Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Phyton 100 loziska
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 7:19 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
Zdravim mam problemek mam motor Phyton 100 ale v rukou byvaleho majitele dostal nekolik ran. Motor byl cca 1 mesic stary kdyz jsem ho kupoval tak jsem vymenil loziska a motor behal krasne ale jen asi tak na cca 6 letu. Vcera jsem byl letat a zase se opet zacal ozyvat zvuk spatneho loziska a take ze jo zadni je spatny. Pokazde to odnese zadni. Nemate prosim nekdo zkusenosti s vymenou lozisek u Phytona 100 nevim proc se mi tak rychle opotrebovalo.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 8:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Chomutov
Neutahuj tolik ten šroubek!!!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 8:38 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
Aha no vim ze to defotmuje to loze ale ze by to melo vliv na to lozisko vnem ? asi jo :( by me zajimalo jestli to lozisko nekde sezenu tady a ne primo od Cemechu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 8:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
nj tedkom na to koukam ten sroubek vychazel prima na to lozisko takze je to skoro 100% ze to je tim :( achjo jsem to prece vul


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 13:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Chomutov
Pročti si diskuzi na Čemech stránkách, tam na to upozorňují. Objednej si tam ty ložiska. Za dva dny je máš doma a raději objednej víc. Já objednal rovnou s motorem hned jedno náhradní. A ten šroubek stačí mít utáhlý jen trochu.

Ještě je možné že to ložisko bude OK jen to bylo moc utáhlé. Zkus motor když máš ten šroubek volnější.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 14:48 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
uz jsem to lozisko vytahnul a opravdu je v haji :( od Cemechu uz jsem objednaval loziska ale zajimalo by me jestli to jsou bezne dostupna loziska dnes se jdu zeptat do prodejny kde prodavaji jen loziska :) tak sand uspeju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 15:35 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2005
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha
orry píše:
uz jsem to lozisko vytahnul a opravdu je v haji :( od Cemechu uz jsem objednaval loziska ale zajimalo by me jestli to jsou bezne dostupna loziska dnes se jdu zeptat do prodejny kde prodavaji jen loziska :) tak sand uspeju.

ORRY napiš za kolik ti to ložisko nabízejí ???? U mě je za 45 Kč
Jarda


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.01.2006 20:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Kup si si radši origo(čemech), někteří nabízejí sice ložiska za dobrou cenu ale nic nevydrží. :wink: (a na oběžce dostávají ložiska docela záhul)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 6:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 50
No tak jsem lozisko sehnal vypada naprosto stejne jen rozdil v tom ze hridelka di nej nejde tak hrozne fest a pry jsou dovazeny z Japonska a stalo me 135 kč :) ale chtel jsem si zaletat tak jsem ty penize za to dal.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 7:08 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2005
Příspěvky: 128
Bydliště: Praha
orry píše:
No tak jsem lozisko sehnal vypada naprosto stejne jen rozdil v tom ze hridelka di nej nejde tak hrozne fest a pry jsou dovazeny z Japonska a stalo me 135 kč :) ale chtel jsem si zaletat tak jsem ty penize za to dal.

Tak to bys měl tři a řekl bych že v úplně stejné kvalitě
Jarda
PS napiš maila a domluvíme se


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 11.01.2006 15:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
orry píše:
No tak jsem lozisko sehnal vypada naprosto stejne jen rozdil v tom ze hridelka di nej nejde tak hrozne fest a pry jsou dovazeny z Japonska a stalo me 135 kč :) ale chtel jsem si zaletat tak jsem ty penize za to dal.
Ty jo-135kaček 8O Jaký je tam rozměr a co to bylo za ložisko-značka??-Zjistím cenu origo ložiska(japan-NACHI,NMB))-tohle se mi fakt zdá fest hodně. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.01.2006 22:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.11.2005
Příspěvky: 2
Také mám motor značky Python 100 s regulátorem . Ined co jsem ho ozkoušel jse ho chtěl dát sešrotovat.Motor my bral na určitou vrtuli o 8 Ampér víc než bylo psáno. :twisted: Dal jsem tudíž zde mj regulátor abych neuvařil originál.U motoru je 12 Ampérový regulátor.Jenže je to jen 10 Ampérový regulátor přeďelán na 12 Ampérový.Jenže nikde se to nikde nedozví . :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2006 14:06 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2005
Příspěvky: 149
To je nějaký divný, viděl jsem Python 100 s vrtulí 9/4,7 s tím Python 12A reglem a běhalo to v pohodě. Žádný šetření plynem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.01.2006 16:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.2005
Příspěvky: 149
Jen dodávám že ten Python 100 s GWS 9/4,7 je provozován na tříčlánek Li-pol, už delší dobu takže poddimenzovaný tam zřejmě není nic.

Jinak by mě zajímalo kde jsi přišel na to že je to 10A regl předělanej na 12A?
On je to totiž 12A regulátor jedné známé české firmy :D s nálepkou Čemech. A ta firma ani 10A regl nedělá, tak z čeho by to předělávali?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.01.2006 16:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 30.6.2005
Příspěvky: 708
Bydliště: ČR
Adam píše:
Také mám motor značky Python 100 s regulátorem . Ined co jsem ho ozkoušel jse ho chtěl dát sešrotovat.Motor my bral na určitou vrtuli o 8 Ampér víc než bylo psáno. :twisted: Dal jsem tudíž zde mj regulátor abych neuvařil originál.U motoru je 12 Ampérový regulátor.Jenže je to jen 10 Ampérový regulátor přeďelán na 12 Ampérový.Jenže nikde se to nikde nedozví . :(


To by me zajimalo jak jsi to meril, ze jsi dosel k tem svym zaverum. A pro priste si dej pozor na pismenka, nejak se Ti pletou a ztraci :oops:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz