Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Serva GWS - co si o nich myslíte
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 11:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Chtěl bych se zeptat jaký je váš názor na serva GWS , protože já s nimi moc spokojen nejsem.Už dvě serva ni z ničeho nic přestaly fungovat.
Tak nevím jestli je to problém jenom můj,nebo i ostatních modelářů.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 11:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.5.2003
Příspěvky: 1323
Bydliště: Plzeň - jih
Ja jsem podobny problem resil s p. Horejsim po te, co jsem na zaseknuta serva rozbil dva shockflyery. Serva se zasekavala naprosto neodhadnutelne (nikdy kdyz je mel na stole :) ). Dosli jsme k tomu, ze nova GWSka (5g) jsou trochu tesna a porebuji se rozbehat, jemu se to pry v hazedle take stavalo. Normalne je pouzivam, ted uz zadne problemy nemam.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 11:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 30.1.2006
Příspěvky: 182
Bydliště: Praha 4
Jak velký máš, já mám ty micra ty zatim fungujou ale jsou celkem chatrný a pak jsem měl jedno standartní a po jednom horšim přistání se mi vylámali držáky a Hiteci to přežily bez problému. Hold nižší cena nižší kvalita.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 13:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Master píše:
Hold nižší cena nižší kvalita.
Mělo by to tak být-ale ne vždy.Ty GWS pico jsou totožná s Graupner c 141-ano serva jsou to titěrná a určená do opravdu malých letadel.Já je mám pouze zasunutá do EPP a fungují bezvadně.Pokud je někam zmáčkneš,nebo jinak narveš-nediv se potom, že se zaseknou.Ony ty Hitecy(HS 50 a hlavně HS 55) se taky liší kus od kusu-a někteří s nimi měli takové problémy, že jim už nesmí servo Hitec do baráku.Pokud chceš opravdu super servo-kup si Graupner c 261-8g. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 18:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2004
Příspěvky: 1227
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
ja mam GWS naro pro a naprosta spokojenost, behem cele lonske sezony se mi nezaseklo ani jednou, ani nebyly zadne jine problemy, a to sem je mel prvni v samokridle, pak ve 2m vetroni kde dostavaly zabrat a ted je mam v sharkovi kde to taky neni zadny med..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 19:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2005
Příspěvky: 409
Bydliště: Přibyslav
GWS serv mám několik typů a všechny jsou bez problémů.Souhlasím s Ardo 1, že se s těmi titěrnými věcmi musí patřičně zacházet, vždyť tloušťka materiálu skříně serva je jen několik desetin mm a zkroucení při násilné montáži znemožní nebo pořádně ztíží chod serva..Kolega si pořídil motor od MPJ a důkladně utáhnul přírubu na motor, taky se z něj okamžitě zahulilo,úplně tím přitažením zablokoval ložisko.Utahoval to, jako kdyby ten motor tahal 200 kg a ne 200 g. Takže i ta serva potřebují cit v ruce při montáži!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 25.03.2006 19:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Mám dva kusy Euroline Tiny Pro(GWS Naro Pro,jen jiná nálepka-kupované před asi třemi roky za 790kč)a zdají se být dost dobré. :wink: Za cenu ,jaká je u těchto serv dnes(290kč-náhradní převody 32kč,taktéž páčky)myslím,že není co řešit a GWS je jasná volba :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 26.03.2006 20:24 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2006
Příspěvky: 972
Bydliště: Valašské Meziříčí
Já mám GWS naro-jsem koupil 5 a z toho mi dvě odešly

JEDNO v elektroletu ITOH 400 - po normálním přistání jsem došel k letadlu-výškovka úplně nahoru a v servu jen křupalo a tím co se v něm stalo mi cukaly všechny další serva a protáčel se motor.
Převody to NEBYLY-selhala elektronika.

DRUHÉ v motoráčku Trick 2,5ccm To jsem nastartoval,na stojanu zahýbal servama-bylo ješte v pohodě.
Potom mi kámoš zvedl letadlo,udělal jsem poslední kontrolu serv a najednou nešlo.
Když jsem ho zkusil protočit rukou tak šlo ztěžka,ještě jsem ho nerozdělal protože mám platnou záručku....

To možná mohlo být přetížením ale v tom elektru to moje chyba určitě nebyla.

_________________
Katana 3m ZDZ160 a další 3m v přípravě


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18.04.2006 7:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.6.2004
Příspěvky: 1627
Bydliště: LIBEREC
já používám různá serva GWS (Hype) bez problémů... U velikosti PICO je opravdu potřeba dávat pozor na zmáčknutí krabičky z boku. Já osobně bych toto servo do EPP křídla nevlepoval, dochází tam k tlakům na servo. Také pozor na uvolnění smršťovací folie, kterou je obal serva stažen. Servo PICO má nejraději klasiské uložení na šroubech a s volným prostorem okolo.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz