Posuvná kabina u LA-7, roz.2030 mm

Ostatní neakrobatická letadla, historici, WWI, WWII...

Posuvná kabina u LA-7, roz.2030 mm

Odeslatod markyz52 v 4/1/2013, 18:33

Zdravím všechny modeláře v novém roce ! Potřebuji poradit jak vyrobit posuvnou kabinu na lavočku od firmy ESM,(dováží Lindinger)rozpětí 2030 mm, snažím se o maketový kokpit a ten bez posuvné kabiny nevynikne. Jinak jsem s letovými vlastnostmi spokojen, krásně přistává, model je osazen motorem SAITO FG-36, pneupodvozek od téže firmy, kupodivu spolehlivý, vzduch vydrží min.14 dní. Děkuji za každou radu :-D
markyz52
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Jiří
Příjmení: Kupšina
Letiště: LMK Jelen u Kolína
Hangár: Super Stearman 1,8m
Super Chipmunk 2,17m
Extra 2,06m
Texan 2,06m

Re: Posuvná kabina u LA-7, roz.2030 mm

Odeslatod bulldog v 5/1/2013, 20:45

markyz52 napsal:Zdravím všechny modeláře v novém roce ! Potřebuji poradit jak vyrobit posuvnou kabinu na lavočku od firmy ESM,(dováží Lindinger)rozpětí 2030 mm, snažím se o maketový kokpit a ten bez posuvné kabiny nevynikne. Jinak jsem s letovými vlastnostmi spokojen, krásně přistává, model je osazen motorem SAITO FG-36, pneupodvozek od téže firmy, kupodivu spolehlivý, vzduch vydrží min.14 dní. Děkuji za každou radu :-D

Zajdi do Bumaxu,já tam sehnal hezkou kolejničku,do které navleči vruty...tedy hlavy vrutů se zapuštěnou hlavou a koljničku nalepím a nebo přišroubuju na druho část.Jen si musíš vybrat příslušný profil...hledej v kolejničkách pro závěsy a záclony....viz http://www.dointerieru.cz/index.asp?menu=2521
bulldog
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Zdeněk
Příjmení: Zehnálek
Letiště: jak kdy
Hangár: Arado 195 2,5m ZDZ 80RVJ Meta sokol L-40 3m s motorem MVVS 80 a polystyren Zlín 526

Odeslatod václav v 9/1/2013, 12:04

Dobrý den,nepíši Vám ohledně posuvné kabiny,ale chci si pořídit LA7 tu co mátě Vy.Chtěl jsen se zeptat jestli jste ji kopil u nás ,jak Vám vyšla váha píšete že má dobré letové vlastnosti,co podvozek je dobrý i na trávu?Dík za zprávu.
václav
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: václav
Příjmení: valach
Letiště: kde koliv
Hangár: velox 2200mm

Odeslatod Bomber v 20/1/2013, 13:42

Bomber
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Martin
Příjmení: Hynek
Letiště: Dvořisko-Choceň
Hangár: Ju-87B 2,5m už ne
B-25 3m

Odeslatod markyz52 v 8/9/2014, 09:37

václav napsal:Dobrý den,nepíši Vám ohledně posuvné kabiny,ale chci si pořídit LA7 tu co mátě Vy.Chtěl jsen se zeptat jestli jste ji kopil u nás ,jak Vám vyšla váha píšete že má dobré letové vlastnosti,co podvozek je dobrý i na trávu?Dík za zprávu.

Dobrý den, už je asi pozdě na odpověď, ale moc jsem si s Lavočkou neužil, nejdříve jsem chvilku létal s motorem Saito 36 FG , to bylo docela dobrý, potom při jednom nepříliš povedenému přistání jsem to chtěl napravit, dal plný plyn, letadlo šlo téměř kolmo do vzduchu a následoval pád po čumáku na zem. Tak jsem ho prodal, motoru se nic nestalo, dal jsem ho do Wilgy. Pořídil jsem si lavočku podruhé, dal jsem tam DLE-55 RA, byl jsem nedočkavý, pomalu se rozjížděl a letadlo šlo na levé křídlo a křídlo je v háji, jasná moje chyba, malá rychlost a pád díky té malé rychlosti. Na "Youtube je to pod názvem : Lavočkin LA-7 Crash, tak teď čekám na křídlo.
markyz52
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Jiří
Příjmení: Kupšina
Letiště: LMK Jelen u Kolína
Hangár: Super Stearman 1,8m
Super Chipmunk 2,17m
Extra 2,06m
Texan 2,06m

Zpět na Makety polomakety