Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: AKROBAT typu ZOOM ZOOMA
PříspěvekNapsal: pát 05.11.2004 20:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
Nemáte někdo plány nebo aspoň nějaký údaje o takovým letadélku??? Chtěl bych ho postavit.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 05.11.2004 20:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
Jo mělo by to bejt s nějakým stříďáčkem schopný visu ať to za něco stojí :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 12:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
Kup si rovnou stavebnici. Můžu vřele doporučit. Stojí tuším kolem 1100,- a je v bezvadným předpracování. Pokud ti jde o peníze, tak uštříš jen na té stavebnici a nebude toho moc. Pokud chceš stříďák, tak min 1200,- regl taky a baterky budou taky tak nějak. já jsem se dostal na desítku jen to fiklo.....A to jsem nekupoval příjmač a vysílač, ty jsem měl doma. Mám ho doma. Jediný, co bych změnil na stavebnici, jsou ty dráty, který se lepěj do trupu a křídel. Hlavně ty do trupu. Protože jsou hodně ohebný a při silnější ráně se ohnou a už se nanarovnaj. Bohužel je s nima ohnutej i trup :( . Takže je pak musíš zase vyřezat, narovnat a vlepit zpět.....Pokud je to jen trohu ohnté, stačí ohnout trup a narovnaj se, ale pokud je to hodně, jde to hodně ztuha..... Nebo si kup BLADE. Toho si asi koupím na velký prázky.....Teď vůbec nemám čas. V neděli nebo v pondělí jedu do brna a vracím se v pátek.... No a o víkendu je teď skoro vždy tak na draka a ne na lítání :(


Mno nic, zatím....

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 12:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
jo BTW kam chodíš lítat, a co máš za krystal. Sice je to dost daleko od budějek, ale ..... Pak se někdy můžem domluvit až budeš mít zooma nebo něco podobnýho a někde se srazit. Přemýšlel jsm o tom, chodit do haly, ale jediná, která by šla, tak je asi na gymplu nebo v sokolovně. Jenže pro mě jako pro studenta je to sakra drahý!!! Chodíme v sobotu na dvě hoďky na fotbal na ZŠ TGM do tělocvičny a chcou 400,- :(

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 14:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2004
Příspěvky: 149
:lol: :) A co tak Inferno od Formoplastu do něho doporučený sříďáček PYTHOON a lipolky . Přijímač 5kanálů a serva 9g jsem viděl do 500Kč/ kus u Pelikána a regulátor Jeti. Nemám to však vyzkoušený. Motor asi 1000,- model 1300,- . To by ti mohlo pomoci a INFERNO jsem lítat viděl a paráda. Fotky najdeš na www.formoplast.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 16:56 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.8.2004
Příspěvky: 28
Bydliště: Hradec
Podívej se taky na ZoomBi /Hacker model/ a Blitze /Freeair/. Začínám jako ty a vybíram si z těchhle. Zatím vedou Zoomzoom a ZoomBi protože jsou těžší a budu se s nima líp lítat venku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 20:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
tak to dík za rady ,ale já chtěl vyzkoušet takovej materiál podobnej purexu ale asi sena to vyprdnu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 20:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
to SAKIL: teď nevím co mám za krystal ale jedu na 40mhz na FMku a krystal si asi koupím ještě nějakej náhradní a do budějek to mám 6,5km tak to není daleko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 20:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
jo a teď mi poraďte: 1)co je jednodušší na pilotáž
2)co vydrží víc
3)své skušenosti s modelem
DÍK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 06.11.2004 20:40 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
no tak spíš toho zooma a co říkáte na ty serva a přijímač od pelikána???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 07.11.2004 13:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 9.10.2004
Příspěvky: 149
:D Inferno jsem viděl lítat v bušáku, kdy jsem s modelem 3D TOP STAR na dvanáctku žhavíka měl obavy vyletět a tenhle klučina s ním předváděl neuvěřitelné věci. Taky jsem ještě tak lehký model neměl a chci si ho pořídit na tréning na malé ploše. Zoma jsem taky viděl lítat? Snad je to těmi piloty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.11.2004 9:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 2.11.2004
Příspěvky: 408
Bydliště: Jakubov u Mor. Budějovic
Teď mě napadlo co říkáte na Cobru od fy Potenský. Dokáže to viset a i s regulátorem a motorem stojí 2600,- což je asi jak stříďák s regulátorem a tady je k tomu i letadlo :) :D :P :twisted:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 08.11.2004 20:04 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
problem je, ze u tohohle era stridak a AC regl neni-je tam 300ka a potenskeho regl. a navic, kdyz uz od potenskyho, sel bych spis do christen eagle. je sice v ARC o tri stovky drazsi, ale me osobne se vic libi- jak co do vzhledu, tak bych i cekal klidnejsi letovy projev(preci jenom je to dvouplosnik), asi to nebude tak divoky jako kobra. ta mi pripada spis jako ero na vyblbnuti, na trenovani akrobacie bych bral spis toho eagla. ale nemel jsem je, tak s praktickou zkusenosti nemuzu slouzit.. ale u freeair maji blitze za 1200,- a prijde mi o dost lepsi.. je taky z epp, i kdyz asi toho nevydrzi tolik co cobra a mozna ze kobra si spis poradi s mensim vetrem. jinak ta cobra stoji samotna 1600 a zoom zoom je preci jenom o nakou tu stovecku levnejsi.. ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 23:25 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2004
Příspěvky: 28
Bydliště: Zlínský kraj
O kobře ani neuvažuj je nestabylní přy vysení a nemá zrovna ladné tvary je to spíš takový normální akrobat a né 3D

_________________
MP


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01.12.2004 23:33 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Martin:jo, mas pravdu, na druhou stranu kdyz to tak vemu, cobre nebude pro zacatek vadit par bouchancu a podobne, i kdyz neni urcite idealni, mozna lepsi lez zacit rovnou s halovym specialem-myslim z toho duvodu ze venku se trenuje dobre a v hale muzes mit dost velky problemy, a s halovym specialem si venku moc nezalitas.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz