Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2006 20:04 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 15.10.2005
Příspěvky: 26
Jen tak pro zajímavost,včera jsem s Easynou vylítnul za nějakým dravcem,který si pěkně kroužil v termice.Ten pták se kupodivu vůbec nenechal rušit,jenom změnil směr točení.Po vypnutí motoru jsme si tam zaplachtili oba dva.Maj asi dobrej radar na termiku,musel jsem to ukončit sestupnou spirálou,ta termická bublina,nebo co to bylo, nás nesla nejen nahoru,ale i do dálky :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 30.05.2006 20:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Nojo, ptaci na to maji cuch!
Ja jsem zase s ES plasil zajice. Zrejme si mysleli, ze se jedna o nejakeho dravce ci co - preci jen ES pripomina spise ptaka nez letadlo :lol:

Zajimave bylo, ze kdyz jsem jednou havaroval pobliz mensi skupinky zajicu, tak se ani nehnuli a dal se vyvalovali na slunicku. Zrejme vybourane kane na zemi jim nevadi :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Pomóóóóóc !!!!
PříspěvekNapsal: stř 31.05.2006 7:44 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Potřebuju radu z trochu jiného soudku. Chci si nahrát obrázek kterej se má zobrazit pod hvězdičkama, a přesto že nemá ani požadovaných max. 21 kB, a je formátu jpg, tak se mi tam nenahraje a ještě mi to drze píše, že obrázek musí být formátu jpg! Já jsem dlouho klidnej!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 31.05.2006 7:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
a mas pocit, ze takovadle kravina patri zrovna do teto diskuze?

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pomóóóóóc !!!!
PříspěvekNapsal: stř 31.05.2006 7:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 16.3.2006
Příspěvky: 339
Mike K. píše:
Potřebuju radu z trochu jiného soudku. Chci si nahrát obrázek kterej se má zobrazit pod hvězdičkama, a přesto že nemá ani požadovaných max. 21 kB, a je formátu jpg, tak se mi tam nenahraje a ještě mi to drze píše, že obrázek musí být formátu jpg! Já jsem dlouho klidnej!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


zkus to tady: http://www.rcmania.cz/modules.php?name= ... pic&t=2191

Já jsem to vyřešil tak, že mám obrázek na svým serveru a do profilu jsem napsal odkaz.

_________________
jezevec.ic.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 31.05.2006 8:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Sice to sem nepatri, ale ja to take udelal jak pise Jezevec - nekam svuj obrazek uploadni a dej na nej pouze odkaz.

PHPbb forum tohle obcas dela. Souvisi to nejak s nastavenim prav na danem serveru ci co. I na nasem serveru se tohle deje a nevim, jak to odstranit. :cry:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: co tohle udělá...
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 9:38 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2006
Příspěvky: 16
Včera jsem Easyho poněkud přemotoroval - instaloval jsem do něj stříďák axi 2814. Hliníková tuba od acylpyrinu vycpaná korkem epoxidem zalepená na místo starého motoru, na ní přišroubované lože, k loži přišroubovaný axík (je tedy výše kvůli velké vrtuli). Podobný postup je na stránkách mpx-easystar.de, ale se slabším motorem. Vypadá to pevně. Ten motor je pro letadla až do 2 kg hmotnosti, takže očekávám nevšední zážitky...jen to počasí!
Co se týče lepení, celého Easyho jsem lepil pohodlně disperzí, drží už rok zcela bez problémů. Vteřiňákem (středním) opravuju, drží dobře. Jiné EP modely lepím lepidlem UHU por, je skvělé.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 17:07 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Říkáš disperzí, a konkrétně? Myslím název. 8O


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: disperze
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 8:30 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2006
Příspěvky: 16
Asi je to jedno, vždycky jsme vše lepili Herkulesem, ale na Easyho jsem koupil disperzi u Vaňoucha, trochu dražší než Herkules, ale vlastnosti mi přišly totožné. Jinak jsou dobrá i lepidla na polystyren, EP a pod. - teď lepím EP UHU PORem, takže bych Easyho lepil klidně něčím takovým. Samozřejmě nejlepší je epoxid, je ale drahej. S ním vlepovat motor, ale jen málo epoxidu, aby šel zas vyříznout a nahradit případně jiným...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 12:26 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Velvary
Tak teď teda nevím, komu mám věřit. V návodu jasně píšou, že elapor je jinej materiál než polystyren, tudíž v žádném případě nepoužívat lepidla na polystyren, Doporučujou vteřiňák s aktivátorem, případně pro alergiky purex. O disperzních lepidlech taky ani slovo. Abych pravdu řek, tak mě osobně je z toho všeho nejsympatičtější ten herkules, páč ho nejlíp znám. Pravda lepil jsem jím vždycky jenom dřevo (balsu). Opravdu to drží ? :?: :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 13:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tak to by me take zajimalo. Takhle od boku bych rekl, ze to Herkulesem drzet nebude. Ale kdo vi.

Ja jsme to lepil vterinakem (bez aktivatoru) a opravoval jsem to 5 min epoxidem.

UHU Por me moc nenadchlo. Prijde me, ze to lepidlo nikdy poradne nezaschlo. Porad je to jako zvejkacka - nic jako pevny spoj jsem s tim nedocilil.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 14:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 15.1.2006
Příspěvky: 215
Bydliště: Blansko
Na tyto gumové hmoty by se mají používat gumová lepidla nebo aspoň pružná, aby při ohybu nedocházelo k praskání.

Ten epoxid proto asi není to pravý potom to totiž praskne vedle lepeného spoje.

Tibor BK


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 15:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
To mas pravdu. Epoxid nebyl uplne idealni, ale faktem bylo, ze predek trup byl tak zdeformovany a rozlamany, ze jsem neveril, ze to neco jineho dokaze dat dohromady.

Kazdopadne pri posledni fatalni havarii se to rozlamalo jeste 10x tolik. Ale myslim, ze by to nezachranilo ani sebepruznejsi lepidlo.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: lepidla
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 12:26 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.4.2006
Příspěvky: 16
Jo, Herkulesem to drží, v pohodě. Jen to déle schne.Střední vteřiňák taky ok, jen je to nepohodlné, moc rozměrné. Hlavu bych si s tím tak nelámal.
Včera šel do vzduchu Easy s Axíkem 2814. Raketa. Za několik vteřin sto metrů vysoko, bodejť ne, když tam na maximum teče kolem 30 A. Nicméně člověk musí dávat bacha, je trochu labilnější (vyšší hmotnost) a o něco rychleji klesá, zvětšil se odpor vzduchu (motor i velká vrtule). Ale je to sranda. Uložení motoru bohatě drží. Foukal velmi čerstvý vítr,ale stačilo čtvrt plynu a vítr jako by nebyl. Dost neobvyklý zážitek, ještě teď se směju.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 13:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja mam sienou myslenku osadit ES dopredu spalovacim motorem 3.5 ccm. Zrejme to dopadne spatne, ale ja mam ES uz totalne rozsekaneho, tak pro tu srandu bych to nekdy zkusil...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 189 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz