Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: mapy.cz - odkazy na mista, kde letame
PříspěvekNapsal: ned 28.05.2006 22:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
Jelikoz uz tu mame topic, ktery se zabyva modelarskymi videi, pripada mi elegantni, zalozit jako reakci na topic KDE LETAT, tento thread a do nej postupne pridavat odkazy na mista, kam chodime letat.

Ja osobne chodil pres zimu na Slatinu, ale ted uz to asi neklapne, tak pridam hned prvni odkazek. Je to letiste Točná, i kdyz popravde nevim, jak je to s pristupnosti. Jeste jsem tam neletal :oops:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 5:40 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Google Earth

Na webu je dostupná aplikace Google Earth, která umožňuje vidět satelitní snímky celé Zeměkoule jako mapu. Někde je podrobná velmi, jinde méně. Jako automapa použít rozhodně nelze, ale pro některé účely je to špička. Aplikace lze stáhnout z http://earth.google.com (11MB).

Poloha modelářkých letišť je ke stažení zde: http://zd.wwwcity.cz/ModelAirports.kmz

Pokud se najdou nějací dobrovolníci a dodají mi polohu dalších, klidně to budu doplňovat.

Poloha lze poslat lehce:
Zabodnout špendlíček na označené místo (CTRL+N), zadat název, OK. Pak v seznamu Places klikout pravým myšidlem na toto místo, vybrat email a poslat mi to. V Places lze udělat i složku (CTRL+Shift+N), naskládat do ní několik značek a poslat je najednou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 8:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
2zdz: To same jde prave na http://www.mapy.cz: :)

Nicmene tento thread uz existuje - Kde letat - tam uz par odkazu na mape je. Netristil bych to do dvou diskusi - bude v tom pak maglajz.

http://www.rcmania.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2269


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 9:09 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.10.2005
Příspěvky: 193
tenhle thread by mel smysl jen tehdy, kdyby sem vsichni hazeli POUZE prispevky s odkazy na mista, kam chodi letat, jine ne. Clovek by se pak nemusel prohrabavat topicem, kde je pulka prispevku "bez odkazu". Zda se mi to elegantnejsi. Ale zas takova nutnost to neni, jak chcete 8)

Jinak Google Earth je super, pokud si stahnete *.kmz soubor od zdzd uvidite nadherne prehledne polohu letist na cele mape CR, ale bohuzel je v nem podrobne nafocena jen mala cast ČR. Mapy.cz se daji navic pouzit i jako planovac cest.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 29.05.2006 19:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.5.2005
Příspěvky: 728
Obrázky: 1
Souhlasim ze by to bylo skvele ale naprosto idealni mi pripadaji odkazy pres mapu.cz v Seznamu viz Eset a thread Ostatni - Kde letat , nic proti Googlu -dobry vyhledavac - takovy BigBrother a nemyslim to dobre, ale pres Seznam je to podrobnejsi i univerzalnejsi, vidim i jak se tam dostanu - podstatne lepsi nezli Nosač , krom toho jsme Cesi :-) a hlavne mohu tam z jakehokoli PC - bez nutnosti cokoliv instalovat. Ja mam k tomu i trochu osobnejsi duvody - bezpaternost Googlu -viz kauzy emailu v Cine - no podle mne je to hnus.
----

Ohledne threadu Kde letat ( Ostatni) -konecne se to nekam hnulo - presne tak jsem si to predstavoval....

----


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: PetrG a 22 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz