? Že by tam někdo přišel a vzal si tvoje letadlo a vybavení a odnesl si ho. Když ony jsou ty modely a elektronika do nich tak drahé, že je přece nebude těm vydřiduchům výrobcům platit!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 8:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Arda: lol..
Tak mu priste napis sam, jak se ma chovat v diskuznim foru. Takovych uz tu bylo. Kdyby mel vsechny simy legalne a "odesly" by mu "nahodou" vsechny IF, jejich porizeni by bylo, vzhledem k cene tech programu velice nepatrnym problemem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 9:11 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 11:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2004
Příspěvky: 274
Bydliště: Vlašim
orry píše:
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.


Když jsem ti psal první odpověď na tvůj příspěvek na fóru MH, tak byl o tom, aby jsi respektoval pravidla MH. Že jsi se potom začal ohánět argumenty o tom, že tak předražený zboží nebudeš kupovat a radši ho ukradneš,, to už svědčí o tvé "inteligenci "...

Netvrdím, že úplně vše mám v počítači legálně, ale pár programů jsem si koupil a pro spousty programů existuje free alternativa (i když třeba nedosahuje takových možností jako originál)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 11:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
orry píše:
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.

Co na tohle rict? PC jsem koupil, win jsem koupil, mam k dipozici prof. programy za vic penez, nez jsi v zivote videl (ver mi nebo ne, taky legalne), web editory jsou open source, kancelarske programy opensource, grafika open source, hmm :) moc me to mrzi, ale doby kdy jsme menili ve skole hry "CD za CD" jsou nenavratne pryc (jakoze hodne let :D ), co ted? Uz vim, budu te kritizovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 17:18 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.11.2005
Příspěvky: 1
Honza píše:
orry píše:
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.

Co na tohle rict? PC jsem koupil, win jsem koupil, mam k dipozici prof. programy za vic penez, nez jsi v zivote videl (ver mi nebo ne, taky legalne), web editory jsou open source, kancelarske programy opensource, grafika open source, hmm :) moc me to mrzi, ale doby kdy jsme menili ve skole hry "CD za CD" jsou nenavratne pryc (jakoze hodne let :D ), co ted? Uz vim, budu te kritizovat...
No tak když ses nám tady přiznal, že když jsi byl mladší kradl jsi taky nechápu kde bereš tu drzost někoho kdo je na tom dnes stejně jako ty kdysi krytizonat.
Jinak na Google jistě najdeš co hledáš pod po zadání "torrent Aerofly_deluxe". Pak si nainstaluješ Azureus taky z netu. Doporučuju vyskoušet a pokud se ti Aerofly bude líbyt tak koupit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 17:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
orry píše:
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.


Ty jsi, sprominutím, fakt deb*l. Krást, a ještě se s tím chlubit na webu, o tom svědčí.

Předpokládat, že jsou všichni stejní jako ty, je pro nás urážka. Kdyby jsi nevěděl, jak vypadá faktura za REFLEX XTR, tak takto:

Obrázek

A běž už s těmi požadavky a komentáři někam do háje. Myšlenkový postup "Když na to nemám, tak to šlohnu.", opravdu miluji. :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 18:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
zdzd píše:
orry píše:
To je sranda uz vidim jak vsichni co tu pisete mate doma v PC vsechno legalni a korektne koupene. Akorat me rozmivate kecate tady o kradezi a kdyby se k vam nekdo podival do PC kolik tam mate nelegalniho SW tak to by se chtelo zvracet. Nejdriv si zamette pred svym prahem a pak kritizujte.


Ty jsi, sprominutím, fakt deb*l. Krást, a ještě se s tím chlubit na webu, o tom svědčí.

Předpokládat, že jsou všichni stejní jako ty, je pro nás urážka. Kdyby jsi nevěděl, jak vypadá faktura za REFLEX XTR, tak takto:

Obrázek

A běž už s těmi požadavky a komentáři někam do háje. Myšlenkový postup "Když na to nemám, tak to šlohnu.", opravdu miluji. :evil:
Máš úplnou pravdu.Já si radši koupím legálně tohle:(upozorňuji některé méně chápavé, že se nejedná o můj inzerát, ani není moje povinnost upozorňovat majitele, že jedná protiprávně) :lol: prodam R4 AM 27
/RC, funkční /elektronika /RC soupravy
Prodam starsi RC soupravu R4 AM 27. (vysilacka, prijimac, 3xservo, vypinac, pouzdro na baterie). (Mirne rozladeno) :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 18:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
[quote="arda1Máš úplnou pravdu.Já si radši koupím legálně tohle:(upozorňuji některé méně chápavé, že se nejedná o můj inzerát, ani není moje povinnost upozorňovat majitele, že jedná protiprávně) :lol: prodam R4 AM 27
/RC, funkční /elektronika /RC soupravy
Prodam starsi RC soupravu R4 AM 27. (vysilacka, prijimac, 3xservo, vypinac, pouzdro na baterie). (Mirne rozladeno) :lol: :lol: :lol:[/quote]

Nešpičkuj! 8)

Pro nezasvědcené: Jakákoliv Modela je v dnešní době nelegální. Hlavně je to ale rušící zmetek a její používání je mimo koledování si o jednu přes ústa také životu nebezpečné pro všechny ostatní modeláře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 03.11.2005 18:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
:wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 42 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz