Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 16:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Hele v kralupech zadnej svah moc neni teda aspon ne na samokridla. Celkove je to tu dosti bidny s prostory na letani. Na lutaku by se asi dalo ale jak s cim je tam celkem pekne rozlehly pole ale to je tak vse s motorakem asi stezi...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 12:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Mike K. píše:
No tak neváhej a kupuj! :D Kde se dá ještě v Kralupech lítat? Nějaký letiště kdysi bejvalo, nebo tak tomu aspoň říkali, někde na Luťáku a jinak nevím.


Jo vlastne co mas vubec vsechno za letadla... Sel bych si nekdy zalitat... Tak se na nekdy musime domluvit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 14:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja bych se nekdy taky rad pridal. Mam to do Kralup 15 minut autem. Ale moc to tam neznam. Mam ted v provozu toliko bezninoveho motoraka. Takze pokud byste objevili v okoli nejakou plochu, kde by to slo, tak bych rad prijel!

Tedy pokud to motorak prezije - jeste nikdy jsem s nim neletel :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 16:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
Vzduchoplavec píše:
Mam ted v provozu toliko bezninoveho motoraka.

Benzin tam radsi nelej. :lol:

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 16:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Taky bych nedoporucoval benzin :-D. Ohledne klasickejch motoraku je to v Kralupech a okoli dost spatny... Jednou jsem vyjel a od ty doby mam svyho motoraka na skrini s rozkruplou spickou. Apropo nevite jakym zpusobem to nejlepe opravit? Ale myslim ze mas nebo aspon mel si EasyStar ne? S tib by tu bylo celkem parada. Znam celkem dobry misto na litani kde se da vyuzit jak svah tak klasicky pole. Je to u Libcic takze celkem blizko tebe. Urcite se na nekdy musime domluvit


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 01.06.2006 17:52 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Já mám Easy Star, ale musím do ní dokoupit vybavení, což jsou zhruba tři litříky :cry: Chodil jsem loni lítat k Ješínu s Flying Dragonem, ale tam jsou pořád nějaký problémy s myslivcema, tak to tam zatím padlo, no a ještě mám Leona, teda spíš křídlo z leona plus trup vlastní výroby, ovšem v současnosti je bohužel taky mimo provoz v důsledku havárie :roll: Ale chystám se to v nejbližší době zprovoznit, takže se určitě ozvu až to bude aktuální. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 8:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Hehe, jasne - mel jsem na mysli methanol :lol:

Easy Stara mam, ale je v dezolatnim stavu. Po te co me uletel a havaroval u nekoho na zahradce, tak ma celej predek na kusy.

Zrejme by to slo spravit, ale zatim jsem se k tomu nedostal.

Mam taky sileny napad predelat Easy Star na MVVS 3.5 ccm :lol:

U tech Libcic je to presne, kde?
Tady to vyapda, ze by se to mozna dalo - a treba by z te polni cesty slo startovat i toho motoraka, co myslis?

http://www.mapy.cz/?mp=ophoto&zm=14&cx=132894016&cy=136343232&ac=1&sx=132893952&sy=136348224&stxt=Libcice&is=Libcice


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 16:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Nevim jak moc mas skusenosti s motorakama ale vim ze kdyz jsem ho mel ja tak uridit ho byla celkem fuska a kdyz jsem si vzal samokridlo tak to slo jak po masle. Takze urcite je na urizeni o trochu tezsi byť skolnasek. Z polni cesty se mozna odlepis ale dostat se na ni i pri pristani bude ze zacatku celkem problem. U tech libcic je piskovna kde jsou ruzny kopecky ale nedavno jsem tam byl a uz se mi tam moc nelibi... Moc to tam nenosi. Myslel jsem ze to je mym erem ale byl jsem jinde a tam jsem lital celkem bez problemu

Jinak k te mape je to vic nalevo takovej svetlej flek :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 11:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Myslite ze by se tenhle model dal predelat na elektromotor? Napr. Stridak POT80W


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 11:27 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Kubik777 píše:
Myslite ze by se tenhle model dal predelat na elektromotor? Napr. Stridak POT80W

Asi jo, pokud udrzis rozumnou hmotnost, tak 400, max 450g, takze nejspis s lipolkama. 80W motor bude mit sily dost. Ja ted litam s 1.6m vetronem, 0.5kg s 60W stridakem a pohoda, 1-1.5min stoupani na plny plyn a pak dlouhe plachteni. Akorat nevim jak to u Foxe vyresit konstrukcne, ale polystyren si necha hodne libit, tak to snad pujde :)

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 11:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Nak bych ho tam asi musel prilepit+ prisroubovat. A ty li-polky spis 2 nebo 3clanek? U motoru pisou 2-3. S trema bude asi vyssi vykon ale taky vyssi hmotnost. Chtel bych aby se s tim vybavenim dalo litat i na svahu bez motoru


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 12:10 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Kdyz das 3clanky mensi kapacity, tak bude hmotnost stejna, bude kratsi letovy cas ale zase to bude lip stoupat. A navic zalezi jeste na volbe vrtule. Toho POT80 uz mas nebo zatim uvazujes o koupi? Mozna by se daly najit i vhodnejsi motory.

Litani s motorem/bez motoru je trochu problem, budes treba muset hodne preskupit cely vybaveni nebo to dovazit olovem, aby ti vyslo teziste kdyz vyndas motor. Ja to vyresil tak, ze jsem si postavil druhej trup s motorem (navic v tom puvodnim vetronovym bylo stejne hrozne malo mista). Je to nejpohodlnejsi a za tech par hodin prace a dve serva to urcite stalo.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 12:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Prave ze ten motor uz mam i s originalni sklopnou vrtuli (dostal jsem ho jako pozornost od vyrobce) takze bych rad vyuzil tenhle...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 12:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.2.2006
Příspěvky: 792
Bydliště: Praha 8
Jo a ohledne toho motorovyho/bezmotorovyho letani. Ja myslel aby se to udrzilo ve vzduchu na svahu s celym vybavenim teda i s motorem. Nic bych nevyndaval proste bych lital svahove a obcas bych si dopomohl motorem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 13.06.2006 12:30 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Tak jsem koukal na parametry toho motoru, bude chtit asi triclanek aby s tou dodavanou vrtuli mel rozumny tah. Treba nejaky 3cl. 800mAh aspon 15C (bude to brat kolem 9A). Ja pouzivam SharkPower 800, ale ted jsem videl u Pecky RCsystem 860mAh za zajimavou cenu, max proud 13A, to by nemuselo bejt marny.... ?
Jinak s motorem a sklopkou litat na svahu samozrejme pujde, dokonce ani vetsi hmotnost nemusi bejt na zavadu, kdyz se to samozrejme neprezene.
(ja mam tu bezmotorovou verzi asi 400g ale vetsinou litam na svahu se zatezi 100g olova v tezisti, je to klidnejsi a lip to sedi ve vzduchu).

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Laco a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz