Gyro Cortex 3 Bavaria Demon

Vysílače přijímače, serva, powerboxy, akumulátory, nabíječe...

Re: Gyro Cortex 3 Bavaria Demon

Odeslatod HonzaS v 20/10/2014, 09:50

Dzordzik napsal:HOLD Zdeno znamená držet nastavený směr letu bez ohledu na okolnosti, tj. i přes turbulence nebo tvoje snahy o řízení to poletí pořád tam kam to letělo než si to přepnul do HOLDu, proto je to nevhodné pro start a přistání a až na naprosté vyjímky také pro jakýkoli jiný let než tebou zmiňované visení, které se tvých modelů netýká.

NEEEEEE! Pozor, nepléct Hold na Cortexu a HL na běžných gyrech!!!

Hold na Cortexu bych ve Zdendově modelu nezapínal NIKDY. Jednak to nebude potřebova, a jednak (jak jsem říkal) začnou se dít divné věci. :wink: Zkoušel jsem to a nebylo to moc lítatelný ani v EPP akrobatu. V normálním režimu je to pohoda.
Opačná směrovka na zádech je nejsilnější síla ve vesmíru!
HonzaS
VIP člen Akrofora
VIP člen Akrofora

Jméno: Jan
Příjmení: Špatný
Letiště: Bechyně
Hangár: Pilot RC Extra 2,25, Hacker
Badan Vertigo 2m, Hacker
RCFactory Edge 540 V3

Re: Gyro Cortex 3 Bavaria Demon

Odeslatod bulldog v 20/10/2014, 10:42

NEEEEEE! Pozor, nepléct Hold na Cortexu a HL na běžných gyrech!!!

Hold na Cortexu bych ve Zdendově modelu nezapínal NIKDY. Jednak to nebude potřebova, a jednak (jak jsem říkal) začnou se dít divné věci. :wink: Zkoušel jsem to a nebylo to moc lítatelný ani v EPP akrobatu. V normálním režimu je to pohoda.[/quote]

Honzo -zatím jsem to nezkusil,ale " prý " vyzkoušet vysoko a u mého modelu pak využít jen na nízký průlet nad plochou.......???
bulldog
Propaguje AF
Propaguje AF

Jméno: Zdeněk
Příjmení: Zehnálek
Letiště: jak kdy
Hangár: Arado 195 2,5m ZDZ 80RVJ Meta sokol L-40 3m s motorem MVVS 80 a polystyren Zlín 526

Předchozí

Zpět na Elektronika