Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: záběh ABC motoru
PříspěvekNapsal: čtv 11.11.2004 1:22 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.3.2004
Příspěvky: 115
snažil jsem si projít veškerou mě dostupnou literaturu a originální návody i české překlady a rozdíly v popisu záběhu jsou brutálně rozdílné :o :evil: . U jednoho nejmenovaného motoru je dokonce v angl. originále napsáno :"zabíhat velmi bohatou směsí alespoň 2 nádrže" a český překlad říká: " ABC motor je třeba od začátku zabíhat s chudou směsí a při vysokých otáčkách, motor se musí rychle ohřát na provozní teplotu" :(
skromný a rychlý dotaz - nemohl by zde někdo ze znalců čuďáků popsat záběh jako takový :?: - hlavně zkušenosti
díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 11.11.2004 14:49 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
zkuš napsat výrobci, nebo se kouknout na jeho stránky, tam určitě najdeš to správné pro ten a ten motor... A budeš to mít nejjistější

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: záběh ABC motoru
PříspěvekNapsal: čtv 11.11.2004 23:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2004
Příspěvky: 1
hajaja píše:
snažil jsem si projít veškerou mě dostupnou literaturu a originální návody i české překlady a rozdíly v popisu záběhu jsou brutálně rozdílné :o :evil: . U jednoho nejmenovaného motoru je dokonce v angl. originále napsáno :"zabíhat velmi bohatou směsí alespoň 2 nádrže" a český překlad říká: " ABC motor je třeba od začátku zabíhat s chudou směsí a při vysokých otáčkách, motor se musí rychle ohřát na provozní teplotu" :(
skromný a rychlý dotaz - nemohl by zde někdo ze znalců čuďáků popsat záběh jako takový :?: - hlavně zkušenosti
díky



Já bych to asi moc neřešil. Bohatá směs nic nezkazí a nízké otáčky taky ne. Ten český překlad mě připadá jak návod jak to blbě zaběhnout. :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 09.02.2005 21:22 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.2004
Příspěvky: 16
hajaja....Ten motor je jistě Ir..ne,že? :o Taky jsem do toho návodu čuměl jak blbej. Hold kvalitni českej překlad :twisted: Prošel jsem spoustu návodů na záběh a všude bylo to stejné:výbrus ABC-bohatá směs.Ono to i souhlasí s tím co je napsaný v originále.A už jsem pár motorů zabíhal a vždy se mi tento postup osvědčil-Takže na jaře je voloba jasna 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 18.02.2005 21:39 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2004
Příspěvky: 403
Bydliště: Nový Jičín
Souhlasím s Berym, mě to takhle fungovalo. Bohatší směs 1 - 2 nádrže a nechat žbrblat no a pak zkusit vyladit na max, když se mu nechce tak opakovat proceduru až to pude. Zatím většinou do vyjetí čtvrté nádrže jel motor jako pila :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz