Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: sob 05.02.2005 22:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
Sia ludia. Chcel som sa spytat ci nemate niekto mixer (vsak viete). Teda nie mixer ale schemu nan. Som student a kupovat to nechcem moze byt aj taka schema do visielacky alebo aj do lietadla. Som elektrotechnik a som sikovny tak chcel by som si to skusit spravit. Tak ak mate niekto schemu tak mi ju poslite na e-mail. Popripade ked tu surfuje niejaky starsi modelar a neplanuje uz lietat a ma mixer do samokridla tak nech sa mi ozve (bol by som rad keby mi ho daruje ale taky sa asi nenajde ale ak predsa tak nech napise na e-mail). Tak posielajte schemi ak mate PLEASE. Velmi, velmi, velmi to potrebujem lebo vetrone ma uz nebavia tak chcem zbuchat len tak zosrangy polistakoveho fokaca (kridielka, vyskovka). Popripade mi mozne posielat schemy aj na nieco ine ale hlavne ten MIXER a nech su to schemi iba modelarske. Tak to bolo asi vsetko co som chcel tak uz len mi nieco poslite. Usmívající


Naposledy upravil helbo dne pát 11.02.2005 22:05, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 05.02.2005 23:50 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
http://www.rcmania.cz/elektro/mixer.htm

jinak prosím stejný příspěvek nedávat do dvou různých fór...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.02.2005 0:43 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
da sa spolahnut na tu schemu nie ze to podne pocas letu :)
no a skusal si to osobne.............
videl som tam dalsie pridavne clanky bolo ich potrebne tam dat hmmm.....
neda sa to vyviest s baterii co su vo vysielacke..........
a este sa chcem spytat ci je ta schema kompletna a to co je tam dokreslene cerveny ci to tam ma byt ale asi ano lebo mi to tam sedi ..............
tak ak tu budes tak mi nato napis odpovede............. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.02.2005 16:20 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
Losna píše:
http://www.rcmania.cz/elektro/mixer.htm

jinak prosím stejný příspěvek nedávat do dvou různých fór...


no sice ta schema je primitivna ale predsalen sa spytam nemas nahodou nato aj navrh na plosny spoj lebo nechce sa mi nad tym az tak uvazova. Please ak tu budes tak mi to naskenuj ak to mas alebo posli mi link kde to najdem alebo mi to naskenuj alebo neviem co. Tak ked tu budes vyjadri sa mi ktormu ............... :!:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.02.2005 21:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2003
Příspěvky: 360
Obrázky: 0
Blog: Zobrazit blog (3)
žádné extra články nejsou potřeba - přečti si to pořádně. Mně to fungovalo bez problémů, plošňák nebyl - resp. bylo to na univerzální desce. Jak tě tak poslouchám, radši si kup hotový mixér do modelu.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 06.02.2005 22:42 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 5.2.2005
Příspěvky: 1756
Bydliště: SVK, Nitra
Losna píše:
žádné extra články nejsou potřeba - přečti si to pořádně. Mně to fungovalo bez problémů, plošňák nebyl - resp. bylo to na univerzální desce. Jak tě tak poslouchám, radši si kup hotový mixér do modelu.


Zdar
No a teraz pekne po SLOVENSKY :)
precital som si podrobne clanok ktory bol k tomu popisany........
zistil som kopu veci.......... a premna to nieje problem spravit ..... premna je to taky problem asi ako pre teba vypit pohar(v CZ- sklenici) vody..... cize ked budem mat cas tak to zbucham a potom sa ti ozvem..... no a v tom clanku ma velmi potesilo to co bolo uplne nakonci. To ze jeden typek si to spravil na FM314 taku mam aj ja sluzi mi uz dobre dlho a som s nou spokojni... cize nieje to problem zbuchat do nej....... a chcem sa ta spytat spravil si si vyvodo na ten kabel s toho kniplu teda mysli normalne +,- kabel a siginalovy kabel........ ale to je jedno ja to spravim.... do konca mesiaca je to zbuchane.... (mozno)......... a este sa chcem spytat na e-mail toho typka co ma tu graupneru teda FM314 keby som to nevedel zapojit alebo mal by som niejake problemy hodil by som kus reci s nim...ked vravel ze to zbuchal... no idem si pomalicky navrhovat schemu na DPS nemal by to byt problem vsak som elektrotechnik (sice este len druhak ale to nieje ajtak problem).... tak mi odpis na tie veci a ja ked to zbucha tak ti napisem aby si bol informovany..... ajtak doleta je casuuuuu.... cize mozem si to robit precizne :) :) :) tak zatial sa maj :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz