Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Scorpio Dornier 328
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 15:15 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Slavonice
Objednal jsem od Astry Scorpio Dornier 328. Bude to můj první 2motorák. Tak snad jsem neudelal chybu pri vyberu. Zlakala me cena a taky to ze to utáhnou jen 280 (mam volnej regl Jeti JES 110 a vše ostatni taky). Poraďte prosím čím to mám lepit. Na Toro mám sekundak, muzu to pouzit i na tenhle matros. Na webu sem nic o tomhle eru nenasel, jen tuhle recenzi http://www.rcgroups.com/links/index.php?id=4258 . Nemáte ho někdo doma, kdyztak napiste prosim zkusenosti. Dik


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 15:34 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
S timhle kouskem zkusenost nemam, ale na webu pisou, ze to je z EPS, coz je neco jineho nez EPP, na to se normalni vterinak pouzit NEDA. Ja lepim EPS a ostatni druhy polystyrenu bud Purexem Rapid (zlutohnedej fultajbl, vytvrzuje se vzdusnou vlhkosti a peni - nabyde na objemu, vhodne na opravy kdyz kus materialu chybi, ale je docela tezky), dale pouzivam UHUpor - kontaktni lepidlo, pouziti jako u chemoprenu - natrit oba povrchy, pockat par minut, pritisknout a drzi.
Dvoumotoraku se neboj, litaj vetsinou dobre a klidne, na dve 280ky naprimo to sice nebude zadnej divoch, ale poleti to. Neudelej to zbytecne tezky.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 17:07 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 31.5.2006
Příspěvky: 79
Bydliště: Slavonice
Prodavac mi taky nabizel Purex, ale to se mi moc nezdalo. Parkrat sem ho pouzil a vadilo mi jak moc vypeni a je hnedej. Asi sem ho daval moc. Ted uz mam Purex zaschlej, takze musim koupit novy. Ten UHUpor je taky hnedej? Jeste mam moznost se rozhodnout mezi vrtulovou a JET verzi (o 200 drazsi). Co by jste doporucili.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 17:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
UHU Por je transparentní-je to kontaktní lepidlo(jako třeba chemopren)-naneseš na obě plochy,necháš uschnout,dáš na sebe,přitlačíš a je to.A výhoda je, že za prvé neleptá polyš a za druhý, pokud od něj něco zapapláš,tak jde krásně umýt technickým benzínem. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 02.06.2006 17:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
http://arda.aeroomni.com/foto/lepidla.jpg Druhá řda od spodu-třetí z leva(je ještě v krabičce, teď jsem ho viděl i v blistru) :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 05.06.2006 8:13 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Ja taky radej pouzivam UHUpor, ale jsou aplikace kdy je Purx lepsi - kdyz lepim neco co uplne presne nedoseda (vydrolene kulicky po bouracce) nebo kdyz je to neco s cim musim pred zaschnutim nejak pohnout, usadit, urovnat... s UHUpor je jen jeden pokus, pritisknu a uz s tim nejde pohnout.
Jinak bych doporucoval vrtulovou verzi, dmychadla jak znamo maji mensi ucinnost a jsou vhodna pro rychlejsi modely. Dve dmychadylka na 280ky (?) mi prijdou slaby. Navic ta vrtulova verze vypada vic jako skutecny letadlo. :)

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz