Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

S čím létáš??
Elektro větroň 17%  17%  [ 6 ]
Spalovák větroň 0%  0%  [ 0 ]
Elektro akrobat 20%  20%  [ 7 ]
Spalovák akrobat 31%  31%  [ 11 ]
Elektro poletucha 17%  17%  [ 6 ]
Bombardér 0%  0%  [ 0 ]
Všechno možné 14%  14%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 35
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 7:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
no jako cech radsi pouzivam mapy na seznamu, funkce jsou podobny, podklady podrobnejsi a nic nemusim instalovat, ale tentokrat udelam vyjimku, mit letiste pohromade se hodi

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 9:57 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Mapy na seznamu jsou podrobnější, ale jen pro ČR.

V Google Earth je celá Zeměkoule (s různými úrovněmi detailů) a hlavně má i spoustu dalších funkcí. Není to jen jednoduchá mapa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 10:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
jo je to udelany moc pekne, je tam spousta novych blbinek - beta4, ale je to dost pomaly, podklady se dlouho tahaj, snad az bude plna cache bude to rychlejsi

btw - tocnou tam jeste nemas

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 01.07.2006 10:52 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Pošli špendlík (kamkoliv) a přidám to:

K prohlížení satelitní mapy Zeměkoule je třeba nejprve stáhnout a nainstalovat free program http://earth.google.com/download-earth.html (11MB). Pokud někdo víte o dalších letištích, případně se chcete objevit v mapě uživatelů pošlete údaje ZDZD (nejlépe ve formátu kmz, popis na http://df.linux5.ignum.cz/diskuze/strom ... tec=462580 ). Do popisu vkládejte i pár popisných údajů - letiště, uživatel, jméno města a podobně, jinak se v tom špatně orientuje.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 11:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 18.6.2005
Příspěvky: 27
Bydliště: Pragl
zdar ja bydlim hned pod Točnou Komořany lítat tam chodim jen nekdy s SZUMEM . Nic jinyho bych tam ani radsi nebral je to tam dost velky zverstvo jezdej takovy ty modelari co nechaj 30 koliku v kramu a dou litat poprve ani nevedi ze si maj vytahnout antenu :D a kdyz se jich zeptas co maj za kanal tak ti reknou "co jakej janal?? prece litinovej" to se me tam stalo!!! Jinak jsem tam vydel uz hodne letadel a vrtulniku nasracky :twisted: jen diky nekázni pilotu . Zrovna minule sme tam stali a kecali a jeden typek tam lital s Gliderem a porat nam prolitaval a klickoval tak pul metru nad hlavou me to jako nevadi ja jsem blazen :lol: ale kamos mu rekl aby laskave lital nad plochou a jeho odpoved " sory panove ja to neovladam" to sem se zasmal :D :D zase je tam prdel :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 11:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
jiroos píše:
zdar ja bydlim hned pod Točnou Komořany lítat tam chodim jen nekdy s SZUMEM . Nic jinyho bych tam ani radsi nebral je to tam dost velky zverstvo ...... . Zrovna minule sme tam stali a kecali a jeden typek tam lital s Gliderem a porat nam prolitaval a klickoval tak pul metru nad hlavou me to jako nevadi ja jsem blazen :lol: ale kamos mu rekl aby laskave lital nad plochou a jeho odpoved " sory panove ja to neovladam" to sem se zasmal :D :D zase je tam prdel :twisted:


To je asi jenom souhra nahod ....


radekc píše:
:idea: Mám EasyGlidera, původní motor v převodovce sem vyměnil za Permax 480 7,2V. Nádherně stoupá proti větru.
Baterky: 7-mi článek 1400mAh.
Doba letu: cca 13 min. na plný koule.
Zatím nejdelší doba udržení ve vzduchu: 38 min. Bylo to v mrazu, pod mrakem. Nádherně to stoupalo! :P
Lepení: pouze Purex, nic jinýho nepoužívám.
Lítam na Točný.


radekc píše:
:o Je tu někdo, kdo létá na Točné???


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 15:38 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.6.2006
Příspěvky: 102
<!-- /whwsxuir271/err.403/redir/rcmania/robot -->


Naposledy upravil radekc dne pát 28.06.2013 13:38, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 02.07.2006 21:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
Zdravim no já si moc nestěžuju zatim se mi tam nic špatnýho nestalo a snad niky nestane to rušení sem nikdy neměl naštěstí a ten příjest je opravdu na pováženou ale nic lepšího tady okolo neznám :!: :)

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 10.08.2006 21:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
Všechny zdravím, na Točnou chodim už nějakej ten pátek a mám na ni dobré i zlé spomínky.. :wink: Někdy si tam človek zalétá úplněv pohodě a s ostatníma se domluví..občas narohu za lesíkem oběví nějakého zoufalce co se pokouší dostat do vzduchu svoje nově zakoupené EPP samokřídlo a nějak nemá páru o tom, co je to kanál...někde vejš už jsem četl podobněj příspěvek takže už si chystám litinovej kanál do tašky abych ho příště mohl na něj vytáhnout... :) Pak jsou tu blázni co krosej lidem nad cestou kousek nad hlavou(snad to aspoň uměj..snad).Někdy se objeví človíček co se pokouší svým modelem sestřelit Blaníka když trénujou přistání do omezeného prostoru přes modeláře a v neposlední řadě všudepřítomní "civilisté", kteří už poslední dobou neznají ostychu a vlezou vám skoro " do nádrže " , ale to je nejmenší zlo.Jinak je točná fajn a to hlavně kvůli tomu, že ji mám kousek z modřan.Jinak kdyby jste chtěli vidět nějaké fotečky z točný a nejen tam tak na http://www.modelari.xf.cz


Naposledy upravil Kabriolin dne čtv 31.08.2006 8:23, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Chcíplo to tu :(
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2006 8:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
To nám tu "Pšenka" dlouho nerostla....nějak je to tu mrtvý :x To je škoda já myslel, že na točnou chodí víc lidí 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2006 19:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.8.2005
Příspěvky: 2403
Bydliště: letiště Točná, Praha
Ahoj lidi pudete někdo zítra na točnou? má bejt líp a v sobotu má bejt 26 to bude paráda:)

_________________
kanál: 40 Mhz-81, 54, 53 a 2.4 Ghz Jeti DUPLEX
Modeláři Točná


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 31.08.2006 22:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
:cry: nejsem v dosahu...Asi půjdu až v pondělí :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 11.09.2006 16:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
Příště půjdu lítat v lepším čase jak za úplňku.. :lol: Ale druhej den to bylo mnohem lepší a dokonce tam nebyla ani noha :!:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.09.2006 12:12 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 29.8.2006
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha
Vážení, chodím na Točnou také již pár let a domnívám se, že není ani snad třeba lákat tam více modelářů. Už tak je tam často husto, jak na zemi, tak hlavně v "éteru". Jsme tam navíc "trpěni" aeroklubem, takže bych to fakt nehrotil. Méně publicity může znamenat v konečném důsledku více... :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12.09.2006 13:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.7.2005
Příspěvky: 1406
Bydliště: Prague
Kdo tady koho láká :?: Kdo lítá jinde a příde na Točnou zjistí jak děsné je to letiště a obratem vypadne a už se tam nevrátí tak buď v klidu :!: Mám to tam blízko tak to trpim, ale neboj se, že kvůli hodně lidem to aeroklub zavře...ono jde o to jak se tam lidi chovaj a o hovada neni nouze :evil: Když se tam budou modeláři chovat poslušně, tak je aeroklub nechá tak buď v klidu, že ti někdo ukradne tvoje místo na slunci :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz