Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Elektrovetroň. máte plánik?
PříspěvekNapsal: pát 28.01.2005 11:11 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
chcem si postavit nejaký elektrolet-vetroň na pohon Speed 600, nejaký klasický balzový, nenáročný na stavbu, najlepšie s chvostom do T, nemáte niekto plánik alebo odkaz???


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28.01.2005 21:57 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.2.2004
Příspěvky: 72
Bydliště: NJ Zb
kupsinejaky laminatovy trup to bysmel mozna lepsi:)) je pekny a neska uz sou vymakane zadne tezke ostepy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.01.2005 10:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
ok, mozno s tym laminatovym trupom by to šlo, ale kde zohnat plan na kridlo a vop???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.01.2005 10:55 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2004
Příspěvky: 98
Šprk E z RCM 5/98 by sa ti mohol pacit...
Obrázek


:arrow: Stiahni tu:http://www.modelwing.szm.sk/sprk_e.jpg :wink:

_________________
Powered by LINUX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.01.2005 11:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
no, nevipada to zle... a trup ma ten laminatovy???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29.01.2005 13:08 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.7.2004
Příspěvky: 98
ee, trup ma z balzy 2mm, ale ak chces mozes kludne pouzit laminatovy trup, v tom nevidim problem... poslem ti do emailu stavebny navod na toho Sprka...

_________________
Powered by LINUX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 30.01.2005 22:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.2004
Příspěvky: 65
Bydliště: LM, Slovensko
Koukni se na http://members.fortunecity.co.uk/slmohr/. Jsou tam spousty plánů na všechny možný modely.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 31.01.2005 17:29 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 29.2.2004
Příspěvky: 72
Bydliště: NJ Zb
nevim podle me je ¨laminatovy trup vyhodny vic vydrzi je pekny. je vnom misto.... kridla semi zdaji ale vzhledem k ovladatelnosti i krouzeni v kominu lepsi do w nez jen usi..... a vyskovku udelat z pbne desky proti flatru je to odolnejsi....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2005 11:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 10.7.2004
Příspěvky: 307
Bydliště: Moravské Budějovice
To cuki: zkuš se ozvat THUNDEROVI, ten má nějakej větroň na 600...Kdysi jsme měli Fenixa na 700. 2500mm a sedmičlánek tuším 1400mAh. Nikdy jsme ale neměli extra dobrý délky letů...Nikomu (mě ani tátovi) to nikdy nějak nešlo...Jednou jsem ale měl VEGU 2 na 2ccm juniora a jednou se mi s tím podařilolítat cca 2hodiny !!! dokonce jsem to ztratil i z dohledu..Pak jsem se začal bát, že dojdou baterky. Měl jsem T6 AM 27 Modelu a nenabíjecí baterky.....nakonec jsem s tím přistál.... To byl můj nejdelším let....Ke konci mě to už nebavilo a motala se mi hlava atd.....Pak jsem měl Tracy a tu jsme neuměli kočírovat ani jeden...furt houpala a na gumicuku nechtěa jít moc vysoko....Tak jsme ji prodali a koupili motoráka....Presto2 na 7,5 a pak to začalo...

_________________
'''::: Sakil :::'''


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 01.02.2005 20:37 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2004
Příspěvky: 494
TO SAKIL: nechcem ale nic kupovat postavene... mam lepsi pocit z modelu ked si ho postavim sam, preto mi trochu nevonia ani ten laminatovy trup, ale ten by som nakoniec prekusol kedze ma lepsie vlastnosti ako balzovy...

ide mi cisto o nejake planiki, kua sak ich musia byt tony, ci uz nikto nestavia doma sam pre radost ale kupuje len same stavebnice, ci co??????? :evil:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 02.02.2005 21:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.3.2004
Příspěvky: 686
Cuki: rekneme si po pravde, ze stavebnice sou stale castejsi. i kdyz me taky nevoni, radsi si letadlo postavim sam. mam doma par planku ale je to A2 stary modela planky. ted zrovna mam rozdelanyho admirala(priznam se uz od prazdnin, uz sem na nem zase hodne dlouho nic neudelal :oops:), chystam ho na sezonu na podhoransky V2. jsi- li svetaznaly modelar ktery uz o letadlech neco vi, snad nebude takovy problem neco navrhnout? jen si rekni kolik ses ochotnej investovat do pohonu a podle toho si rekni vahu, vynasob ji 0.9(v mym pripade 0.7, vzdycky nekde neco naberu :( ) a navrhni si neco co bude tvemu oku ladit a bude aspon obstojne letat. profily ktere se nejcasteji pouzivaji sezenes myslim bez problemu na internetu, a aspon si navrhnes ero, od ktereho budes moct cekat presne to co chces ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz