Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2005 15:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
tikef píše:
a komu to cpete? já se vás na nic neptal, tak se nemíchejte do cizích debat a starejte se o sebe a ne do věcí který jsou mezi mnou a určitejma lidma, a byl bych docela rád kdyby si takový svůdníci jako je třeba Honza zavřeli hu** a nekérovali na lidi.
8O

nechci ti kazit radost, ale do cozich debat ses tu michal ty, pac na zacatku teto debaty tu nekdo sdeloval neco o novem letisti, a ne o tom, jestli se citi dsne...doufam ze si honza a jemu podobni hu** nezacrou, pac s nima uplne souhlasim...jestli sis nevsim, tak jediny kdo tu keruje si ty...ani se kokovi nedivim, ze sem nechce dat blizsi info, protoze ja kdybych o necem takovem vedel, tak bych to sem kvuliu tobe podobnym taky nedaval!!!tak se vzpamatuj a bez si zase zalitat!!a koko to tu nikomu necpe!!jen informuje ostatni modelare o novych vecech(v tomto pripade o letisti) a ja mu za to dekuju...sice to letiste nikdy nevyuziju ani kdybych chtel, protoze sem z druheho konce republiky, ale ty si chlapecku uvedom ze kvuli tobe prijde o super politani na novem letisti dalsich x lidi, protoze koko ma strach sem to dat kvuli obavam pred tobe podobnymi...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2005 15:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.1.2005
Příspěvky: 2142
Bydliště: Hodonín
Obrázky: 53
Blog: Zobrazit blog (2)
tikef: Bohužel mi přijdeš jako ubožák.Zajímalo by mě jestli bys tak vyskakoval kdybychom se s tebou bavili na živo.Takhle seš asi drsnej co?Nepřijde ti to opravdu divné všichni modeláři si snad rádi poradí a nedělají z toho druhého blbce jen protože zatím neumí to co oni.Taky bych se ti mohl vyzubit že ty lítáš tvé tzv.3D s houboletama a já s 3metrovým Cap 232 ale o to nejde!!jde o to abychom se tím bavili a je jedno kdo s čím létá hlavně když ho to baví.Bohužel nejhorší srážka je s blbcem v tomto případě s tebou Tikefe :cry:

_________________
Radim


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2005 16:38 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
tikef píše:
v mí přezdívce je F a ne V


V mém slovníku pro změnu není "mí" v jednotném čísle a už vůbec ne v souvislosti, jak jsi použil ty.

Když chceš z lidí dělat blbce, tak někam zalez, začni se učit všechno včetně chování a až budeš dostatečně zralý, můžeš začít uvažovat o návratu mezi lidi aniž by jsi se sám znemožnil jako první.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2005 20:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
RadimHnilica píše:
tikef: Bohužel mi přijdeš jako ubožák.Zajímalo by mě jestli bys tak vyskakoval kdybychom se s tebou bavili na živo.Takhle seš asi drsnej co?Nepřijde ti to opravdu divné všichni modeláři si snad rádi poradí a nedělají z toho druhého blbce jen protože zatím neumí to co oni.Taky bych se ti mohl vyzubit že ty lítáš tvé tzv.3D s houboletama a já s 3metrovým Cap 232 ale o to nejde!!jde o to abychom se tím bavili a je jedno kdo s čím létá hlavně když ho to baví.Bohužel nejhorší srážka je s blbcem v tomto případě s tebou Tikefe :cry:

----plne s tebou souhlasim...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.06.2005 23:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.6.2004
Příspěvky: 263
Bydliště: poblíž Slavkova u Brna
ÁÁÁchjóóó další rozmazlenej FRACEK kterýmu tatínek z maminkou platí letadýlka a on se cejtí jako pánbůh ..... TIKEFE prosím prozraď kam chodíš lítat ??? rádi se na Tebe dojdem podívat !!! :D

Jinak takovejm jako seš ty Ty rozmazlenej namistrovanej ZMR** patří pořádně NALISKAT a začneš řvat tak ještě přidat aby věděl za co :evil: :evil: :evil: ..... a myslím si, jak už tu někdo poznamenal že dívat se nám do očí tak nám asi většině VYKÁŠ .....

SRY to all za příspěvek kterej nepatří k tématu......

_________________
\_ StanY _/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2005 13:42 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
nemůžem toho už nechat? já vim že jsem vás mim debilním chováním všechny nastval ale pochopte já nechtěl nikomu nadávat a urážet jenom protože je začátečník. i já jsem ještě před půlrokem byl a myslim že sem mel ještě hloupější dotazy a taky jsem spoustu věcí nevěděl. jenom jsem byl nějakej divnej a psal jsem to pro pobavení ale teď, když vidim jaký to má důsledky tak bych radši nikdy nic takovýho nedělal, a uřčitě jsem si vás vetšinu znepřátelil, a tak bych se chtěl omluvit :cry:

_________________
support slowflyers


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2005 14:01 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
tikef píše:
Jjenom jsem byl nějakej divnej a psal jsem to pro pobavení ale teď, když vidim jaký to má důsledky tak bych radši nikdy nic takovýho nedělal, a uřčitě jsem si vás vetšinu znepřátelil, a tak bych se chtěl omluvit :cry:


O.K.

Pokání akceptováno, uvidíme přiště...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2005 17:06 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Slavičín okr.ZLÍN
tikef píše:
SkyLarkMen píše:
V diskuzi o skylarkovi ( mimochodem "tykev" to nemusel číst a posílat příspěvky ) napsal tento BIG BOY následující:

" ty seš snad uplně b****!!! ve skylarkovy je speed 280."

Jen tím chci Tykvovi dokázat, že každý člověk je omylný. A on samozřejmě také. :wink:

Pak se v té samé diskuzi o pár stránek později omluvil za své úrážlivé výroky. No a pokud vím, byl pár měsíců celkem v pohodě. Až do této debaty. Myslím, že tykev má nějakou speciální periodu :lol: :lol: :lol:

Jsem rád Tykeve, že tě zaujal můj dodaz zda se nažehlovací fólie lakuje. Třeba jsi i nějak jinak zaměřen na fólie či gumu, neb necháp tvůj nebývalý zájem, ale raději to rozebírat nebudeme, že ? A propo kdybych se tě třeba zeptal čím a v jakém poměru se ředí Nutrilon, to bys věděl ? rádo by Mistře !!!


v mí přezdívce je F a ne V



Pokud vím tak '' TYKEV ,, se píše '' V ,,


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2005 17:13 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 20.3.2005
Příspěvky: 40
Bydliště: Slavičín okr.ZLÍN
zdzd píše:
tikef píše:
Jjenom jsem byl nějakej divnej a psal jsem to pro pobavení ale teď, když vidim jaký to má důsledky tak bych radši nikdy nic takovýho nedělal, a uřčitě jsem si vás vetšinu znepřátelil, a tak bych se chtěl omluvit :cry:


O.K.

Pokání akceptováno, uvidíme přiště...


O.K dostal KO.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23.06.2005 22:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
tikef píše:
nemůžem toho už nechat? já vim že jsem vás mim debilním chováním všechny nastval ale pochopte já nechtěl nikomu nadávat a urážet jenom protože je začátečník. i já jsem ještě před půlrokem byl a myslim že sem mel ještě hloupější dotazy a taky jsem spoustu věcí nevěděl. jenom jsem byl nějakej divnej a psal jsem to pro pobavení ale teď, když vidim jaký to má důsledky tak bych radši nikdy nic takovýho nedělal, a uřčitě jsem si vás vetšinu znepřátelil, a tak bych se chtěl omluvit :cry:

,,hresit je lidske, odpousted je bozske"--vse promituto, dam ti jeste sanci... :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24.06.2005 11:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.12.2004
Příspěvky: 149
díky

_________________
support slowflyers


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz