Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Flying Dragon
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2006 21:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
Zdravím vás. Kdysi dávno jsem si koupil letadlo Flying Dragon od JR models.
Před rokem jsem to zkoušel a ve vzduchu jsem to neudržel víc jak 20 sekund. Párkrát jsem to zkusil s podobným výsledkem a nechal jsem toho. Teď jsem se k tomu vrátil, že to zkusím znova. A chtěl bych se zeptat jestli tohle éro vůbec lítá. Ještě jsem s ničím neletěl a mám zkušenost jedině s lodičkama. Mohli byste mě nejak poučit co dělat když se to nějak dostane do vzduchu, nějaké rady jak to hned neposlat k matičce Zemi? Díky moc.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2006 21:43 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2005
Příspěvky: 10
Bydliště: bydlim-Brno / letam-Luhacovice
Pred par lety jsem si ho poridil taky a vcelku jsem si nestezoval. Stale je letushopne ale ted letam s jinym.
Ve vduchu se da udrzet tak 10, max 15 minut, zalezi na plynu ... tedy jak fouka do svahu, protoze zas az tak moc neplachti.
Zkusenosti pro zacatek? Nesnazit se hned zatacet. ;-) Startovat zkopce proti vetru a napred se naucit udrzet zaroven dostatecnou vysku i rychlost a az pak se snazit krouzit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2006 22:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
Tady to je v okolí rovný nebo kde je kopec, tak tam jsou stromy, takže to asi budu muset zkusit někde na poli. Zkouším trénovat na FMS, ale nemám ten ovladač a ani gameport abych něco postavil sám, takže to zkouším na klávesnici a na tom to de :D .


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06.07.2006 23:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
moj nazor je ze radsej prestan s FMS ked to hrajes na klavesnici navyknes si ze budes knyple stlacat a tahat tak ako na klavesnici tlacitka snam mi rozumies a budes prutko lietat na vsetky strany...Ked uz tak tak si ho teda kup od RCM Pelikana kazdy vecer si daj jednu jazdu a za chvilu nebudes mat problem...

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 5:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
Já bych si ten ovladač docela rád koupil, jenomže jsem viděl že se to připojuje na gameport. Ten na mojí desce není, kdyby byla někde verze pro USB tak bych si to aji koupil.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 6:48 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
AhA.Tak jedine ze by si si urobil redukciu alebo ak mas ovladac s konektorom ucitel zak tak si mozes kupit original interface.Ale ak nemas dobry vysielac (Hitec,Futaba a podobne) tak si treba kupit normal gamebird na GEMPORT a k tomu je este prevodnik s Gameportu na USB.ALe ver oplati sa to ja som sa na tom ucil a teraz lietam 3D akrobaciu uplne v pohode.AK chces aby si to lietadlo uz nemusel viac opravovat a uz ziadne ine tak si to urcite kup urcite to u vas nekde najdes ked som to nasiel aj ja na slovenskej stranke ale tusim ze v Cechach to ma RCM pelikan.
Ja by som si kupil toto aj to mam: http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?kat ... zbozi=1170
a k tomu ten prevodnik http://www.modelhobby.sk/product_info.p ... s_id=77581
Ten prevodnik je sice na modelhobby.sk ale URCITE ho najdes aj nekde u Vas.Tak ja by som zacal asi tak a potom uz budes lietadlo zvladat a prejdes na lepsi rychlejsi a sviznejsi model.Caw :)

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 18:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
SrAjni píše:
AhA.Tak jedine ze by si si urobil redukciu alebo ak mas ovladac s konektorom ucitel zak tak si mozes kupit original interface.Ale ak nemas dobry vysielac (Hitec,Futaba a podobne) tak si treba kupit normal gamebird na GEMPORT a k tomu je este prevodnik s Gameportu na USB.ALe ver oplati sa to ja som sa na tom ucil a teraz lietam 3D akrobaciu uplne v pohode.AK chces aby si to lietadlo uz nemusel viac opravovat a uz ziadne ine tak si to urcite kup urcite to u vas nekde najdes ked som to nasiel aj ja na slovenskej stranke ale tusim ze v Cechach to ma RCM pelikan.
Ja by som si kupil toto aj to mam: http://www.rcm-pelikan.cz/index.php?kat ... zbozi=1170
a k tomu ten prevodnik http://www.modelhobby.sk/product_info.p ... s_id=77581
Ten prevodnik je sice na modelhobby.sk ale URCITE ho najdes aj nekde u Vas.Tak ja by som zacal asi tak a potom uz budes lietadlo zvladat a prejdes na lepsi rychlejsi a sviznejsi model.Caw :)


No ten převodník není zrovna levná sranda. Daleko levněji mě vyjde si koupit ne zrovna kvalitní šestikanálovou zvukovku od f. CMedia i s gameportem za cenu něco kolem 200 peněz českých. Ten ovladač si nejspíš koupím, i když jsem si chtěl nejdřív koupit nabíječku Shark 10 a na obě věci peníze nemám. Ale raději ten ovladač, přece jenom dáhradní díly na letadlo nejsou zrovna levné. Díky za radu.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 07.07.2006 19:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
Nazor na ovladac.Super vec ja s tym lietam kazdy den mam simulator AFPD ( nemusim sa s tym chvalit nemam to legalne) a stale to hravam ked chcem nieco skusit nemusim sa bat a zapnem si simulator.A moj nazor na Shark.Je to nabijacka ktora je podla mna pre totalnych zaciatocnikov a ta nabijacka spravi vsetko sama ma sice vseliake vylepsenia no zaciatocnikovi su uplne cudzie :)

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 19:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
SrAjni píše:
Nazor na ovladac.Super vec ja s tym lietam kazdy den mam simulator AFPD ( nemusim sa s tym chvalit nemam to legalne) a stale to hravam ked chcem nieco skusit nemusim sa bat a zapnem si simulator.A moj nazor na Shark.Je to nabijacka ktora je podla mna pre totalnych zaciatocnikov a ta nabijacka spravi vsetko sama ma sice vseliake vylepsenia no zaciatocnikovi su uplne cudzie :)

TAk ovladač jsem si už obědnal, jsem na to docela zvědavý. Místo toho převodníku jsem si koupil zvukovku s gameportem za nějakých 231Kč. Pořád je to levnější než ten převodník a to nejmíň o polovinu. Nějakou nabíječku bych si postavil, ale nebylo by to tak univerzální. Mě se ta nabíječka zdá být celkem dobrá, nenapadá mě jaký bymohl být rozdíl, z modelářského hlediska, mezi nabíječkou pro začátečníky a ty pokročilé. Nejspíš asi v ceně :D ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 20:40 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
Napriklad.Ten shark ma konektor tusim USB do pocitaca a zapisuje jak nabija baterky ci take nieco co je podla mna zaciatocnikovy uplne jedno a tiez nechapem naco je tam podsvieteny LCD displej a cele sa to ovlada tak pre ....mne je to jedno aj tak by som ju chcel vyzera dobre ale za tie peniaze.Ja som si kupil JETI 20char a som spokojny...a ta cena je fakt rozdiel..jj spravil si dobre ze si si to objednal.Tak si schuti zalietaj :) cUS

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 21:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
Mě se ten shark zdá bejt dobrej aspoň pro mě. Já potřebuju nabíjet více typů akumulátorů (Ni-MH, Pb, Li-ion) a ta nabíječka je umí. Z mýho pohledu elektronika je to celkem dobrá volba. Ale jinak se už na ten ovladač docela těším.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 08.07.2006 21:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
SrAjni píše:
Napriklad.Ten shark ma konektor tusim USB do pocitaca a zapisuje jak nabija baterky ci take nieco co je podla mna zaciatocnikovy uplne jedno a tiez nechapem naco je tam podsvieteny LCD displej a cele sa to ovlada tak pre ....mne je to jedno aj tak by som ju chcel vyzera dobre ale za tie peniaze.Ja som si kupil JETI 20char a som spokojny...a ta cena je fakt rozdiel..jj spravil si dobre ze si si to objednal.Tak si schuti zalietaj :) cUS

asi te zklamu, ale shark10 nema usb konektor a krome nabijeni, vybijeni a cyklovani vsech typu modelarskych accu neumi nic. starsi verze co mam nemela podsviceny display, ovsem musim rict, ze by se hodil. kdo ma furt rozsvecet, kdyz chci videt kolik uz se do baterek veslo. dalsi vylepseni v nove verzi jako vypinani dobijeni pri dobiti na urcitou uroven, take neni spatny napad, ale hlavne co je vyborne, ze konecne je moznost vypnuti pipaku pri skonceni dobijeni. ten me dost rozciluje. takze nova verze je super, resi takrka vse co mi na stare vadilo, ale ta stara mi taky staci.

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 09.07.2006 20:16 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.2.2006
Příspěvky: 1173
Bydliště: boRn to 3D
newem ci to je shark 10 ale wiem ze niaky shark to mal a to mi prijde zbytocne...je to moj nazor

_________________
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with experience.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.07.2006 8:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.6.2006
Příspěvky: 1185
Bydliště: Olomouc, přechodně Brno
Už mi konečně přišel ten ovladač pro simulátor. POřídil jsem si zvukovku s gameportem a nejde mi to, hardwarový konflikt. Takovou smůlu můžu mít jenom já...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12.07.2006 8:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.2.2006
Příspěvky: 1609
Bydliště: Praha
musis vypnout starou zvukovku

_________________
P-47 Thunderbolt - Titan ZG 20; SniperV2 - 6s A123; Plackolet - 2,5ccm; EPP Mustang; BF109e; Futaba T7C FASST; Hyperion EOS0610i NET


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz