Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Střidavý do Space Scooter
PříspěvekNapsal: stř 19.04.2006 9:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2006
Příspěvky: 25
Nazdárek!
Jsem spokojený uživatel super letadýlka Space Scooter.
Přemýšlím o vylepšení střídavým motorem, líbí se mi http://www.czpjsza-motory.cz/product_in ... ucts_id=34

Nemáte někdo zkušenost se zástavbou(jakíkoliv střídavý) a vlastnostmi při letu?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: spacak a POT200W
PříspěvekNapsal: pon 24.04.2006 13:03 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 20.1.2006
Příspěvky: 41
Bydliště: Hradec Kralovej
zdravicko ,
po par pokusech s ruznymi vrtulemi a 400kami a clanky se v mem spacaku usidlil motor POT200W plus JETI ECO 25 regulator a 10x4,7 vrkule. bylo nutne prestavet cumak letadla , ufik jsem cely cumak cca 5 cm od spicky , zabudoval balsovo preklizkove loze a drahy motor prisrouboval tak , aby byla zachovana delka letadla. dale je potreba zvetsit prostor pro baterky pajkou ... trochu se hne teziste ... co se tyce vychylky motoru .. dolu mam 3 stupne a doprava bohuzel o neco vic , takze musim mit lehce potrimovano ... letovy projev je pomerne pekelny ... na plny plyn umi neomezenou vertikalu ( dokud clovek vidi ) , nekdo by rekl , ze je to premotorovane , ale ja osobne budu klidne letat na pul plynu 25 minut :) letam s 3clankem lipol 1250 mAh 20C. hmotnost se ustalila na 615g :) doslechl jsem se ze u motoru znacky potensky byvaji mekci hridele ( je tam 6mm tlusta potvora na kterou se neda sehnat unasec na sklopku .. leda orig od potenskeho ) , takze proste nebourat na cumak no , ale tak je to vzdycky kdyz je moto vepredu :) dale jsem zvetsoval o 5 mm smerovku a o 7 mm vyskovku ( ne ze bych neveril soudruhum z ndr , ale orval jsem oboji pri jedne havarii )


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz