Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: elektrolet PHOBOS
PříspěvekNapsal: stř 23.11.2005 15:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 25.10.2005
Příspěvky: 55
nemáte někdo zkušenosti s letovými vlastnostmi PHOBOSe? toto ero jsem si koupil od jednoho známeho za velmi dobrou cenu, motor tam je AXI 2808/24 a regulátor ADVANCE30, 8xNIMH 1400mAh,(a pěkně to s ním cvičí) :D ale jak jsem byl zvyklý ovládat modely jen výškovkou a křidélky(toto má jenom motýlka) tak jsem zazmatkoval a zlomil si konec křídla- takže jsem ho moc nevyzkoušel :cry: a neprodal byste někdo křídlo s křidélky? ne proto že tamto jsem rozbil - už je slepené a nikdo nic nepozná ale proto že mě to s tím motýlem moc nejde...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Phobos
PříspěvekNapsal: čtv 29.12.2005 4:48 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 14.4.2004
Příspěvky: 47
Zdravim,taky jsem Phobose koupil z druhé ruky,mam ho jen na motor 480-ku.Měl jsem taky problémy s řízením/motýlek/,stejnej problém,ulomil jsem si taky konec křídla.nechtělo mi to nikam zatačet.Zeptal jsem se kolegy co s tím,a on mi poradil at si zvětšim/vyměnim/ na motýlku větší klapky.Udělal jsem a pomohlo to.Do té doby jsem taky lital jenom z křidelky,byl to pro mě nezvyk řidit jenom motýlkem,ale po tom zvětšení je Phobos lepé ovladatelný.S tím motorem žadná raketa,ale pro začátek se naučit řídit motýlkem to stačí.Později bych chtěl taky nainstalovat střídavý motor. Sháněl jsem taky křídla s křidélky,aby byl ještě lip ovladatelný a dal se s nim udělat nějakej kloudnej obrat.Křídla jsem sehnal,až u výrobce.Mám to od nich kousek.Dojel jsem si tam a ochotně mě tam prodaly už potažené křídlo/jen slepit dohromady/stalo mě 1600,-.Nepotažené by přišlo určitě levněji.Můžu říct že lítat s křidelky je uplně jiný zážitek.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz