Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rozdíl mezi Gold a Silver řadou Axi?
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 9:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Nemáte někdo ponětí, jaký je konkrétní rozdíl mazi Gold a Silver řadou Axi? Uvažuji o 2208/34 a nevím který. Cenový rozdíl je mezi nimi zajímavý a nepatrně menší výkon mi nevadí.
Na stránkách u zlaté řady píšou třeba o kvalitních magnetech, kalené hřídeli, velkých ložiscích a podobně. U stříbrné řady to není, ale zase se mi nezdá že by tam šli s kvalitou materiálu natolik dolů.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 11:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
u pana Vanoucha jsem slysel, ze rozdil je propastny. jako priklad mluvil o zakaznikovy ktery do Super zooma dal postupne Gold a pak Silver (vse stejne - jen jeden Gold a druhy Silver). s Gold to pry viselo na pul plynu a se Silver skoro vubec. ale osobni zkusenost nemam.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 14:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Já myslim že to nebude tak strašný.... silver je určitě z horších materiálů(plášť magnety asi taky..) jinak kup si gold vyplatí se!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 14:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: Hradec Králové
JEDNOZNAČNĚ LEVNÉ MATERIÁLY - V PROPAGACI SE O TOM DOKONCE I PÍŠE...KDYŽ AXI - TAK GOLD
JINAK SE SAMOZŘEJMĚ SNAŽÍ DOSTAT NA CENU KONKURENCE, KTERÁ POUŽÍVÁ TAKTÉŽ LEVNĚJŠÍ MATERIÁLY (JINAK BY SE TO ASI NEVYPLATILO)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 16:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
slyšel jsem že silver jsou čínské kopie, které model motors raději slíbil odebírat výměnou za to že jimi nezaplaví výrobce svět... takže čína a nejistá kvalita. Koupil bych si gold.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 16:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Losna píše:
slyšel jsem že silver jsou čínské kopie, které model motors raději slíbil odebírat výměnou za to že jimi nezaplaví výrobce svět... takže čína a nejistá kvalita. Koupil bych si gold.


Vy mě všichni děsíte... Na jednom cizojazyčném webu jsem pro zajímavost našel, že stříbrná řada má o cca 2% nižší výkon, ale jinak kvalita materiálů i provedení je stejná. Máte někdo osobní zkušenost nebo je to všechno jen jedna-paní-povídala.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 20:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
Muj osbni nazor je ze cim horsi materialy tim mensi vykon.vem si treba rozdil v magnetech to mam z udelani nekolika stridaku z CD mechanik tam je to docela znat mel sem jednou malickej motor s prumerem asi 20mm a docela velkej prumer neco kolem 30mm oba uplne stejne konstrukce jenom dost jiny magnety ten malej mi v pohode uvisel letadlo se kterim si ten velkej ani neskrt.A cim lepsi loziska tim je tpo zanat na ztratach na vikonu driv je znicis z hriteli je to to sami je rozdil jestli je z nejaki kvalitni zakaleny oceli neba jestli je z nejaky sracky to poznas hned po prvnim narazu do zame but ji v lepsim pripade ohnes nebo ji rovnou zlomis,ale opravdu kavalitni hridel je u gold line tase mi zlomila jenom jednou asitak po nakolika stovkach narazu do zeme ani se minechce pocitat co me staly ty nahradni vrtule.takze jednoznacne doporucuju tu gold line :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 20:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja mam jeste ty puvodni, tedka je to ta gold line a je super!slysel sem par nazoru ze se odlepujou magnety a pod. ale musim zaklepat mne se tohle nikdy nestalo, hridel po celorocnim praskani s erem o zem, obcas i o patnik a tak, vrtuli zlomenych mrte ale hridel je porad rovna, proste ferovej motor za ferovy prachy, stoji sice myslim 1700(2212/34) ale kvalita je nekde jinde nez napriklad u nejakejch cinanu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.03.2006 20:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
uvazju o koupi 2212/26 do super zooma, z financnich duvodu silver line, ma s tim tedy nekdo kladny zkusennosti ? :) je mi jasny ze je lepsi si pockat, a pak koupit lepsi gold line, jenze kdyz nejsou penize tak se proste neda svitit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31.03.2006 7:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.1.2004
Příspěvky: 1451
Bydliště: chocerady
Urcite si kup gold line.podle myho nazoru se tito vyplati hnet pri prvnim startu hlavne jestli se chces ucit akrobacii


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.08.2006 13:07 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
AXI 2212-sú štyri druhy, 12, 20, 26 a 34 rôznia sa počtom otáčok a odberom. Aky účel ma toto rozdelenie? :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.08.2006 13:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
sadik píše:
AXI 2212-sú štyri druhy, 12, 20, 26 a 34 rôznia sa počtom otáčok a odberom. Aky účel ma toto rozdelenie? :oops:

ty co maji min zavitu jsou ostrejsi, jsou do letadel spis na rychlost, zato vy co maji vic zavitu jsou spis na tah do pomaloletu a tak, pokud bys chtel mam doma skoro nepouzivany axi 2212/34, jeste puvodni rada(ted gold line), budu ho prodavat i s reglem(easy 12), pokud bys mel zajem tak se ozvi mailem, ICQ(303-051-975) nebo SZ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.08.2006 13:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2006
Příspěvky: 223
Bydliště: Nemšová
Dík za vysvetlenie :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2006 9:12 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.8.2006
Příspěvky: 32
a co se zeptat u výrobce ? :D 8O :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 13.08.2006 11:32 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 22.5.2006
Příspěvky: 97
Kovboj píše:
Nemáte někdo ponětí, jaký je konkrétní rozdíl mazi Gold a Silver řadou Axi? Uvažuji o 2208/34 a nevím který. Cenový rozdíl je mezi nimi zajímavý a nepatrně menší výkon mi nevadí.
Na stránkách u zlaté řady píšou třeba o kvalitních magnetech, kalené hřídeli, velkých ložiscích a podobně. U stříbrné řady to není, ale zase se mi nezdá že by tam šli s kvalitou materiálu natolik dolů.


U goldu je duta hridel, takze se da pouzit stavitelna vrtule, u silveru ne, jinak mam axi 2212/34 silver, zatim asi 30 letu, nekolik pristani do mokré trávy a funguje porad dobre


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: sterkar a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz