Skywriter

Vysílače přijímače, serva, powerboxy, akumulátory, nabíječe...

Skywriter

Odeslatod R.a.d.i.m v 17/7/2015, 15:08

Ahoj snad mě někdo nakopnete správným směrem.
Mám ve dvou letadlech skywritera v obou bezproblémově chodí s mixem plynu.
Brácha si koupil dalšího nacpeme to do letadla "na sucho" vše jede (mix jsem okopčil z extry kde mi to funguje - vysílač Futaba Futaba T10 - brácha má stejný)
Vypnu zapnu letadlo a čerpadlo nejede a za boha jsem to nerozchodil tak jsem se vykašlal na mix do plynu a dal to natvrdo na přepínač zapnu vše jede dokonce zkouška kouřivosti proběhla bez problémů vypnu letadlo dotankuju tekutiny odstartuju a nic tak přistání a čerpadlo nejede. Tak další pokusy s nastavením vysílače a zase sem nějak docílil toho že to jelo ale po vypnutí zase nic no a dnes už sem to pro změnu rozjel jen na nějaké zcela minimální otáčky . už su z toho tak blbé že potřebuju nakopnout co dělám špatně- vadu v čerpadle bych asi uplně nehledal když se mi podaří probudit tak jede a dělá to co má ale nějak se mi nedaří dosáhnout toho aby mi jelo pokaždé
Dík
RH
Radim
R.a.d.i.m
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Radim
Příjmení: Hnilica
Letiště: Letiště Holíč
Hangár: EF EXTRA 300 125"
Elanor 2015 F3P
Fokker EIII 3000mm

Re: Skywriter

Odeslatod R.a.d.i.m v 17/7/2015, 18:37

Tak problém byl v zubovém čerpadle zborka rozborka vyřešeno hulime
Radim
R.a.d.i.m
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Radim
Příjmení: Hnilica
Letiště: Letiště Holíč
Hangár: EF EXTRA 300 125"
Elanor 2015 F3P
Fokker EIII 3000mm

Re: Skywriter

Odeslatod CELERON v 17/7/2015, 22:35

Já měl taky nějak "zkříženej" motor proti čerpadlu a stejný chování do malejch toček se nechtěl rozbíhat, pouze do velkejch ale pak se dalo ubrat na malý. Rozebrat, usadit a zajistit tavkou pistolí aby se motor proti čerpadlu ani nehnul. S originál reglem otáček mi Skywriter chodil blbě, prudká změna z minima na maximum při pár stupních na páce. Dal jsem tam 6A DC regl od Jeti a nebetyčnej rozdíl. Jenže ty regly už jsou nesehnatelný.
Jirka
CELERON
Člen Akrofora
Člen Akrofora

Jméno: Jiří
Příjmení: Bíba
Letiště: Nový Bydžov
Hangár: Funtana 2.6m ZDZ90
Extra 330 2.2m Roto 35
Zero A6M5 1.8m ASP91
Z50-L DLE40
Spacewalker 2.2m DLE2