Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

Jste pro/proti tomuto příspěvku
Jsem pro 85%  85%  [ 17 ]
Jsem proti 15%  15%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 20
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kde vydělat penízky
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 20:37 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 4.9.2005
Příspěvky: 47
Když si pročítám RC revue, nebo kterýkoli podobný časopis zaujmou mě inzeráty se slovy kdo daruje, kdo přenechá... Vím, není to jednoduché živit našeho "oře". Ale myslím si, že pokud se chce všechno jde. Nechci prosit o vybavení, nechci rozbitá letadla. Jen bych se rád zeptal jestli někdo nevíte kde sehnat na vysočině nějakou práci. Je mi úplně jedno co to bude, třeba kopání s lopatou, třeba programování, třeba práce na zahradě nebo u pásu v továrně. Pro svého miláčka udělám cokoli.. Pokud by kdokoli měl zájem nabídnout jakoukoli pomoc budu moc rád.... dík


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 11:21 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.5.2006
Příspěvky: 27
Bydliště: Šlapanice u Brna
Měl jsem stejný problém. Chtěl jsem RC řízený model a začínal jsem s ničím. Takže jsem si vypočítal, že pokud nechcu žádej čínskej šmejd, tak mě to vyjde na 11 000 Kč. Ale kde je sehnat. Dal jsem se na roznášení letáků. Hrozná práce. Od března do začátku května, každý týden nachodit 50 km. Ale pod představou letadla jsem to nevzdával. Za ty dva měsíce jsem si vydělal 6500 Kč a jsem mnohem blíže k mému cíly. Teď sháním různé informace o motorech a tak. Takže si myslím, že když práci chceš, tak si ji vždy najdeš. Ale toto bych ti nedoporučoval. Ale pokud bys fakt chtěl, mohl bych ti dát číslo na jednu takovou agenturu, která to provádí. Chce to se jen ptat a ptat a určitě se něco najde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 11:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Zrovna vcera jsem smazal mail z jakesi agentury, ktera me nabizela celou skalu prace na Morave. Doma bych to mozna jeste nasel ve smazane poste... Jestli jo, tak ti to mohu preposlat.

Me by zajimalo, zda se nedaji vydelat penize primo provozovanim RC modelu. V uvahu pripada napriklad reklamni cinnost / sehnat sponozra.
A take jsem videl ze kdosi provozuje letecke snimkovani z RC modelu napriklad pro stavebni firmy, ktere pak dane snimky pouzivaji pri propagaci svych projektu...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 16:10 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.7.2005
Příspěvky: 72
Bydliště: Dejvice
A nevite nekdo o nejaké práci v praze je mi jenom 15 atak se mi zatim nepodarilo nic sehnat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 16:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Vzduchoplavec píše:

A take jsem videl ze kdosi provozuje letecke snimkovani z RC modelu napriklad pro stavebni firmy, ktere pak dane snimky pouzivaji pri propagaci svych projektu...


jj nedavno jsme objednavali chlapika s RC modelem na nafoceni ruznych objektu ze vzduchu. dokonce kdyz neni pobliz vhodna startovaci plocha, tak startujou treba i 3 km daleko a pomoci vysilacek si predava model ve vzduchu i vice pilotu :-) fakt profesionalni pristup. akorat nas nakonec jedna fotka vysla na vic jak 3 tisice :-/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 18:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Tyjo! Prosim, jeden snimek za 3000,- tomu rikam bussiness! :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 19:14 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 11.11.2005
Příspěvky: 161
Bydliště: Habartov
Vzduchoplavec píše:
Zrovna vcera jsem smazal mail z jakesi agentury, ktera me nabizela celou skalu prace na Morave. Doma bych to mozna jeste nasel ve smazane poste... Jestli jo, tak ti to mohu preposlat.

Me by zajimalo, zda se nedaji vydelat penize primo provozovanim RC modelu. V uvahu pripada napriklad reklamni cinnost / sehnat sponozra.
A take jsem videl ze kdosi provozuje letecke snimkovani z RC modelu napriklad pro stavebni firmy, ktere pak dane snimky pouzivaji pri propagaci svych projektu...


myslíš tohle?
http://www.aerodata.cz/cz/index.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 20:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.11.2003
Příspěvky: 624
jj nedavno jsme objednavali chlapika s RC modelem na nafoceni ruznych objektu ze vzduchu. dokonce kdyz neni pobliz vhodna startovaci plocha, tak startujou treba i 3 km daleko a pomoci vysilacek si predava model ve vzduchu i vice pilotu :-) fakt profesionalni pristup. akorat nas nakonec jedna fotka vysla na vic jak 3 tisice :-/[/quote]


Prosítě to fotí Sojkou že jsou schopni letět tři kilometry a za ty prachy není to lepší si to nafotit z letadla? 8O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 06.06.2006 20:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Calimero: Nevim, zda to byla prave tato firma, ale neco na ten zpusob to bylo. To je docela dobra idea, jak na modelarine vydelat.

Pak me napadlo, zda se da nejake prostredky ziskat jako nejaka neziskova organizace typu modelarsky klub nebo krouzek...

Pro pracechtiveho Jojo3D: Ta firma co me obeslala se jmenuje Ceska Personalisticka a stranky maji zde: http://www.personnel.cz. Vubec netusim o co jde, ale v mailu stalo, ze nabizi praci na Morave a vyset asi 30ti pracovnich pozic. Smazal jsme to, protoze jednak praci mam a jednak nejsem z Moravy...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 07.06.2006 8:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Vzduchoplavec píše:
Tyjo! Prosim, jeden snimek za 3000,- tomu rikam bussiness! :lol:


...kdyz kupuju fotky (graficky studio) z fotobanky tak bezna cena je 100-350 Euro za fotku, takze to jeste neni tak hrozny :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz